Bransoletki runiczne

Bransoletki RUNICZNE.

Każda z naszych bransoletek jest inna i niepotarzana. Układ żadnej nie powtórzy się po raz kolejny. Wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i jak najstaranniejsze ich wykonanie z dbałością o energetyczną bazę i podstawę; połączenie minerałów mające na uwadze indywidualne potrzeby naszych klientów.

Grawer runiczny wykonany ręcznie na specjalnym plastrze Pirytu, przy wykorzystaniu sprzyjających aspektów planet i aspektów Księżyca.
Alchemia Yin i Yang, wg taoizmu – chińskiego systemu filozoficznego
Minerał ceniony w litoterapii, kochany przez artystów i kolekcjonerów – łączy w sobie element żeński i męski wzajemnie je równoważąc i przynosząc tym samym harmonię oraz zdrowie. Dostarczając energii wzmacnia system odpornościowy i ochronny osoby która pozostaje z nim w bezpośrednim kontakcie. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest noszenie bransoletki z pirytem wzmocnionej RUNAMI.
Piryt kamień myślicieli – stymuluje procesy poznawcze; zwiększa koncentrację, poprawia pamięć, ułatwia analizę i logiczne myślenie. Polecany w kontaktach interpersonalnych, dla ludzi biznesu, studentów, analityków, ekonomistów, i dla artystów, mistyków, ponieważ ochrania ich uczucia.
Dobrze mieć go przy sobie zwłaszcza nosząc stale w bezpośrednim i stałym kontakcie. Piryt na równi z kryształem górskim oczyszcza i energetyzuje pozostałe minerały; „dba o ich jakość”.

MAGIA RUNY GEBO polega na harmonizowaniu przeciwieństw. Jest wiosennym erotycznym przebudzeniem. Uatrakcyjnia każdą relację i związek męsko damski, czyniąc go ucztą przepełnioną rozkosznym trwaniem; ucztą ducha i ciała. Połączenie się przeciwieństw od zawsze przywodzi na myśl erotyczne uniesienie i seksualne zaspokojenie. Tak jest z runą GEBO.

IDEALNY TALIZMAN z runą GEBO. Bransoletka sprzyja trwałym i świadomym relacjom również erotycznym, ochrania ich potencjał twórczy, wspiera wzajemny rozwój. W połączeniu z zestawem naturalnych minerałów (koralików) stanowi esencję i kombinację łączącą przeciwstawne bieguny życia – „Łańcuch zależności „, tak bardzo przypominających naturę życia i relacji w związkach miłosnych. Połączyliśmy dla was energie; granat, piryt , karneol, tygrysie oko i jaspis dalmatyńczyk (na złączonym zdjęciu).

Bransoletki dostępne na w sklepie stacjonarnym. Każda będzie stanowić inny potencjał energetyczny przeznaczony dla indywidualnego zestawu potrzeb danego człowieka i jego relacji osobistych. Nie ma dwóch takich samych istot na ziemi, brak identycznych związków miłości , o takim samym potencjale energetycznym. Może podobnym , ale nic dwa razy się nie zdarza. Nie znajdzie również w naszym sklepie – dwóch takich samych (identycznych) zestawów bransoletek. Obdarzamy je niepowtarzalnym wzorem i artystycznym natchnieniem.

ZAPRASZAMY – do Poznania ul. Garbary 49

* naszych bransoletek brak w sieci ze względu na to iż szybko znajdują właścicieli a każda jest inna i niepowtarzalna.

Reklamy