CUDA UZDRAWIANIA PRANICZNEGO. Choa Kok Sui

„Cuda uzdrawiania” – czy aby najłatwiej połknąć zapisaną przez lekarza tabletkę …? Czy to na pewno skuteczna metoda w powrocie do zdrowia, jedyna, absolutna metoda, i skuteczna ?

I tak, i nie.

Autor tego nie kwestionuje, a nawet uznaje przyjmowanie lekarstw za pewien konieczny etap w eliminowaniu objawów toczącego się wewnątrz procesu chorobowego – ale, nie jako główny środek i „cudowną pigułkę”….
Wskazuje czytelnikowi drogę, a raczej pomost łączący obydwa te światy – zdawałoby się nie do połączenia. A jednak to jest jak najbardziej możliwe, a nawet konieczne.

„Cuda nie pozostają w sprzeczności z naturą, lecz tylko z naszą o niej wiedzą.”

Święty Augustyn

Jeden z wartościowszych podręczników na rynku księgarskim, dotyczący uzdrawiania pranicznego.
Łączy w sobie zarówno naukowe jak i nie naukowe podejście, a w zasadzie te dwa wzajemnie się uzupełniają i dopełniają. Bardzo ciekawa pozycja dla wszystkich chcących zgłębić istotę zarówno samoleczenia, jak i pomoc innym ludziom.
Książkę napisał i przedstawił w niej kompletny obraz metod naturalnego pranicznego uzdrawiania – zarówno dla samego siebie, jak i innych ludzi, lekarz medycyny konwencjonalnej na co dzień.
Doktor Choa Kok Sui, jest praktykującym urologiem pracującym w szpitalu w Los Angeles w Kalifornii. A pisze on tak; – Właśnie pasja do medycyny i troska o zdrowie moich pacjentów doprowadziły mnie do wniosku, że w moim wykształceniu i praktyce czegoś brak. Odkryłem to kiedy stało się jasne, że medycyna konwencjonalna nie przywraca zdrowia znacznej liczbie moich pacjentów.
Zmęczyło mnie przepisywanie leków, które leczyły tylko objawy choroby, ale ni mogły usunąć jej źródła.
(takiego odkrycia odnośnie bezsilności medycyny konwencjonalnej dokonał i inny autor wielu książek, już niestety z pozycji pacjenta chorującego na nowotwór złośliwy, wspomina o tym Tiziano Terzani – racjonalista, dziennikarz i korespondent wojenny w swojej książce „Nic nie zdarza się przypadkiem” ).

Mistrz Choa Kok Sui, Filipińczyk chińskiego pochodzenia, naukowiec, inżynier chemik, przedsiębiorczy biznesmen, filantrop, a zarazem światły nauczyciel, szeroko rozpropagował metodę uzdrawiania pranicznego. Mistrzostwo w tej sztuce leczenia osiągnął dzięki wielu badaniom i eksperymentom, którym poświęcił ponad dwadzieścia lat życia. Obecnie prowadzi na całym świecie warsztaty i seminaria, a w kilkudziesięciu krajach – w tym również w Polsce – działają pod jego auspicjami ośrodki uzdrawiania pranicznego. Gościł w Polsce, aby osobiście odebrać nagrodę Najciekawszy Człowiek 1996 Roku. Metoda uzdrawiania pranicznego polega na wykorzystaniu siły prany, czyli wewnętrznej energii życiowej. Usuwając zużytą, zabrudzoną energię, przesyła się w to miejsce świeżą, zdrową energię życia.

Cuda uzdrawiania pranicznego Choa Kok Sui

Książka „Cuda uzdrawiania pranicznego” jest kursem podstawowym dla wszystkich, którzy chcą bliżej poznać i praktykować tę metodę leczenia. Autor dokładnie wyjaśnia mechanizm uzdrawiania pranicznego, mówi, w jaki sposób i w jakich warunkach można je stosować wobec innych i wobec siebie, a także podaje szczegółowe instrukcje, jak za pomocą prany leczyć konkretne schorzenia fizyczne oraz psychiczne i emocjonalne. Uzdrowicielem pranicznym, jak twierdzi Mistrz Choa Kok Sui, może zostać każdy, kto ma otwarty, wnikliwy umysł oraz sumiennie, z pełnym przekonaniem i wiarą opanuje zasady tej niezwykle skutecznej techniki leczenia.