Ingres Urana do znaku Byka

Stabilna rewolucja CZEKA na NAS.

Chciało by się rzec; nie lękajcie się…. Urana, pioruna, elektryczności, Boga, nieprzewidywalności, szybkich samochodów, pociągów i innych wynalazków które zrewolucjonizowały ten ŚWIAT! Bezwzględnie i raz na zawsze.
Ingres planety Uran (15 maj 2018) nieodłącznie kojarzy się z rewolucjami, obalaniem caratu, rewolucją francuską (odkrycie Urana) albo ze składnikiem używanym w materiałach wybuchowych, energią elektryczną, wyładowaniami typu pioruny z „jasnego nieba”, z panem nieba Bogiem Uranosem. To znaczy, że o spokoju przez kolejne 7 lat możemy zapomnieć ?
Nic bardziej mylnego … !!! Będzie oryginalnie, i bardzo CIEKAWIE.
PRECZ Z NUDĄ. Czas na stabilizację nowych projektów i spokojną racjonalizacje.
Ingres do znaku Byka odbił się szerokim echem w astrologicznych kręgach, i nie tylko… Każdy kto cokolwiek słyszał o wiosennej burzy z wyładowaniami atmosferycznymi, i usłyszał, że planeta Uran przez astrologów uznawana jest za taki piorun, który wali w drzewo, szykuje się na nadchodzący …. kataklizm, a „pokrzywdzeni” na REWOLUCJE i zwalanie ze stołków, zamienianie się miejscami itd.. Prawie każdy kto choć trochę liznął astrologii – wieszczy jego wywrotową działalność i zamach na wartości, bo przecież Byk, wypasane bydło, i złoty biblijny cielec, kojarzony jest z pieniędzmi, bogactwem, posiadaniem , i pieniędzmi, oraz środkami trwałymi… i pychą !
Otóż zapowiadam, że żadnych sensacji a tym-bardziej katastrof ekonomicznych – nie będzie – i stanę w opozycji do tej oklepanej interpretacji. Tragicznej zastraszającej… i tak niepewnych siebie ludzi.
Uran + Byk = Zmienna, ale stałość projektowa – i ugruntowanie, wszystkiego tego co wprowadził do życia Uran kiedy tranzytował znak Barana dawcę tegoż życia i nowych projektów !
Nie jednemu z rodu Baranów strasznie namieszał Uran w życiu. Prawda drogie Barany ? Zawsze podkreślam wagę osobistych zodiakalnych predyspozycji i „boskich, matriksowych” planów na życie.

Uran w znaku Barana
– Tworzył nowe technologie
– nowe social media i zmianę w kontaktach interpersonalnych.
– Urodziło się nowe JA ( bo Baran to przede wszystkim poczucie indywidualnego Ja) nawet jeśli na „wariata” …
– odświeżał stare – przeładowywał system, i nadawał życiu NOWY SENS
– przyniósł światu eksplozję zamachów i najazd uchodźców, którzy (jak to możliwe) bez paszportów wylegli z inwazją na cywilizowany zachód. Jak to możliwe ….?
– seria nieprzewidzianych zamachów głownie na osoby które nie mają nic wspólnego z elitami rządów jak to nieraz z zamachami bywało, a uderzono w pojedynczego człowieka w jego indywidualne bezpieczeństwo.
– wielu przywitało ingres Urana do Barana z entuzjazmem – jak choćby Ja.
– Zrodziła się nowa ogromna ilość energii. I mała gwiazdka na niebie …
– itd. Bo nie o Baranie mowa, on już rewolucje – pozytywne i negatywne – ma za sobą….

