Anielski Sennik

Sny są wrotami do innych światów, czasów i stanów świadomości. To święte przestrzenie, w których otrzymujemy wiadomości przekazywane nam z samego Źródła.

Kiedy śpimy , nasza świadomość zostaje zepchnięta na boczny tor , dzięki czemu stajemy się bardziej otwarci na przekaz . Gdy śnimy , otwieramy się na lecznicze moce , poznanie i rozwój , którego potrzebujemy . Kiedy poszerzamy nasze zdolności rozumienia snów , otrzymujemy wskazówki od Źródła, w jaki sposób możemy osiągnąć najwyższe dobro i realizować swój potencjał .

Sny od tysięcy lat były przedmiotem badań i obiektem czci. Starożytne ludy budowały świątynie, specjalnie dedykowane związanym ze snami ceremoniom . Odprawiano tam rytuały w ramach przygotowań do snu, takie jak tańce i śpiewy . W kulturach antycznych sny były uznawane także za wyrocznie . Wierzono, że sen proroczy przekazuje informacje ważne dla przetrwania danej społeczności lub inne istotne wiadomości . Wiele kultur na całym świecie uznawało sny za świętość. Traktowano je jak sztukę uświęconą i dar od Najwyższego . Starożytni wiedzieli , że wiadomości przekazywane im podczas snu miały służyć ich najwyższemu dobru . Uznawali także , że każdy człowiek ma osobistego przewodnika sennego .
Książka warta nie tylko przejrzenia czy przeczytania ale i posiadania w domowej biblioteczce – dostępna oczywiście w naszych sklepach – stacjonarnym i internetowym http://alchemik.sklep.pl/anielski-sennik-autorzy-doreen-vir…