ALCHEMIK sklep stacjonarny. Nowy adres, ulica Garbary 49 Poznań

17547076_1308184929229010_5761237517823257344_o 

Już otwarte.

Zapraszamy na ulicę Garbary 49. Zapraszamy do sklepu internetowego Alchemik. 

Tak, stało się. 4 kwietnia 2017, punktualnie o godzinie 13.00 kiedy Słońce stało wysoko nad horyzontem w znaku Barana, a na ascendencie wschodził znak Lwa, otworzyliśmy drzwi Alchemika – po raz pierwszy – nie na Wodnej 12.

„Koniec”  zawsze  jest nowym początkiem, tak też stało się i w tym przypadku. 

Trafić do nas łatwo. Przeoczyć trudno.  Bez większego problemu kierując się od Wodnej w kierunku ulicy Garbary  zaraz za zakrętem w prawo (mijając sklep Rossmann) wyłania się murek z białymi cegiełkami z wizerunkiem medytującej kobiety na zielonkawo-błekitnym tle zwanej przez nas  „joginką”.

Jedyne takie miejsce na ulicy, którego nie sposób przeoczyć o każdej porze; w ciągu dnia i w godzinach wieczornych. 

Księgarnia Alchemik

 Księgarnia ma obecnie czytelną („trójwymiarową”) reklamę i sporą wystawę. Obszerna witryna umożliwia zapoznanie się z dużą ilością oferowanych produktów i literatury nawet po godzinach otwarcia co jest dużym plusem w stosunku do poprzedniej lokalizacji.

Podsumowując pierwsze dwa tygodnie. 

Dziękujemy wszystkim klientom którzy tak licznie odwiedzili nasz nowy punkt przy ulicy Garbary 49 i docenili naszą pracę SPORYMI ZAKUPAMI 🙂 

Było świetnie – za co wszystkim bardzo dziękujemy.

Dziękujemy za zakupy, za ciekawe rozmowy, wymianę poglądów, za twórcze myśli, i pomysły, za wymianę energii, za rady, za opinie i pomysły, za ciepłe przyjęcie. A przede wszystkim za wiarę w sens i zainteresowanie rozwojem duchowym, i osobistym. To budujące i motywujące czynniki dla dalszego rozwoju Księgarni. Zielone światło dla radości tworzenia sklepu Alchemik. 

Staraliśmy się nikogo nie zawieść … Choć jak mówi stare powiedzenie :  „Jeszcze się taki nie narodził co by każdemu dogodził”. Ideałów brak, a świat to wielka różnorodność oczekiwań i światopoglądów. Mamy tego świadomość. Stawiamy więc na potencjały – które każdy z nas posiada, i, które tkwią w każdej nowej możliwości, kliencie, miejscu i zmianie. 

Pierwszego dnia przygotowaliśmy dla wszystkich naszych klientów ekstra promocje na wiele ciekawych produktów.  Kto przybył , ten skorzystał i zaopatrzył się – na przykład – w białą szałwię –  w bardzo korzystnej cenie, a także nabył inne produkty w oryginalnych cenach. 

Obecnie, tak jak obiecaliśmy (cotygodniowo) przygotowujemy promocje na inny wybrany produkt. Warto odwiedzać naszego Fanpage i być na bieżąco z promocjami. 

Dni mijają Alchemik zaznaczył już swoją obecność na ulicy Garbary 49 i stale się rozwija. Na bieżąco urozmaicamy asortyment, szukamy nowych ciekawych produktów w kraju i za granicą, uzupełniamy bestselery, przygotowujemy wyprzedaże, które sukcesywnie wzbogacane potrwają od teraz do końca wakacji.   

Zapraszamy więc na fotograficzną wirtualną wycieczkę. 

Poniżej galeria.  Przypominamy, że Alchemik jest czynny w dni powszednie codziennie od godziny 11.00 do 18.00 , a w soboty od 11.00 do 15.00

Reklamy