ALCHEMIK-BOHEMA. UWAGA! Nowy adres, ulica Garbary 39 (Wszystkich Świętych) Poznań

 

Zapraszamy na ulicę Garbary 39. Zapraszamy do sklepu internetowego Alchemik. 

Tak, stało się. 16 listopada 2018, punktualnie o godzinie 13.00 kiedy Słońce stało wysoko nad horyzontem w znaku Skorpiona, a na ascendencie wschodził znak Wodnika, otworzyliśmy drzwi Alchemik – Bohema – po raz pierwszy – nie na Wodnej 12 – poraz drugi – nie na Garbary 49. Nowy sezon Alchemii, to Księgarnia Bohema przy ulicy Garbary … ale „39”, tuż przy ulicy Wszystkich Świętych!

 

„Koniec”  zawsze  jest nowym początkiem, tak też stało się i w tym przypadku. 

Trafić do nas łatwo. Księgarnia przypomina nieco tę z filmu „Masz Wiadomość” – jest tuż za rogiem.  Bez większego problemu kierując się od Wodnej w kierunku ulicy Wszystkich Świętych .

Jedyne takie miejsce na ulicy, którego nie sposób przeoczyć o każdej porze; w ciągu dnia i w godzinach wieczornych. 

Księgarnia ma obecnie czytelną („trójwymiarową”) reklamę i sporą wystawę. Obszerna witryna umożliwia zapoznanie się z dużą ilością oferowanych produktów i literatury nawet po godzinach otwarcia co jest dużym plusem w stosunku do poprzedniej lokalizacji. Zwłaszcza, że pozbyliśmy się wreszcie zapachu piwnicznej pleśni, i co tu kryć – grzyba – z którym nie nadje się raczej wygrać, można go tylko – ukrywać. 

Decyzja była więc nie tylko dobra, ale i zdrowa!

Podsumowując pierwsze dwa tygodnie. 

Dziękujemy wszystkim klientom którzy tak licznie odwiedzili nasz nowy punkt przy ulicy Garbary 39 i docenili naszą pracę SPORYMI ZAKUPAMI 🙂 

Było świetnie – za co wszystkim bardzo dziękujemy.

Dziękujemy za zakupy, za ciekawe rozmowy, wymianę poglądów, za twórcze myśli, i pomysły, za wymianę energii, za rady, za opinie i pomysły, za ciepłe przyjęcie. A przede wszystkim za wiarę w sens i zainteresowanie rozwojem duchowym, i osobistym. To budujące i motywujące czynniki dla dalszego rozwoju Księgarni. Zielone światło dla radości tworzenia sklepu Alchemik – Bohema. 

Staraliśmy się nikogo nie zawieść … Choć jak mówi stare powiedzenie :  „Jeszcze się taki nie narodził co by każdemu dogodził”. Ideałów brak, a świat to wielka różnorodność oczekiwań i światopoglądów. Mamy tego świadomość. Stawiamy więc na potencjały – które każdy z nas posiada, i, które tkwią w każdej nowej możliwości, kliencie, miejscu i zmianie. 

Pierwszego dnia przygotowaliśmy dla wszystkich naszych klientów ekstra promocje na wiele ciekawych produktów.  Kto przybył , ten skorzystał i zaopatrzył się – na przykład – w białą szałwię –  w bardzo korzystnej cenie, a także nabył inne produkty w oryginalnych cenach. 

Obecnie, tak jak obiecaliśmy (cotygodniowo) przygotowujemy promocje na inny wybrany produkt. Warto odwiedzać naszego Fanpage i być na bieżąco z promocjami. 

Dni mijają Alchemik zaznaczył już swoją obecność na ulicy Garbary 39 i stale się rozwija. Na bieżąco urozmaicamy asortyment.

 

Zapraszamy więc na fotograficzną wirtualną wycieczkę. 

Poniżej galeria.  Przypominamy, że Alchemik jest czynny w dni powszednie codziennie od godziny 11.00 do 18.00 , a w soboty – odpoczywamy 🙂