Słońce w znaku Strzelca 2020

Czas Strzelca więcej optymizmu.

Bo na tym polega życie, aby polecieć w nieznane, zobaczyć radość i grozę, poczuć to wszystko na własnej skórze!

Z czyśćca do piekła zmian. Dlaczego akurat piekła? Bo w zasadzie nikt nie lubi zmian, których, sam nie wygenerował – w swoim życiu. Zmian losowych i gwałtownych oraz nieprzewidywalnych. *** Dziś o 21.39 Słońce zmienia port znaku Skorpiona, i zakotwiczy w znaku Strzelca na dobry miesiąc, prawie do świąt, które tradycyjnie w opiece ma Saturn i Koziorożec. Same święta są męczące, a co dopiero przygotowania do nich i ta przedświąteczna „gorączka”. W maseczce na twarzy z butelka dezynfekcji w kieszeni, i dziećmi w zdalnej szkole w naszym małym M3?Może właśnie dlatego, to znak trygonu ognia (Baran, Lew, Strzelec) , ostatni zmienny znak Strzelca przygotowuje nas na koniec roku, a Koziorożec, to wszystko cementuje uściskiem Saturna w same święta i nowy rok. I dlatego 1 stycznia jest tak – strasznie i poważnie 😑Ale wracając do Strzelca, chyba żaden znak zodiaku nie kocha tak bardzo przygód i wolności, oraz pogoni za „czymś odleglejszym niż horyzont ” jak właśnie Strzelce. I tu im trzeba oddać honory, bo czynią to po mistrzowsku! W zasadzie nigdy nie mają dość i zawsze są optymistami, którzy wierzą w swoje szczęście 🤞 I co ciekawe, ale Jowisz, który włada znakiem Strzelca. Nigdy nie zostawia swoich bohaterów bez orderów 😉Nawet jeśli ze zmiennym szczęściem, Strzelce obydwu znaków mają szczęście. Dlatego karcie tarota z numerkiem X Koło Fortuny, przypisana jest planeta Jowisz, która patronuje Strzelcom od urodzenia. Gdyby Sindbad żeglarz był postacią autentyczną, jego znakiem zapewne byłby Strzelec. Wieczny odkrywca i podróżnik, rządny przygód z Diabłem morskim – u boku. Od wyspy do wyspy, od przygody do przygody… Od portu do portu, byle się coś działo i nudą nie wiało. Strzelec jak żaden znak, nie znosi nudy, monotonia to jego wróg numer jeden, nie ceni stałości, i za nic ma tak zwane poczucie bezpieczeństwa. Mam wrażenie, że Strzelec, w ogóle nie ma Guziczka z napisem STOP 🛑 Oczywiście, że bywają pośród tych znaków osobniki, tak zwane wyrzutki społeczne, ale i oni mają szczęście w nieszczęściu. Trafiają się też furiaci, cholerycy, albo inwazyjni fanatycy których należy unikać niczym – woda, ognia!!W większości JOWISZOWI ludzie, to wielcy nauczyciele, filozofowie, podróżnicy i biznesmeni oraz duchowni, prawnicy i aktorzy politycy. Uczą, że wszystko co mamy, i uznajemy za pewne, nigdy takie nie jest i nigdy nie będzie. Uczą, że życie jest wieczna grą, przygodą i zabawą, i należy odkrywać wciąż jego nowe horyzonty, oraz cieszyć się chwilą życia oraz każdym jego wyzwaniem, bo ono jest kolejna świetną przygodą i możliwością prowadzącą do samopoznania . Nic na stałe. Nic na pewno. Ciekawe jest, jak szerokie spektrum możliwości – prezentuje znak Strzelca 🔥 Od biznesmena do duchownego, po drodze nieomylnego prawnika , i z lekka walniętego, kontrowersyjnego filozofa.

Strzelec jest jak bóg, wie i potrafi – wszystko. W co akurat, autentycznie wierzy, że może wszystko osiągnąć – jeśli tylko zechce. Miłość i nienawiść przeżywa spontanicznie i granicznie! Świetnie to obrazuje film „Wichry namiętności” z Bradem Pittem – zodiakalny Strzelec – w roli głównej! Ach te zmiany, karuzela się kręci, a nam już – niedobrze 😅 góra dół, dół i w górę a końca nie widać. Niestety, zmiany bywają trudne, i wywracają nasze życie o 180 stopni. Kręcąc nami jak na karuzeli. Zmiany – są nieuniknione, i prowadzą do rozwoju i ewolucji życia, nawet jeśli są dramatyczne! Bardziej poważna strona tego znaku, to prawo, polityka i przepisy, które jak wiadomo się zmieniają. Strzelec opracowuje prawa, a Koziorożec, który po nim następuje je respektuje z powagą majestatu surowego konserwatywnego sędziego. Stąd Święty Mikołaj (Saturn) przynosi rok w rok, albo nagrodę za dobrze wykonane obowiązki, albo, rózgę pod choinkę! W 2020 roku coś chyba poszło nie tak…….?!”Grinch świąt nie będzie”.?? Swoją drogą to bardzo pouczającą bajka. Warto obejrzeć sobie, jak jeden „Ktoś” , z powodu własnych kompleksów, może chcieć ukraść wszystkim mieszkańcom kraju Ktosiów, Święta Bożego Narodzenia. 😇 Taki jest nikczemny, ale… przechodzi trudna acz skuteczną transformacje. Oby bajka nie przerodziła się w naszą smutna rzeczywistość! Słońce w znaku Strzelca, to dobry moment na wprowadzanie nowych planów, czy odświeżonych projektów, reaktywacja pomysłów. Strzelec bywa inwazyjny i lubi przekraczać wszelkie nawet te niedozwolone – granice – również, przyzwoitości. Czy tak będzie w tym trudnym okresie zmian 2020…? Czy jednak to będzie proces uzdrawiania i uszlachetniania ? Symbolicznie symbol Strzelca, to pół koń 🐴 pół człowiek mitologiczny Centaur, lekarz, i nauczyciel ludzi i Bogów. Osobiście, w zależności od własnego astro programu, czeka nas więcej energii, i odwagi w pokonywaniu życiowych problemów, oraz niecierpliwości. Ciężko będzie utrzymać się w dystansie od pogoni za wolnością i marzeniami. Czas zmian to również, i zmiany personalne, zmiany zawodowe, i zmiany w związkach osobistych. Polityka zagraniczna i przeróżne umowy będą teraz modyfikowane, zmieniane, można liczyć na „szczęście w nieszczęściu”. Fortuna kołem się toczy, i jest wyjątkowo Strzelców powołaniem, kręcić kołem, choćby tylko kierownicy własnego samochodu.

🍀 Szczęście, co to takiego?

🍀Marzenia, co to takiego?

🍀Radość, co to takiego?

🍀Optymizm i wiara, co to takiego?

🍀 A życie, co to takiego? Przygoda, podróż, doświadczanie, uszlachetnianie.

Znaki żywiołu ognia, Barany, Lwy, Strzelce, otrzymają sporą dawkę energii do działania. Możliwa zmiana życiowa, mieszkaniowa a nawet podróż. Znaki żywiołu powietrza, Waga, Wodnik, Bliźnięta, również czeka zastrzyk energii i optymizmu. Znaki żywiołów wody i ziemi, czeka prawdziwe – wyzwanie i nauka wytrwałości ! Może dlatego, że znaki te, szukają stabilizacji – i bezpieczeństwa, a bardzo ciężko im w czasie zmian i niepewności ! Powodzenia życzę 👍❤️