Nowa Kolekcja Izyda

Kolorowa Siła MAGII 🦉 Ochrona, moc, magia, siła przebicia.

Kolejna już i całkiem nowa Kolekcja *IZYDA* powstała z myślą od nadchodzącym Nowiu Księżyca, który odbędzie się w znaku Koziorożca, i jest poświęcona Bogini Magii, Mądrości, Miłości, Mocy, i Ochronie naszych wartości.

O naszych kolekcjach, i ich bardzo pozytywnym wpływie na wiele trudnych, skomplikowanych sytuacji życiowych, moglibyśmy napisać dość grubą książkę.

Wszystkie informacje w temacie otrzymujemy od naszych zadowolonych Klientów.

Kolekcja naszych energetycznych mandal, które przenikają zarówno wpływy magii kamieni naturalnych, jak i intencja wprowadzona w każdy zestaw z osobna zgodnie z rytuałem.

Magia i Dobrobyt.

*Każdy z naszych talizmanów posiada identyfikowany znak Bogini Węzeł Izydy – umożliwiał swobodne poruszanie się po zaświatach z „jedną ręką w niebie, a drugą na ziemi”. Chronił też żyjących od złych stworzeń i mocy, symbolizując (podobnie jak anch) życie i dobrobyt.

Kolekcja również dla Panów. Bogini Izyda to siła miłości, i ochrony dla męskiej energii. Potrafiła scalić i odzyskać utraconą część ważnego – jestestwa.

🦉W nowej dostawie nie zabraknie również męskich talizmanów, mających za zadanie wspierać zarówno siłę własną, jak i pozytywnie działać w sferze biznesu, czy miłości.

Stanowią również źródło mocy i energii ochrony prywatności. IZYDA To egipska bogini magii, mądrości, odrodzenia, leczenia, władzy, miłości, małżeństwa, macierzyństwa oraz zmarłych.

Siostra i żona Ozyrysa, matka Horusa. – Otwarta na zmiany, potrafi łatwo się adaptować w nowych sytuacjach, nigdy nie odpuszcza, z powodzeniem realizuje swoje plany, które służą zarówno jej samej jak i innym ludziom. – Potrafi odpuszczać sobie sprawy, które nalezą do przeszłości, odważnie patrzy przed siebie.

Bez lęku zakańcza wszystko co jej/jemu nie służy!

– Kocha dojrzale, potrafi dbać o związek. Jeśli uwikła się w związek toksyczny to ma siłę, żeby się z niego otrząsnąć.

Doskonale potrafi zadbać o siebie i swoje potomstwo. Jest wyjątkowo – samodzielna.

– Wystrzega się gniewnych wybuchów złości, bo wie ze szkodzą one dla jej zdrowiu i sercu.

– Stanowi ochronę na każdym poziomie egzystencji, stosuje – magię w celu czynienia indywidualnego dobra.

– Posiada właściwości oczyszczające z obcych niekorzystnych wpływów innych istot, nie koniecznie świadomie nas krzywdzących.

– Stanowią niezłomną siłę i charyzmę oraz hart ducha jakim trzeba się wykazać w trudnych sprawach.

– Pomagają w adaptacji w sytuacji w której na równi z Boginią która pomimo trudności pozostaje niezłomna i nieśmiertelna. Bransoletki jak zwykle wykonane z największą precyzją doboru minerałów dopasowanych w odpowiedzi na dany moment w czasie i jego energię.

Zapraszamy, Poznań Księgarnia Bohema-Alchemik, ulica Garbary 49