Laleczki Kimmidoll. Kolekcja z charakterem

Wspaniały podarunek pod choinkę *

 

Kimmidoll to przede wszystkim kultowe japońskie laleczki.

Ale Kimmidoll to także cały świat akcesoriów ozdobionych wizerunkami uroczych kokeshi – kosmetyczki, kubki, breloki i tak dalej.

Laleczki są nie tylko wspaniałymi prezentami, ale także designerskimi dekoracjami domu. Zdobią, ale też niosą ze sobą konkretny przekaz. Są jak talizmany, z których każdy działa na inną sferę życia lub reprezentuje inne wartości. Jedne przynoszą radość i szczęście, drugie skupienie i rozwagę, jeszcze inne nadzieję i wiarę w przyszłość.

Wykonuje się je z najwyższej jakości żywicy, a szablony do ich wykonania projektuje się specjalnie dla każdego modelu lalki – dzięki czemu są one tak unikalne.

Dodam, że każda z nas posiada już w swojej kolekcji  lalkę ( z charakterem) na toaletce , w biurze, i, na prezent dla bliskiej osoby.

Przepiękne Kokeshi i gadżety – o wyjątkowo perfekcyjnej jakości wykonania ! Ucieszą każdego 🙂

 

TALIZMAN INNY NIŻ WSZYSTKO 🙂

 

Laleczki Kimmidoll są niezwykłym prezentem nie tylko ze względu na swój niewątpliwie nienaganny urok i estetykę wykonania oraz orginalność ale również ze względu na pełnioną funkcję a jest nią ochrona właściciela przed złym fatum. Niegdyś laleczki te posiadały tylko jedno oko z biegiem czasu laleczki zmieniły lekko swoją postać co tyczy się jedynie posiadania przez urocze istotki dwóch oczu , które są jednak zamknięte. Każda z nich posiada swoją unikalną osobowość zamkniętą w zgrabnie wykonanym wnętrzu a każdy kolor sukienki i włosów , ozdób dekorujących powieki ma swoje niebanalne znaczenie. Zamknięte oczy chronią ducha laleczki przed ujrzeniem negatywnych aspektów złych wibracji jakie ku niej podążają , jak głosi krótka legenda laleczka ma w sobie pozytywną energię , która towarzyszy włascicielowi na zasadzie amuletu nie wpuszczając nieproszonych energi w otoczenie swojego właściciela jednocześnie zamknięte oczy pozwalają jej uniknąć wchłonięcia ich i popsucia swego wnętrza. Mamy więc kilkanaście rodzaji i charakterów poszczególnych małych ” wróżek ” , ” dobrych duszków , które mają za zadanie być albo energiczne i spełniać życzenie dotyczące lepszej kreatywnej pracy, głębszej uczuciowości i pasji , doskonałego zdrowia, bycia czyimś skarbem 🙂

  Każda laleczka posiada oryginalne opakowanie oraz opis w języku polskim jakie spełnia zadanie. Jak widzimy na poniższych zdjęciach dodatkiem do świątecznej kolekcji załączone są również wspaniałe notesy w formie pamiętnikowej a i kubeczki z porcelany.

Serdecznie zapraszamy 🙂 ***

Ceny lalek zróżnicowane w zależności o od wielkości laleczki kształtują się od 35, 37, 69, do 240 zł .

Wkrótce zagoszczą na stałe w ofercie i sklepu internetowego.