Kryształy Duchowo Ekspansywne. APOFYLLIT. STYLBIT. „Jowiszowy talizman”

Kryształy Duchowo Ekspansywne.

STYLBIT. „Jowiszowy talizman” z silnymi wibracjami, Neptuna i Merkurego. Polecany szczególnie znakom, które w astrologii klasycznej trudno ze sobą pogodzić; Wagom, Bliźniętom, Wodnikom, i, Baranom, Lwom, Strzelcom, oraz znakom wodnym; Rakom, Skorpionom, i Rybom. Same skrajności. Mineralny homeopata.
Przepiękny minerał o dużej dawce energii. Kryształ mistyków, magów, artystów, terapeutów i mówców, uzdrowicieli, prawników.
Stylbit minerał (minerał z gromady krzemianów (chemicznie: uwodniony glinokrzemian wapnia)
Te piękne Stylbity są zapewne czymś nowym w naszym sklepie.
Kryształy pochodzą z Indie – Poona.
Stylbit jest silnie związany z czakry serca, trzeciego oka, korony i gardła.
Stilbit działa łagodząco na umysł i pole energetyczne. Pomaga w oczyszczeniu aury z nieświadomie nagromadzonych informacji i myśli od innych osób. Przywraca jasność umysłu i zorganizowanie. Wychodząc od jasnego i uporządkowanego umysłu można stworzyć plan co się chce zamanifestować na ścieżce życiowej i wytyczyć drogę do realizacji celów.
Stylbit polecany jest dla ludzi przytłoczonych zadaniami, którzy nie wiedzą od czego zacząć.
Fascynuje krystalicznym pięknem, budzi uśpionego ducha każdej sprawy. Wprowadza (paradoksalnie) zdrowy rozsądek, porządkuje chaos i bałagan mentalny.
Zagubionych, niepewnych „co dalej” … wprowadza, na ich jasną własną ścieżkę życia. . Chroni przed wpadnięciem w „złe towarzystwo”. Otwiera na prawdziwą miłość i przyjaźnie.

Otwiera na duchowe pokrewieństwo.

Wzmacnia skuteczność modlitw i mantr, medytacji. Pomaga przywołać odpowiedni skutek.
W Alchemiku pojawiły się specjalnie wyselekcjonowane okazy Sylbitów, od przezroczystych i mieniących się niczym diamenty w blasku świec , słońca, czy światła, po różowe o bardzo przyjemnej barwie i nadzwyczaj subtelnej energii .
Nie sposób było nie zauważyć ich kojącego, oczyszczającego i subtelnego oddziaływania, bez studiowania ich mistycznych właściwości.
Piękne, subtelne, delikatne energie mogą uczynić cud w miejscu w którym są wyeksponowane.
Według wierzeń, i ustnych przekazów, Stylbity neutralizują toksyczną energię innych osób (wampiry energetyczne, kłótnie, zawiść, złe oko itd.).
Odczarowuje złamane serca i zranioną psychikę. Jest kamieniem dobrostanu duchowego i psychicznego. Ma silne działanie uspakajające. Dekorujący sypialnie sprowadza zdrowy sen i spokój.
Stylbit od lat używany jest przez szamanów, magów, parapsychologów, oraz w miejscach kultu, a także ozdabiane są nimi gabinety psychologów i terapeutów. Wzmacnia i ukierunkowuje intuicyjne przekazy. Ceniony przez kolekcjonerów, za to, że jest nadzwyczaj piękny !

W uzdrawianiu holistycznym.

