Tam, gdzie nie możesz zabrać ze sobą dymu z kadzideł

NOWOŚCI !
*Tam, gdzie nie możesz zabrać ze sobą dymu z kadzideł !

Rewelacyjna alternatywa dla szałwii, olejków, i kadzideł.
To zupełna nowość na naszych sklepowych pólkach. 
Sporządzone przez wyjątkowych i praktykujących profesjonalistów w tej dziedzinie. Firma która od lat zajmuje się wytwarzaniem wielu ciekawych rytuałów, preparatów, kadzideł i akcesoriów dla osób praktykujących magię Wicca.
Proponowane spraye wytwarzane na bazie minerałów, ziół i olejków eterycznych.
Pomaga budować ochronę przed wszystkimi negatywnymi uczuciami i energiami, które pojawiają się na twojej drodze. Spray sporządzono z czystymi olejkami eterycznymi i kamieniami szlachetnymi, aby pobudzić obszar umysłowy i emocjonalny. W celach rytualnych i ochronnych.
Używane do energetyzowania i oczyszczania pomieszczeń. Zmiana odczuwana natychmiast ( sprawdzone w praktycznym zastosowaniu)
Nasze magiczne spraye, podobnie jak wszystkie nasze magiczne produkty, są wytwarzane i ładowane zgodnie z planetami, energiami roślin i postawami mentalnymi.

Obecnie dostępne spraye;

– z sodalitem; pomaga ci przezwyciężyć lęki i wzmocnić odwagę i pewność siebie. Spray z czystymi olejkami eterycznymi i kamieniami szlachetnymi, aby pobudzić obszar umysłowy i emocjonalny. Używaj tego sprayu jako sprayu do pomieszczeń i od razu poczujesz pozytywną zmianę. Nasze magiczne spraye, podobnie jak wszystkie nasze magiczne produkty, są wytwarzane i ładowane zgodnie z planetami, energiami roślin i postawami mentalnymi.
– z carneolem; pomaga w mrocznych czasach smutku, melancholii i depresji, rozjaśniając nastrój. Spray do rozpylania opartego na alkoholu z czystymi olejkami eterycznymi i kamieniami szlachetnymi, aby pobudzić obszar umysłowy i emocjonalny. Używaj tego sprayu jako sprayu do pomieszczeń i od razu poczujesz pozytywną zmianę. Nasze magiczne spraye, podobnie jak wszystkie nasze magiczne produkty, są wytwarzane i ładowane zgodnie z planetami, energiami roślin i postawami mentalnymi.
– z onyksem; Pomaga budować ochronę przed wszystkimi negatywnymi uczuciami i energiami, które pojawiają się na twojej drodze.
– z kryształem górskim; pomaga odzyskać siły, gdy poczujesz się wyczerpany i pozbawiony energii. Spray do rozpytania opartego na alkoholu z czystymi olejkami eterycznymi i kamieniami szlachetnymi, aby pobudzić obszar umysłowy i emocjonalny.

…. i wiele innych  …

UWAGA.
Liczba ograniczona , uzupełniana w kolejnych dostawach.
Zapraszamy 

Reklamy