NEPTUN kończy ruch wsteczny 28.11.20

Neptun wychodzi z retrogradacji

NEPTUN (RYBY popłyną)
Był początek lata, Neptun właśnie wszedł w ruch wsteczny 23 czerwca i osiągnął wczoraj punkt kulminacyjny remisji w Rybach, zatrzymał się bezpośrednio 28 listopada 2020.
Kiedy Neptun jest w ruchu bezpośrednim, szukasz doświadczeń jedności poza sobą, a kiedy Neptun jest w retrogradacji, szukasz jedności w sobie.
Retrogradacja Neptuna następuje corocznie, a cykl trwa okolu 160 dni. Podczas tej fazy możesz każdorazowo doświadczyć zwiększonej intuicji, świadomych snów i zwiększonego zainteresowania tym, co nadprzyrodzone. Ale i przeróżnych lęków i niejasności.
Aspekt Neptuna władcy znaku Ryb, przypomina czasem zejście w świat _ całkiem irracjonalny, co by się akurat zgadzało – 2020 roku, zwłaszcza że początkowo Mars znajdował się całkiem niedawno w znaku Ryb!
Retrogradacja w Rybach reprezentuje tendencję do odłączania się od rzeczywistości. Mglista natura Neptuna zostaje usunięta, a prawda staje się widoczna.
Strach i niepokój mogą wzrosnąć, gdy mgła się rozwiąże i zapadnie rzeczywistość. Im głębiej zapadłeś w eskapizm, tym większy może być szok, gdy toksyczne zachowania i nałogi ponownie się pojawią. Możliwe jest również „otrzeźwienie”, i zupełnie nowe rozwiązania dla obecnego typowo Neptunicznego chaosu, który otacza nasz świat z każdej strony!
Oby tak się stało.