Tranzyt Urana przez znak Byka może przynieść ogromnie wiele korzyści – i wreszcie solidne wynalazki, nie psujące się gadżety które trzeba wymieniać co 2 lata.
Zarówno znak Wodnika, którym włada Uran, jak i Znak Byka – to znaki stałe w astrologii. A jak stałe to nie będą BURZYĆ A reformować po bożemu…
Czekają nas zmiany ale …. ;
– nowe elektroniczne zagrody dla „byków, byczków, bydła” – wszystko pod kontrolą Wielkiego Brata. I dobrze i źle…
– Bezpieczeństwo zagwarantuje elektroniczny paszport, wszystko pod kontrolą dla naszego bezpieczeństwa codzienny skan mózgu, serca, ciała, i myśli…
– Reforma ekonomiczna, ale nie koniecznie ruina. Wielu może się właśnie podczas tego tranzytu nagle wzbogacić i szybko stracić, albo solidnie ustabilizować swoje pozycje i zyskać bezwarunkową wodnikowo-uraniczną WOLNOŚĆ EKONOMICZNĄ. Raj odzyskany.
– Szybkich uciech i koniec gwałtowny (cytat serialu z Westworld) to prawda Byk kocha się rozkoszować, to zdecydowany smakosz życia. Jeśli przesadzi … to szybkich uciech i koniec szybki ! Każda wystrzelona kula trafi w nas rykoszetem.
– Waluta klasyczna zacznie ustępować – elektronicznym portfelom.
– Niektóre krowy, i byki zasmakują w wolności i dosłownie dostaną skrzydeł – skrzydlate krowy i byki … odfruną do innych pastwisk bardziej wypasionych … Ku szczęściu własnemu a nie cudzemu .
– Ustabilizuje się napływ imigrantów, zapadną konkretne regulacje prawne.
– praca w sieci zacznie się opłacać i wielu doceni magię elektronicznej działalności.
– Życzę wszystkim oświecenia błyskiem Urana – przewartościowania pojęcia wartości w sposób – nie porażający a mobilny … stabilny.
– Zacznie funkcjonować POTĘGA TERAŹNIEJSZOŚCI.
– Nowy wymiar sztuki, jej ekspresja twórcza wyskoczy poza granice, ale nie zniknie całkiem… z pola widzenia. Powstaną takie dziwaczne cuda , że hooo.
– Podczas tego tranzytu zreformujemy pojęcie – co znaczy GRANICA, dosłownie i w przenośni.
– koniec z konserwatyzmem, purytanizmem, itd.
– zaskoczy nas nowa miłość całkiem duchowa, elektroniczna, bądź co bądź Bykiem włada Wenus.
– Wolna miłość stanie się standardem, coraz mniej małżeństw, coraz więcej wolnych związków. Udanych.
– Zrzucenie jarzma odpowiedzialności za cały świat. Wolnoć Tomku w swoim domku.
– Przeskoczenie do innej czasoprzestrzeni.
– odkrycie nowej Ziemi i realna przeprowadzka na nową planetę.
– Odkrywcze pomysły dotyczące zdrowia, życia, urody.
– Gender będzie standardem.
– Świnki które wybudowały chatki ze słomy trafią w paszczę złego wilka, albo kruka…

Kiedyś słowo „przelew” kojarzyło się wyłącznie …. z laniem wody, przelewanie z dzbana do dzbana wody z rzeki, jeziora, morza, a dziś … wiemy , że robienie przelewu, to nie … lanie wody z dzbana do dzbana, a raczej z konta, na konto.
Pole Byka użyźni się elektronicznie – płynąc będzie woda elektroniczna, i lanie wody ( Salomon nie potrafił z pustego w próżne, ale za sprawą tranzytu Urana przez znak Byka, wlejemy z pustego w próżne i będzie to oczywiste )
Przy tym tranzycie Urana jest realna szansa na pozbycie się kredytów … ups. JAK ? Otóż działa Urana są niezwykle, nieprzewidywane….. Zero na koncie, zero kredytu, całkiem nowe wymiary. Możliwy lekki przejściowy chaos ….
Dla osób których czwarty dom w horoskopie wypada w znaku Byka, mogą liczyć na stałą emigrację! Tak w dobrym, jak i w złym tego słowa znaczeniu ! Stara emigracja może zjechać do domu… Bądź co bądź Polska nasza ojczyzna to Byk.

Życzę wszystkim tłustych siedmiu lat