Quantum Pendant – Kamienie Skalarne

To POTĘŻNY symbol uzdrawiania! Pomaga usuwać negatywne energie, wspiera oczyszczanie organizmu i gojenie się ran. Zarówno tych na poziomie fizycznym jak i duchowym.
Fenomenalny rezultat. Quantum Pendant ( Kamienie Skalarne Quantum Pendant Mega) jest to coś, co można byłoby nazwać talizmanem, amuletem, czy wreszcie nowoczesnym urządzeniem (w formie medalionu) . Jest z powodzeniem stosowany w medycynie holistycznej. Czy to „działa”?
Pierwsze moje wrażenie … niepewność, lekkie zdziwienie, ale granicząca z ciekawością. Co to takiego ?
Trudno opisać co się dzieje z naszym organizmem w zasadzie natychmiast po założeniu owego „magicznego” przedmiotu ja poczułam ulgę, a jaką ..? Każdy musi przekonać się sam 🙂 Jedno mogę stwierdzić, że jest to urządzenie autentycznie przywracające harmonię zarówno w ciele, w psychice, a przede wszystkim eliminuje z naszego otoczenia wszystko co NAM SZKODZI (natychmiast) włącznie z energiami duchowymi ludzi żywych jak i energii niewiadomego pochodzenie … Gorąco polecam, ponieważ w zasadzie po raz pierwszy mam odczynienia z czymś tak pozytywnym w działaniu.

QUANTUM Pendant oryginalny i wykonany z iście japońską precyzją posiadający certyfikat autentyczności, można już od jutra zakupić w Alchemiku.
Więcej na ten temat na naszym blogu, oraz wstępem poniżej wraz z serią zdjęć.
Trochę informacji.
Medaliony powstały z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć zaawansowanej nanotechnologii, dzięki której możliwe było połączenie na poziomie molekularnym ponad 70 minerałów pochodzenia wulkanicznego. Między innymi turmalinu zwanego „elektrycznym kamieniem”, który charakteryzuje się dużą zawartością jonów i zdolnością do wytwarzania napięcia elektrycznego.
A także germanu, ponieważ związki tego pierwiastka posiadają działanie znieczulające, obniżające ciśnienie tętnicze krwi, anty-anemiczne, immunostymulujące i bakteriobójcze.

Medaliony to silne od-promienniki, które aktywnie wzmacniają nasze biopole. Udrażniają kanały energetyczne i przywracają naturalną harmonię organizmu. Dziś potwierdza to fizyka kwantowa!
Energia skalarna jest przedmiotem zainteresowania najwybitniejszych naukowców. Badania dowodzą, że aktywizuje ona poziom energii w naszych komórkach, wzmacnia i harmonizuje biopole człowieka. Działa jak bio-zasilacz i usuwa skutki szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego.

Korzyści ze stosowania energii skalarnej medalionu:

Neutralizuje szkodliwe efekty działania promieniowania elektromagnetycznego. Zwiększa poziom energii komórkowej do 70-90 mV, zapobiegając rozwojowi komórek nowotworowych, łagodząc zmęczenie i napięcie.
Wspomaga procesy regeneracyjne komórek i poprawia ich nawilżenie spowalniając procesy starzenia.
Chroni DNA przed uszkodzeniem poprzez zwiększanie energii wiązań wodorowych.
Zmniejsza zakwaszenie organizmu i podnosi jego zasadowość.
Poprawia koncentrację i sprawność umysłową.
Pomaga pokonać bezsenność.
W naturalny sposób poprawia libido.
Zmniejsza napięcie powierzchniowe produktów, czyli redukuje czas, który twoje ciało potrzebuje by przyswoić te produkty.
Poprawia funkcje immunologiczne i odporność o 149% jak dowiodły badania laboratoryjne.
Łagodzi zmęczenie.
Poprawia jakość snu.
Redukuje stres.

Nasze ciała są wykonane z energii. Aby osiągnąć i utrzymać zdrowie, musimy chronić naszą częstotliwość i przepływ energii w całym ciele energii, która przez Chińczyków zwana jest Qi (czi), w Indiach to Prana a w Polinezji Mana.

Niestety obecnie doświadczamy zwiększonego stresu, szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego (telefony komórkowe, Internet bezprzewodowy czy mikrofale), zła dieta czy siedzący tryb życia sprawia, że nasza energia jest bardzo osłabiona. Podwyższenie energii z pomocą medalionu skalarnego wpływa na zmniejszenie skutków stresu.

Wewnętrznie ułatwia przepuszczalność komórek, dzięki czemu poprawiają się funkcje fizjologiczne. Medalion zwiększa również skupienie i pomaga w koncentracji.

W przypadku kłopotów ze zdrowiem należy przykładać medalion na bolące miejsce. Podczas snu warto powiesić medalion na jednym z narożników łóżka (sen może być głębszy, mogą pojawić się intensywniejsze marzenia senne). Aby oczyścić wodę pitną postaw butelkę na medalionie na parę minut. Można wtedy pić taką wodę lub stosować do oczyszczania twarzy, szczególnie w przypadku problemów z cerą.

To tylko niektóre z zastosowań tego wisiorka. Poza tym, jest po prostu bardzo piękny. Do wisiorka dołączone jest opakowanie i karta, która jest unikalnym certyfikatem. Każda ma swój indywidualny, wyjątkowy numer. Można ją nosić w portfelu, lub w kieszeni jako osobisty promiennik. Doskonale nadaje się na prezent.

Działanie medalionu

Medalion produkuje energię skalarną, która pomaga zwiększyć biopole organizmu, a tym samym wpływa na utrzymanie równowagi energetycznej. Działanie to osiąga przy zastosowaniu jonów ujemnych – uzdrawiających dla naszych organizmów. Ujemna jonizacja wpływa korzystnie na stan naszego zdrowia, na nasze samopoczucie i kondycję psychofizyczną.

Jony ujemne
©   Rozszerzają naczynia krwionośne

©   Ustabilizowanie ciśnienia krwi

©   Zwiększają zasadowość krwi

©   Wzmacniają kości

©   Łatwe oddawanie moczu,
zwiększenie azotu w moczu

©   Stabilizują oddech i ułatwiają proces oddychania

©   Zmniejszają i stabilizują tętno

©   Wzmacniają i stabilizują funkcje serca

©   Przyspieszają odzyskanie sił fizycznych

©   Likwidują stany lękowe

Na prawdę WARTO !!!

Cena 102 zł
Ilość limitowana i ograniczona.

Każdy zestaw posiada CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI.

Dostępny również w sklepie internetowym >>

Reklamy