Szczególnie się poleca energię Stylbitu wszystkim pracującym z (różnymi) energiami, Aniołami, przeważnie narażonym na energetyczne, astralne ataki …
Używany w medytacji, oraz dla wzmocnienia siły woli, i psychicznej ochrony. Wzmacnia kreatywność, podnosi poziom odporności psychicznej.
Noszony czy umiejscowiony w najbliższym otoczeniu zmienia wibracje tego miejsca, i osób, dlatego bywa utożsamiany z remedium, które przywraca naturalną energię, moc, równoważy i neutralizuje.
Według dawnych ludowych przekazów i wierzeń (sprowadza) przywołuje duchy bóstw opiekuńczych, przewodników duchowych, oraz przywołuje anioły do naszej przestrzeni życiowej. Obdarza prawdziwym dobrobytem (dosłownie). Przywraca w organizmie naturalną równowagę, podnosi witalność.
Jako talizman obdarowuje przeznaczeniem i miłością, działa odstraszająco na wszelkie negatywne złośliwe energie, jest silnym od-promiennikem, znosi napięcia, bóle niewyjaśnionego pochodzenia, pozwala „puścić” i odpuścić stare rany i problemy. Mocno łagodzący i uspakajający. Jako amulet roztacza w okół niewidzialną barierę ochronną. Neutralizuje jej wpływ bardzo szybko. Przywraca psychiczną równowagę i stabilność tam gdzie jej brak..
Stylbit wspomaga na drodze rozwoju osobistego i duchowego. Według wierzeń „przywraca mowę tam gdzie jej brak”, bywa nazywany kamieniem asertywności.
Podczas medytacji jest jednym z najefektywniej oddziałujących minerałów umożliwiający osiągnięcie głębokich stanów medytacji. Ceniony wśród artystów „stwarzających sercem.”
To silny i piękny minerał, o właściwościach mocno oczyszczających umysł i duszę, działa stabilizująco w miejscach energetycznie niestabilnych (cieki wodne, promieniowanie, inni ludzie itp). Swą siłą – nie ustępują kryształom kwarcu !
Według mojego doświadczenia, bywa skuteczniejszy.
Według wierzeń Stylbit pomaga ułatwia podróże poza ciałem, OOBE, sprowadza pomocne prorocze sny, przywołuje najistotniejsze wspomnienia z poprzednich wcieleń, celem doświadczenia i zneutralizowania dawnych szkodliwych wpływów, często nieuświadomionych na obecnym poziomie egzystencji.
Ale przede wszystkim podnosi świadomość dla wyższych wibracji miłości, otwiera czakrę korony i trzeciego oka.
Wspomaga akceptację, intuicje, manifestuje pomocne bóstwa, sprowadza prorocze wizje, anielską opiekę.
Ułatwia koncentrację i wspomaga w nauce. Jest piękny.

APOFYLLIT.

Kolejny minerał o fantastycznych właściwościach !
Według tradycyjnych zastosowań i wierzeń minerał – Pozytywnych emocji i szczęścia. Przypisany znakom wody; Rakom, Skorpionom, Rybom. Oraz znakom ziemi; Koziorożcom, Bykom, Pannom. Oraz wszystkim których; Księżyc, Wenus i Merkury, Pluton – wywierając silny wpływ w osobistych mandalach astrologicznych.
W Indiach od czasów starożytnych minerał ten poświęcony był bóstwom różnych zbiorników wodnych.
Wrzucany do rzeki, strumyka, stawu, jeziora każdej wiosny, był zapłatą bogom za złowione ryby….
Mieszkańcy Indii wierzyli, że kamień chroni przed złym okiem, wieszano go na szyi żonom i dzieciom….
Stosowany był w magii, czarach i wróżbach.
Wiadomo, że kamień po podgrzaniu wkłada się w formie listków i właśnie ilość i układ tych listków służył do wróżb…
Jako talizman i amulet chroni przed negatywną energią
Kamyczek pomaga w głębokiej medytacji.
Energia tego kamienia jest bardzo radosna i podnosząca na duchu.
Apofillit zwiększa świadomość ziemskich spraw i przyczynia się tym samym do podejmowania słusznych, ważnych decyzji w życiu.
Promuje jasność umysłu, może być pomocny w szamańsko-astralnych podróżach….
Jako eliksir jest dobry w przypadku astmy i innych choróbukładu oddechowego.
Kamienie te maja pozytywny wpływ na przysadkę mózgową
Znawcy mistycznych właściwości kamieni twierdzą, że Apofillit jest w stanie wywrzeć pozytywny wpływ na aurę osoby.
Jego różowa odmiana jest dobra do aktywacji serca.

Minerały do nabycia w sklepie stacjonarnym Alchemik