Dzwonki KOSHI trochę historii

Rękodzieło i najwyższe mistrzostwo wykonania.

Autor stworzył 4 nowe melodie, Terra, Aqua, Aria i Ignis, inspirowane czterema elementami . Każdy ma specyficzną magiczną barwę i może być grany harmonijnie ze wszystkimi innymi, albo osobno w zależności od potrzeby.
KOSHI Czym są …, i co to takiego to przypomnienie dla wszystkich którzy jeszcze nie zapoznali się z tymi niezwykłymi instrumentami…
Przypominamy więc, że Koshi jest to instrument muzyczny i oryginalna kreacja z bardzo wysoką jakością wykonania.
W pracowni u podnóża pirenejskich gór. Każdy instrument (dzwonek) jest wynikiem skrupulatnego kunsztu. Rękodzieło i najwyższe mistrzostwo wykonania.
Osiem akordów jest przyspawanych ze srebrem do metalowej płytki u podstawy rury rezonansowej.
Precyzyjne strojenie tworzy grę wyraźnych tonów, która jest bogata w podteksty . Podteksty krótszych akordów stopniowo dominują i stają się podstawami, tworząc w ten sposób zakres tonów kołowych.
Przesuwając gong delikatnie trzymając go za sznur: krystaliczny, relaksujący dźwięk pozostawia cię w spokoju.
Zawieszony, będzie grał z wiatrem i unosi cię w nieoczekiwanej melodii, jaką tylko może stworzyć natura w okół nas 

KOSHI godni następny dzwonków SHANTI . Trochę historii.

W 2009 roku po wielu latach sukcesów cieszących się ogromną popularnością dzwonków SHANTI zakończył działalność , ale koniec było tylko początkiem narodzin kolejnego fantastycznego projektu.
Twórca legendarnych dzwonków SHANTI , człowiek z ponad 20 – letnim doświadczeniem ulepszył swoje wielkie dzieło. I tak narodziły się dzwonki KOSHI które są niekwestionowanym liderem wśród instrumentów terapeutycznych. Nie trzeba być fachowcem, ani muzykoterapeutą, żeby zachwycić się tymi niezwykłymi dzwonkami. Ponad naszej sześcioletniej działalności nie spotkaliśmy się aby ktoś obojętnie przeszedł obok ich subtelnych dźwięków 
DZWONKI KOSHI dla miłośników naszej planety – jego czterech żywiołach zaklętych w dźwięku.
JAK SĄ WYKONANE DZWONKI KOSHI?
Z pudłem rezonansowym wykonanym z bambusa, materiału znanego od czasów prehistorycznych ze względu na jego jakość akustyczną, dzwonek Koshi jest głębszy w dźwięku i bogatszy w podteksty. Jest to przede wszystkim instrument muzyczny, ale dzięki stonowanemu i eleganckiemu wzornictwu zaprasza do każdego wnętrza.
Autor stworzył 4 nowe melodie, Terra, Aqua, Aria i Ignis, inspirowane czterema elementami . Każdy ma specyficzną magiczną barwę i może być grany harmonijnie ze wszystkimi innymi.
Cylinder, wykonany ręcznie w warsztacie, składa się z okleiny bambusowej i jest traktowany naturalnym olejem.
Użyto okleiny bambusowej, ponieważ jest ona znacznie silniejsza niż naturalny bambus. Prawdziwa „rura rezonansowa” o wysokiej jakości akustycznej wykonana jest z cienkich warstw bambusa. To w połączeniu z nową techniką strojenia daje dźwięk jeszcze głębszy i wzbogaca harmoniczne.
Średnica cylindra wynosi 6,3 cm, a wysokość 16,5 cm, czyli 4 cm więcej niż poprzednia Shantis.

ZAPRASZAMY