Dziś – Super pełnia w znaku Byka

„Daj spokój, podziękuj za piękny świat” –  ścierwa Ryszard Rynkowski.
„Super Księżyc” w znaku zodiakalnego Byka.
Filozofia nieba. Filozofia Bezpieczeństwa; posiadania, Świat Zmysłów i pragnienia ducha w codziennej prozaicznej ziemskiej rzeczywistości.
Pełnia – w znaku Byka – to troska o posiadanie bezpieczeństwa zabezpieczenia w świecie materialnym postrzeganym jako realny namacalny wymiar istnienia.
Księżyc w znaku Byka całe życie poszukuje bezpieczeństwa duchowego, psychicznego w świecie materialnym i doczesnym, bardzo mocno gubi się gdy ten świat zostaje mu zburzony bądź zakłócony brakiem bezpiecznej domowej przystani,  pustym portfelem, stanem pustego konta, czy zakłóceniem w relacjach rodzinnych zwłaszcza z matką.
Księżyc w Byku to człowiek solidny, serdeczny, matczyny, i  stały w uczuciach – na którego wsparcie zawsze można liczyć – zwłaszcza rodzina i bliscy.
Księżyc w znaku Byka jest wywyższony – w godności – posiada status „ziemianina” „Wielkiej Bogini” itp.
15027439_1498992993449853_1007835765902687590_n
Jest smakoszem życia. A bywa leniwy z powodu braku czasu na sprawy inne niż pasja życia i kontemplacja cudu istnienia, podziw dla świata przyrody i radości życia. Kocha zwierzęta (nie koniecznie bydło) i traktuje je jako część rodzinnego stada.
Jest utalentowany – mówią o nim  – to człowiek „dusza”, z sercem na dłoni. Bywa strasznie uparty momentami aż zawzięty w swoim postrzeganiu rzeczywistości.
Księżycowa Wielka Bogini – to matka i żona – Izyda.
astro-luna
Na powyższej mapce Księżyc w 19 stopniu Byka, w opozycji do 19 stopnia położenia ciemnego Księżyca Lilith. Oto i konfrontacja z utajonymi skrywanymi w podświadomości pierwotnymi lękami i kompleksami, oraz samym lękiem przed  starością i śmiercią. Strach przed unicestwieniem, odarciem z godności, obawa przed ukrytymi motywami działań innych ludzi zwłaszcza kobiet i sióstr – w sensie większym niż tylko rodzeństwo po mamie i tacie.
Możliwe, że to właśnie dziś zostaną dostrzeżone  nasze wenusjańsko-księżycowe  talenty i wywyższone ( znakiem Byka włada Wenus).
Być może będzie się można w nich przeglądać, i pławic , a nawet gwiazdorzyć niczym w lustrze spełnionych marzeń, albo zaliczyć los mitologicznego  Narcyza.
Zatęsknimy za obiadem mamy i babci za zdrowym solidnym życiem klanów rodzinnych.
Dzieci i ich mamy przygotują smaczny syty obiad. Będą Bezpieczne nakarmione w domu zapanuje okres przedświąteczny ciut za szybko, ale zawsze komplet nowych garnków, czy świąteczna ozdoba przydać się może bardziej teraz niż przed samymi świętami. Dobry nastrój ; stare bibeloty, solidne meble i przedmioty z „duszą” nie będą mogły się doczekać i wyjdą z szaf i piwnic.
Duże oczy będą spoglądać na nie z podziwem i lekka nutka nostalgii. Nadal są takie piękne przypominają dom bezpieczny i syty.
Ekonomicznie – ile sztuk bydła w stadzie padło a ile przybyło ?
Debety na kontach pooo wielkiej eksplozji listopadowych świat i weekendów może wyświetlić niekiedy prawdę o tym ze lepiej płacić gotówka niż karta kredytowa.
Marzenia , super wielkie plany też, fantazje, obsesje i lęki , złudzenia dopełnią się – zwłaszcza te ekonomiczne.
Przy dobrych aspektach możemy się spodziewać uznania i bogactwa, a przy złych ktoś straci do nas cierpliwość i będzie poirytowany. My tez.
Dla Byczków Fernando idealnie żeby się zagapić w niebo i podziwiać zjawisko piękna ponad nami ludzikami ( dużo zjawiskowych fotografii zasili sieć instagrama)
Nasze talenty zostaną dostrzeżone a marzenia w pełni zintegrowane z konkretnymi pieniazkami.
Rodzinne posiadłości powinny błyszczeć pełnią mocy (zarówno) pięknem jak i zaniedbaniami. Lustro nieba pozwoli przejrzeć się w sobie z bliska i z daleka.
 Piękne ciało; Za dużo ciała?
Możemy zauważyć krągłości tu i taaam ;P
W zasadzie pełnia (w Byku ) powinna być najbardziej emocjonalnie stabilna ze wszystkich. Księżyc w znaku Byka, jest wywyższony, co może rokować konkretnym spełnieniem i owocami podjętych wcześniej działań w pracy i projektów. Oraz potrzebą bycia w stadzie choć na zasadach indywidualisty.
izyda