Coś o sile kobiecości czyli Karneol i runa Berkano

Karneol czyli kamień kobiecej siły witalnej i płodności.

Sprzyja prawidłowej pracy narządów kobiecych jak i również stabilizuje prawidłowe funkcjonowanie gospodarki hormonalnej. Równowaga psychiczna to dla każdej kobiety swego rodzaju wyzwanie ponieważ zazwyczaj jest ona zawieszona pomiędzy tym co chciałaby robić a tym czego rzeczywiście potrzebuje. Brak zdecydowania to oczywiscie nie tylko domena kobiet jednak w dużej mierze przyczynia się do tworzenia naszej niepowtarzalnej i niezwykłej natury. Karneol ma wpływ na pewność raz powziętych decyzji, równoważy chaos wywołany bardzo często cyklami miesięcznymi i pomaga przetrwać związane z tym problemy natury fizycznej. Pozytywnie wpływa na krew, leczy stany depresyjne, szczególnie te związane z utratą bliskiej osoby, wspomaga rekonwalescencje po nieudanej , niedonoszonej ciaży. W połączeniu z labradorytem wzmacnia czakrę serca , chociaż w gruncie rzeczy odpowiada za czakrę sakralną jako ośrodek kreacji tego co w życiu jest ponad fizycznością jednak jeszcze nie w sferze ducha to co cieszy w materii i w życiu doczesnym. Kobiety noszące przy sobie karneol wzmacniają swoją atrakcyjność poprzez uwolnienie kobiecej zmysłowości z ciała. Energi seksulanej dającej satysfakcje na planie realizacji związanych z nią marzeń. Karneol to w dużej mierze niezależność emocjonalna niezwykle potrzebna każdej kobiecie a tak niemożliwie trudna do osiągnięcia we współczesnych związkach.

Runa Berkano jako dopełnienie działania tego niezwykle zmysłowego kamienia to emanacja kobiecości w każdym tego słowa znaczeniu. Oczywiście nie jest to tylko runa przeznaczona dla kobiet, mogą ją nosić również mężczyźni u których we współczesnym świecie coraz intensywniej daje znać o sobie jakże ukrywana przez wieki kobieca strona wewnętrznej natury. W tym przypadku wzmacnia ona fizyczne zdrowie i witalność , sprawia również , że noszący ją mężczyzna bardziej bardziej otwarty na zrozumienie kobiecej psychiki i nastrojów , które żadko kiedy można przewidzieć. Kobieta często nie rozumiejąc samej siebie potrzebuje runy Berkano żeby odkryć swój wewnętrzny potencjał, drogę Bogini Idunn.

Według mitu rozdawała ona swe owoce bogom, sprawując tym samym pieczę nad stanem fizycznym ich ciał. Jabłka te miały jednak spełniać swą rolę jedynie wtedy, kiedy bogini ofiarowywała je ze szczerego serca. Historia mówi, iż Loki, zmuszony przez olbrzyma Thjaziego, podstępem wywabił Idunn poza mury Azgardu, by tam Thjazi mógł ją porwać i uwięzić.

Bogowie pozbawieni darów Bogini, zaczęli zauważać na własnych ciałach oznaki starości, a ich kondycja fizyczna i seksualna pozostawiała wiele do życzenia. Kiedy wyszło na jaw iż Loki sam zapragnął korzystać z darów Indun nakazano mu sprowadzić Indunn sprowadzić do Azgardu by ta na nowo utrzymywała Bogów w wiecznym zdrowiu. Wraz z jej powrotem wieczna młodość wróciła. Berkano to także siła, rozwój i ekspansja. To radość z płynocej podczas połeczenia się dwóch ciał i poczęcia nowego życia. Dla kobiety oznacza to udaną , pomyślnie donoszoną ciąże. Jednakże płodność jaką niesie ze sobą runa Berkano to spełnienie struktur potencjalnych, płodności nie tylko na polu fizycznym ale szczególnie psychicznym.

Bransoletka już dostępna w naszym sklepie stacjonarnym przy Ul Garbary 49. Rozmiar bransoletki może być dopasowany indywidualnie na zamówienie. Realizujemy również zamówienia telefoniczne i wysyłamy tego samego dnia. niedługo również bedzie można zamawiać wszystkie nasze bransoletki w sklepie internetowym😉