Mądrość zwierząt – karty Totemiczne

Zwierzęta Mocy. Karty warte uwagi. Jedyna taka talia 🙂

Starożytna Mądrość Zwierzęcych kart Mocy, zawarta w zestawie kart – jest wyrocznią zestawu, przynosi energię i wiedzę z 38 różnych afrykańskich duchowych przewodników zwierząt w swoim życiu, aby pomóc połączyć się z własną intuicją i odnaleźć duchową jasność, oraz odpowiedź na nurtujące problemy, bądź podpowiedź.
Wiadomo nie od dziś, że zwierzęta w jakiś subtelny sposób, zarówno zwierzaki domowe, jak i te dziko żyjące reprezentują również i nasze ludzkie potencjały. Tworzymy z nimi niejako duchową jedność, a często stają się one naszymi nauczycielami, uzdrowicielami i przewodnikami .

Zwierzę przewodnik bardzo często pojawia się w snach szamanów i ludzi którzy oczekują wsparcia na duchowej ścieżce życia.

Piękne i bardzo energetyczne karty.
Potężne i żywe grafiki Jada Fire, oraz inspirujące fragmenty Stacy Jamesa. Do kart dołączony 44-stronicowy przewodnik ilustrowany ( w języku angielskim) oferuje 10 rozkładów kart oraz również i numerologiczne podejścia do korzystania z kart antycznej mądrości.

Osobiście polecam wylosowanie jednej karty na dany dzień bądź miesiąc czy konkretne zadanie życiowe. Każde z zawartych kartach symboli zwierzęcia odzwierciedla najbardziej skrywane przed światem zarówno nasze kompleksy, bariery ochronne, jak i potencjały i siłę.

Jada Fire to innowacyjny malarz, rysownik, pisarz, nauczyciel jogi i tancerka.

Stacy James miłośnik Afryki, jest kreatywnym intuicyjnym przewodnikem, nauczycielem i pisarzem, który spędził większość swojego życia w służbie pomagania innym, ratowaniu innych na ich drodze do osobistego rozwoju.

Stacy James przekazuje część wpływów z każdego zakupu Starożytnej Mądrości aby wspomóc  działania ochronne w Zambii.

Karty można kupić w sklepie stacjonarnym albo internetowym. Uwaga jest tylko jedna talia. 

GALERIA

….