Moc wahadła IZIS

WAHADŁO IZIS – niezwykle symetryczna i pełna aura wahadła. To tylko skromny fragment jego możliwości.

Każdy musi sam wypróbować jego możliwości, dodam, że Wahadło Izis nie wymaga specjalnych umiejętności, nie jest też w żaden sposób szkodliwe dla osoby która pragnie rozpocząć swą przygodę z tym niezwykłym „urządzeniem”. Na pewno warto. Właśnie z wahadłem IZIS. Jest ono najczęściej polecanym wahadłem przez nauczycieli duchowych i radiestetów, oraz bioenergoterapeutów..
Swoim kształtem wahadło przypomina krzyż życia i jak najbardziej prawidłowym jest skojarzenie, że nawiązuje do formy nadanej mu przez starożytnych Egipcjan – choć nigdy nie ostatecznie nie udowodniono, że Egipcjanie się nim poslugiwali. Na-pewno jednak dzięki temu właśnie nadanemu kształtowi, idealnie dobranych proporcji, baterii utworzonej z czterech, równoległych względem siebie płytek – wahadło IZIS cechuje bardzo wysoka czułość i selektywność radiestezyjna.
Przeprowadzone badania z wykorzystaniem fotografii kirlianowskiej wykazały niezwykle symetryczną i pełną aurę wahadła. Natomiast badania wykonane metodami radiestezyjnymi wykazały jego emisję własną, odpowiadającą pełnemu zakresowi promieniowania równika wahadła uniwersalnego, zawierającego również emisję koloru białego – co dodatkowo pozwala go zaliczyć go tzw. „bezpiecznych”. Falą nośną Izisa jest kolor biały. Jest to wielką zaletą wahadła.
Wahadło Izis samoczynnie oczyszcza się – nie wymaga więc każdorazowego odpromieniowywania, co bardzo ułatwia pracę.
Ze względu na unikalne właściwości ma ono szeroki zakres wykorzystania. Powinno być podstawowym i niezbędnym wyposażeniem każdego, nie tylko zaawansowanego radiestety, ale i osób potrzebujących więcej energii, pracującym jako terapeuci, czy doradcy osobiści ( również). Do-energetyzowanie się wahadłem Izis jest w zasadzie natychmiastowe. Przybywa nam energii, w pomieszczeniu tworzy się energia przypominająca „ciepło słońca”.
Wahadło to można stosować nie tylko do naświetlania wibracjami koloru białego, ale również jako odpromiennik. Silne promieniowanie w kolorze białym tłumi emisje geopatyczne i wzmacnia biopole człowieka, dzięki czemu zwiększa się jego odporność na szkodliwe energie takie jak: żyły wodne, uskoki i złoża geologiczne i promieniowanie siatki szwajcarskiej. Zdecydowanie polecamy w celu kompensacji szkodliwych wibracji, kładąc wahadło na strefie zadrażnień w pobliżu miejsca spania lub biurka.
Eksperymenty wykazały, iż tego rodzaju wahadło można stosować do bioenergetyzacji wody. Jeżeli wahadło skierujemy czubkiem do butelki z wodą i poddamy kilkugodzinnemu oddziaływaniu, wówczas polepszą się znacząco właściwości bioenergetyczne wody.
Wahadło ” Izis” może być również umieszczone pod fotelem kierowcy ,co ma na celu wzmocnienie jego biopola, skrócenie czasu reakcji kierowcy i polepszenie jego zdolności psychofizycznych. W ten sposób tworzy się rodzaj bariery ochraniającej przed nieszczęśliwymi wypadkami. Kompensowane jest również oddziaływanie mijanych przez pojazd niebezpiecznych stref zadrażnień.
Poniżej króciutki filmik prezentujący wahadło IZIS.
Oczywiście wahadełka można kupić i obejrzeć w naszym sklepie. Zapraszamy.