Astro-Calendarium 2016 „Rok 2016, w którym sprzyja Ci Wszechświat!

„Rok 2016, w którym sprzyja Ci Wszechświat!”
Mowa gwiazd, codzienne sprawy, nastroje, okresy hossy i bessy, czas „czarny i biały”. Świadomość istnienia sił drzemiących we wszechświecie. Sił które po mimo – znanej fizycznej odległości – jakoś, ale nie pozostawiają wątpliwości, że są obecne w naszym codziennym życiu.
Zdecydowanie warto się zaopatrzyć – już teraz nowy astro-kalendarz.
A w nim.
Odmieniona ciesząca oko nowa szata graficzna, ale nie tylko, bo i nowe rozwiązania, kalendarz na prawdę bogato „wyposażony”. Nieraz dyskutując z klientami, wiem, że coraz więcej osób z ciekawością zerka na swój układ gwiazd, porównując go z aspektami na astro niebie.
Tego typu kalendarz – to ogromna skarbnica wiedzy o codziennych „podróżach gwiazd”, i ich wzajemnych relacjach które tworzą pomiędzy sobą – stwarzając różne klimaty godzin, dni i całych miesięcy. Dla każdego z nas.
Niedowiarkowie i sceptycy mogą pokiwać głowami z politowaniem, czy ze zdziwieniem „jak to możliwe”? Oczywiście wolno im – mogą tak myśleć, ale nim podejmą się dyskusji w temacie – niechże sprawdzą (nawet po cichu).
Cieszy mnie jednak ta większość – która już wie, sprawdzając tranzyty Księżyca w aplikacjach na smartphone, jak ogromny wpływ wywiera Księżyc na nasze życie codzienne, uczucia, nastroje, duszę, a nawet sprawy finansowe i zdrowotne. Kalendarza Astro-Kalendarz, to w stu procentach profesjonalne narzędzie do codziennego wglądu w system – który chcemy czy nie „zabarwia i koloruje” nasze życie. Bardzo polecam.
________________________________________
Nota od Wydawcy
Poznaj unikalny przewodnik po roku 2016, który dzień po dniu analizuje układy planet, Słońca i Księżyca, przez co umożliwia dostosowanie Twojego codziennego rytmu życia do wpływu ciał niebieskich. Kiedy zaczniesz świadomie wykorzystywać oddziaływanie kosmosu, szybko dostrzeżesz, że wiele rzeczy przychodzi Ci z większą łatwością niż w przeszłości. Będziesz dosłownie kroczył od sukcesu do sukcesu, a żaden wypadek losowy nie pokrzyżuje Twoich planów.
Już dziś skorzystaj z precyzyjnej, a jednocześnie w pełni zrozumiałej analizy astrologicznej. Dzięki niej dowiesz się, kiedy będzie najlepszy moment na podjęcie decyzji dotyczących Twojej kariery zawodowej, zdrowia czy życia uczuciowego. Od teraz przyszłość będzie jasna i satysfakcjonująca.
2016
Rok, w którym sprzyja Ci Wszechświat!