LENORMAND. Podręcznik którego nie może zabraknąć w naszej bibliotece.

ZAPOWIEDZI – NOWOŚCI. Wreszcie na rynku pojawia się długo wyczekiwany podręcznik w pełni umożliwiający rozpoczęcie przygody z bogatymi symbolicznie kartami należącymi do serii kart Md. Lenormand. 

Podręcznik którego nie może zabraknąć w naszej biblioteczce. Wieloletnia praca i doświadczenie Rana George, oraz wyczerpujące opisy, instrukcje, prognozy na każdy dzień, rozkłady … i wiele innych.

„Podręcznik Kart Lenormand”. To moim zdaniem strzał w dziesiątkę – perełka wydawnicza na rynku, która wypełni „czarną dziurę” braku lektur o tej tematyce.
Już z początkiem lutego ( okolice 2-5 luty) trafi do sprzedaży. A
zapowiada się nieźle. Do dyspozycji otrzymujemy aż 416 stron – ciekawej lektury. (Czyli nie jakaś mini broszurka)
Sądzę, że ucieszy początkujących i zaawansowanych Lenormandowiczów.
Bo każdy nowy podręcznik jest jak nowo poznany człowiek – Wnosi coś; „o czym nie wiedzieliśmy wcześniej” – snuje opowieść z pozoru tylko znaną. Czasem wystarczy jedna – ta „właściwa” – myśl i doświadczamy wielkiego – boom – w przestrzeni zbyt intensywnie i rutynowo działajacych umysłów.
Dlatego warto sięgać po wciąż nową literaturę i płynące z niej inspiracje.
A tę nowość szczególnie polecam wszystkim miłośnikom kart MD. Lenormand 🙂

Tutaj możesz zapoznać się z fragmentem książki; spisem treści, wprowadzeniem. 

Od wydawnictwa.
W zapowiedziach ( na stronie wydawnictwa) czytamy między innymi; że to książka, której nie może zabraknąć w bibliotece każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z wyjątkowymi kartami Lenormand – popularnym od ponad 150 lat narzędziem wróżebnym, który stał się fenomenem na obydwu półkulach.

Autorka niniejszej publikacji, Rana George, opierając się na wieloletnim doświadczeniu, odkrywa przez tobą mądrość płynącą z każdej z 36 kart talii Lenormand, przedstawiających proste ilustracje, które dostarczają bezpośrednich odpowiedzi ich czytelnikom.

Dzięki tej prostej instrukcji oraz przewodnikowi wyczerpująco opisującemu znaczenie poszczególnych kart, Rana wprowadza cię w arkana korzystania z talii Lenormand tak, abyś mógł używać jej do tworzenia prognoz na każdy temat: związków, pracy, finansów, rodziny i wielu innych. Począwszy od prostych pytań, a na poważnych dylematach skończywszy, Lenormand zapewnia ci wgląd w przyszłość zawsze wtedy, gdy będziesz tego potrzebować.

Dzięki niniejszemu podręcznikowi:
– Poznasz praktyczne porady i tradycyjne znaczenia, dzięki którym posiądziesz zdolność analizowania kart Lenormand i odczytywania ich symboli.
– Odkryjesz nowe techniki opracowane przez autorkę, dzięki którym łatwiej zapamiętasz wydźwięk poszczególnych kart.
– Dowiesz się, jak karty łączą się ze sobą i wzajemnie na siebie oddziałują, dzięki czemu skorzystasz z szerokiego wachlarza ich możliwości, by lepiej poznać siebie oraz dostrzec to, co do tej pory było dla ciebie niezauważalne.

Rozpocznij swoją przygodę z kartami Lenormand, a zaczniesz wnikliwiej patrzeć na otaczający cię świat i dostrzegać jego tajemnice.

Można kupić już od 5 lutego w księgarni internetowej i stacjonarnej.