Mars do znaku Wodnika aspekty retrogradacja

Mars do znaku … Wodnika. Wejście wojownika do znaku idealistów , odkrywców, wichrzycieli … Otóż dziś mamy 16 maj 2018 i ingres Marsa do znaku Wodnika. Ogień zapłonie, powietrze stanie się gorące. Atmosfera podkręci… !
Tranzyt bardzo ważny, silny.
Indywidualiści Głowa do góry, to wasz czas, więc pora na przygodę, zmianę, brawurowy skok w nieznane, odkrycie nowej energii, przeskok czasoprzestrzenny, wynalazek, który początkowo wzbudzi napięcie!

Mars / Uranus – czerwone światło na starcie, na zielone przyjdzie zaczekać do sierpnia przyszłego 2019 roku.

Mars utworzy kwadraturę do Urana ( który wszedł do znaku Byka ) 16 maja, uruchamiając tym samym potężne ( czasem niekontrolowane) dawki energii. Napięcie, spięcie, odcięcie sygnału, przeładowanie, zwarcie !
Czy będzie dobrze czy źle….?
Pozytywne czy negatywne zależeć będzie od tranzytów własnych właścicieli horoskopów urodzeniowych. Bo może być genialnie, wręcz jak na trampolinie możliwości. Skok w górę z pierwszego piętra na szczyt…!
Mars / Uran to nieprzewidywalne akcje i ryzyko, wpadki, i nagłe wypadki; uderzenie, napaść, zaskoczenie lub pęknięcie, pomyłkę przez roztargnienie i szybkość „na urrra”. Uwaga na turbulencje, awarie, nagle zwroty akcji.
Może nas dopaść dylemat… i silna fanatyczna potrzeba działania. Przy tym tranzycie mogą się wyłączyć ostrzegawcze czujniki kontrolne!
Podczas tego tranzytu możliwy kryzys wartości, i szybkie modyfikacje „systemu nerwowego” często poza kontrolą. Zaleca się – ostrożność zwłaszcza w podejmowaniu się nieznanych spraw, czy przyjmowaniu ekstra wyzwań, okazji.
Brawura, egoizm, nagła potrzeba „muszę, chcę, nie czekam”, nie liczenie się z nikim i z niczym. Energia Mars/Uran jest ostra jak chirurgiczny skalpel.
Kwadratura pojawi aż się dwukrotnie ponieważ Mars wejdzie w fazę wsteczną. Rx (26.06)

Indywidualiści GŁOWA DO GÓRY .
(reszta… noga z gazu… na wszelki wypadek…)

Aspekt może działać korzystnie na tych których aspekty w indywidualnych horoskopach wskazują na możliwość przyjęcia takiego potencjału, stabilny grunt pod nogami ( IC w znakach ziemskich) niezależną energię, aby sprawnie i szybko wprowadzić w czyn wszystkie nawet bardzo rewolucyjne plany! Dobre aspekty, dobry wiatr, żagle w górę, i wysoki lot..

Mars Rx 26 czerwca zacznie się cofać …., i przedłuży początkowe napięcia i wejście Urana do znaku Byka. Fala powrotu.

Ogólnie rzecz biorąc, Mars w Wodniku jest napiętym furiatem (wariatem) zbuntowany i uparty (Wodnik jest znakiem Stałym). Kompromisy mogą być bardzo bardzo trudne!
Dobry czas na innowacje, ale te wymagające cierpliwości ( Saturn w znaku Koziorożca wesprze ochotników, i geniuszy)

Paradoksalnie Wodnik może być również cierpliwy (stały i utrwalający), jeżeli ma plan i chce go zrealizować. Mars w Wodniku (szczególnie Mars Rx) sugeruje uwolnienie się od wszelkich starych schematów i ograniczeń, bez względu na to, ile czasu to zajmie i bez względu na stawkę jaką przyjdzie mu ZAPŁACIĆ. Impuls. Znak Wodnika kieruje się logiką, lecz przy tym tranzycie może się zbuntować i zrobić po swojemu, albo powiedzieć NIE, tam gdzie do tej pory mówił TAK.

Mars Rx na krótko powróci do Koziorożca, co spowoduje powrót do starych schematów ale wyłącznie w celu ostatecznej konfrontacji i analizy. Jeśli ktoś stracił kontrolę nad celem, uwstecznienie Marsa – pomoże mu na nowo przejść test wytrwałości i siły.

Powodzenia zatem na nowej drodze pełnej napięć, i inspirujących wyzwań.

Poniżej bieżące aspekty. 

Reklamy