Czaromarownik 2018 całkiem nowa odsłona. Perełka.

Zapowiedzi Jesiennej Premiery.
„Daj się zaczarować” – zachęca Wydawca. „Prawdziwa perełka dla kobiet”.
A my dodamy od siebie, że Fajny kalendarz – to zapowiedź i obietnica FAJNEGO ROKU 🙂

Już dziś mamy przyjemność zaprezentować jedną z ciekawszych październikowych premier tego roku.
CZAROMAROWNIK 2018.
Na początku października wjedzie na nasze półki sklepowe cieplutka – jak świeże bułeczki – kolejna edycja Czaromarownika.
A na czytelników czeka prawdziwa niespodzianka i odmiana.
Jaka?
Ze zdjęć – spogląda na nas zupełnie inna – odświeżona szata graficzna zewnętrzna. Wygląda całkiem, całkiem … zachęcająco ! Nam się podoba.
Uwaga! Wydawca zapewnia, że będzie to wyjątkowe wydanie!
Oczywiście, że liczymy na hit, i z niecierpliwością czekamy na pierwszą dostawę i pierwsze zerknięcie do środeczka …
Zapowiada się ciekawie. Mamy przeczucie, że kalendarz będzie super nie tylko wizualnie. …? Ale o tym potem. Kiedy go dobrze obejrzymy od środka.

Trzeba przyznać, że w każdej kolejnej odsłonie Czaromarownik był coraz ciekawszy i ładniejszy 🙂

Czy będzie wyjątkowszy niż poprzednie …? Przekonamy się już niebawem.
Czaromarownik, to nie tylko kalendarz odmierzający czas i pory roku rubryczkami. To pomiędzy kolejnymi datami – zbiór ciekawych porad, przepisów, magicznych informacji, o rytuałach, kolorach, minerałach, fazach Księżyca, znakach zodiaku, i wiele, wiele innych…. ciekawostek. TAKI Magiczny leksykon w pigułce, sporych rozmiarów, ale do przełknięcia dla każdego 😉

SUPER prezent na z okazji Nowego Roku – dla nas, znajomych, i przyjaciół.

Przez kilka kolejnych lat bardzo polubiliśmy ten kalendarz. Najzupełniej szczerze …. zawsze z zainteresowaniem wyczekujemy jego kolejnych edycji. I zawsze z przyjemnością z niego korzytamy …. .
Czaromarownik jest baśniowy, przypomina krainę dzieciństwa, ma to coś, co przyciąga uwagę, kojarzy się ze spełnionymi marzeniami, dobrem, starą księgą mądrej kobiety, zaczarowaną księgą. Sam w sobie jest najfajniejszą afirmacją na początek każdego nowego roku!
Czas biegnie szybko. Koniec roku tuż, tuż…. Czeka nas kolejny rok i kolejne kalendarze, kolejne obietnice, postanowienia, plany, i… kolejny …. Czaromarownik na rok 2018. Ma być bogatszy, ciekawszy… Zwyczajowo zawierał pełnię astronomiczno-astrologicznych zjawisk, artykuły ezoteryczne, oraz rzetelne informacje na wiele innych tematów bardzo przydatnych w codziennym życiu.. Zdawałoby się banalnych, a jak często – właśnie o nich – tych najprostrzych sprawach – zapominamy!
Czaromarownik kalendarz i notatnik w jednym (jak każdy kalendarz) – przypomni o ważnych zdarzeniach osobistych ( bo je zapiszemy w kolejnych rubryczkach dniach miesiącach). Ale dzięki niemu – NIGDY – nie przegapimy kolejnej pełni, nie zapomnimy o zapomnianych już świętach, rodzimych zwyczajach, kolejnych Sabatach, prostych rytuałach z użyciem ziół, i świec…. Kalendarzyk, podpowie również jak dbać o zdrowie i urodę w sposób niekonwencjonalny tradycyjny i skuteczny. A tego, inne kalendarze dostępne na rynku księgarskim nie potrafią a Czaromarownik – tak.
Taki właśnie ma być przepis na życie, na kolejny rok; prosty, ciekawy, i nie przeładowany, a inspirujący i z cudownym potencjałem! To nie tylko kalendarz, ale leksykon w jednym. Złota pigułka wiedzy ezoterycznej.
Wygląda uroczo w tej czarnej eleganckiej oprawie 🙂

Kalendarz będzie można kupić dodatkowo z super fajną ekologiczną torbą Czaromarownika.
Zapraszamy, wydawca zapewnia, że będzie dostępny już około 13 października.
Na zakończenie Klika słów od Wydawcy;
Prawdziwa perła wśród kalendarzy dla kobiet – elegancki organizer oraz zestaw praktycznych porad, który zmieści się w każdej damskiej torebce.

CzaroMarownik 2018.

Magiczny kalendarz to pełen pozytywnych myśli niepowtarzalny kalendarz, który doda odrobinę magii do twojego życia. Dzięki niemu każdy dzień możesz zacząć magicznie i pozytywnie, bo poza dawką magicznych inspiracji CzaroMarownik oferuje również porcję pozytywnej energii!

Każda strona kalendarza zawiera podstawowe informacje astrologiczne oraz kieruje do czytelnika pozytywne przesłanie. CzaroMarownik to również świetny poradnik, w którym znajdziesz mnóstwo artykułów, praktycznych porad i przepisów w dziedzinie urody, zdrowia i mody:

Poznasz szczegółowy horoskop dla swojego znaku zodiaku na 2018 rok i sprawdzisz, co przyniesie los w sprawach miłości, kariery i zdrowia;
Wypróbujesz przepisy na zdrowe dania i receptury na naturalne kosmetyki;
Odkryjesz magiczne ciekawostki oraz porady, jak zadbać o ciało, urodę i duszę.

Reklamy