Kamień BOGINI

Nowość Dla Kobiet,  ale nie tylko … Księżycowa Bogini.

Kamień kobiecej Mocy. Kamień Wielkiej Kapłanki. Wróżki, Czarodziejki, Matki.
Już wkrótce będzie można zakupić u nas kolejny magiczny, szamanistyczny kamyczek, tym razem mamy do zaproponowania — > „Kamień Bogini „.
Nasze okazy przybyły z Hiszpanii.
Jest to odmiana białego opalu bulastego (menilitu). Które swym zaokrąglonym kształtem jak żyw przypominają paleolityczne figurki Bogini-Matki (nazywane także paleolitycznymi Wenus – np. jak ta najsłynniejsza Wenus z Willendorfu) , a każdy z nich ma jedyny , niepowtarzalny kształt.

Każdy jest inny. Niepowtarzalny.

Kamień Bogini jest od pra-wieków uznawany za głęboko „szamański” kamień , używany przez eony czasu do prac metafizycznych i podróży do innych światów. Doskonały do różnego rodzaju obrzędów, między innymi – obrzędów przejścia. Jako kamień symulujący starożytną Boginię Płodności zapewnia zdrowie, płodność i obdarowuje siłą witalną oraz miłością bezwarunkową. Towarzyszy powtórnym narodzinom.
Jako taki znakomicie nadaje się do pogodzenia się ze śmiercią – jako cyklem zakończenia pewnego procesu (bez dosłownego znaczenia śmierci) , odradzania i reinkarnacji. Pomaga także duszy w przypominaniu sobie swych poprzednich wcieleń i zdemoralizowaniu potencjałów które dusza przyjęła wraz z ciałem. Jest to kamień zwiększający potęgę – przede wszystkim – Kapłanki, absolutnie niezastąpiony w magii kobiecej.
Zwiększa moc wróżb , wieszczenia i prognozowania. Zapewnia bardzo silną ochronę mocy witalnych.

Kamień Bogini

Chętnie obdarowywano nim kobiety, oraz zagubionych i niekochanych mężczyzn. Kamień ten jest silnym talizmanem łączącym z kobiecą opiekuńczą energią „Księżyca”. Sprowadza zgodę tam gdzie panuje niezgoda, obdarowuje wybraną partnerką.
Idealny dla Kobiet borykających się z problemami płodności, okresem dojrzewania, menopauzy, czy dolegliwościami spowodowanymi przez choroby kobiece; piersi, macica, skóra. Wspomaga w przywróceniu naturalnej równowagi, i płodności.
Według podań ludowych i legend, kobieta która w woreczku lnianym nosiła przy sobie ów kamień stawała się piękna i szybko zamężna , pobłogosławiona licznymi darami losu.
Skoro magia tego kamienia przetrwała próbę czasu, może warto spróbować…
Kamień Bogini pozwala też nieuleczanie chorym i cierpiącym odejść łagodnie do i „innego wymiaru”, połączyć ze źródłem.
A także sprowadza prorocze sny i przywołuje opiekuńcze duchy żeńskich przodków. Łączy z Boginią Matką.

UWAGA ! Kamyczki powinny być już w sprzedaży pod koniec tygodnia…..