Pestki z moreli skuteczna metoda na raka – witamina B17 i nie tylko…

pestki z moreli

Skuteczna metoda na raka… czy jest taka ? Jest i warto spróbować.

W dzieciństwie zajadałam się nimi choć dorośli przestrzegali, że są trujące – nie wiem czemu? Może chodziło żebym nie zjadała pestek z kilkunastu moreli?. Bo istnieje pewna dopuszczalna dawka ich spożycia.
Najpierw zjadałam morelę a potem „smaczną” ( z niewiadomych powodów) gorzką pestkę moreli.
Są ponoć najlepsze w walce i profilaktyce nowotworów. Ja jem pestki, bo lubię, co nie zmienia faktu, że teraz lepiej się czuję z myślą o ich pożytecznym wpływie na moje zdrowie, nie katuję się myślą, że jak zjem to się otruję…
O samych pestkach moreli ich potężnym wpływie na walkę z chorobą, a raczej, naturalne eliminowanie rozprzestrzeniania się choroby likwidowanie jej od wewnątrz na poziomie komórki rakowej, można by pisać (powstało kilka książek o zbawczym wpływie witaminie B17) i mnożyć pozytywne przypadki zdrowienia, a nawet całkowitego wyzdrowienia.
Wiemy o tym, od pacjentów i byłych pacjentów pobliskiego szpitala onkologicznego – to oni poprosili o sprowadzenie do Alchemika gorzkich smacznych i zdrowych pestek moreli, w dalszym ciągu kontynuować terapię albo zjadać kilka zapobiegawczo i profilaktycznie – tylko 2 sztuki dziennie.
_________________________________________________

Klika słów o pestkach sprzedawanych w naszym sklepie.

Właściwości pestek moreli:

Witamina B17, amigdalina albo letril – to trzy różne nazwy tej samej naturalnej substancji. Zatem kiedy letril dostanie się do ludzkiego organizmu, rozchodzi się do wszystkich komórek zdrowych i chorych. Z tym, że w zdrowych komórkach zamienia się w glukozę a w rakowej uwalnia cyjanek (kwas pruski) oraz aldehyd benzoesowy. Te dwie substancje niszczą komórkę rakową i tylko ją, a to właśnie chodzi. Natura w doskonały sposób zabezpieczyła nas przed kwasem pruskim zawartym w pestkach owoców.

>> Jądra pestek moreli sprzedawane przez naszą firmę posiadają certyfikaty ***
NIE są genetycznie zmodyfikowane …
NIE są używane środki chemiczne, konserwanty i polepszacze zapachowe …
NIE stosowano pestycydów …
NIE stosowano nawozów …
Suszone w sposób naturalny …

Stawiamy na jakość Emotikon smile

Jądra Pestek Moreli
Maksymalna dzienna ilość spożycia według UE to 2 sztuki – jądra moreli.
Pestka zawiera kwas pruski …
Nasze gorzkie jądra pestek moreli pochodzą z dzikich odmian drzew morelowych.
Wyselekcjonowane owoce zbierane są ręcznie.

Jądra tych niepozornych pestek, dostarczają wiele minerałów a szczególnie dużo magnezu.
Nasiona zawierają poza tym – Amigdalina (też znana pod nazwą amygdalin, letril, laetrile i amygdalina).
Oprócz B17 są źródłem takich składników jak:
Witamina B15 – kwas pangamowy
kwas salicylowy -> bakteriobójczy

Są najbardziej zasobnym i cennym źródłem witaminy B 17 (amigdalina, amygdalin, letril, laetrile) są jądra pestek moreli.
Jadra pestek moreli posiadają i dostarczają również wiele minerałów, a w szczególności magnezu, w tym korzystnie wpływają na system nerwowy, na serce i krążenie.. Oprócz witaminy B17 są źródłem są źródłem witaminy B15 i kwasu salicylowego, który wykazuje działanie bakteriobójcze, a więc pomocne w leczeniu trądziku i innych problemów skórnych.

Niestety nasza współczesna zachodnia, rafinowana dieta jest bardzo uboga w witaminę B17. Z pomocą przychodzi do nas przyroda. Największe stężenie amigdaliny możemy znaleźć w pestkach moreli, następnie brzoskwiń, nektaryn, śliwek. Dzięki spożywaniu pestek tych owoców możemy w szybki i łatwy sposób dostarczyć organizmowi niezbędnych składników.
Szczególnie współczesne pokolenie narażone jest na silne niedobory tej witaminy.

Lecznicze działanie witaminy B17 opisano już ponad 5000 lat temu w egipskich papirusach, proponując użycie wody migdałowej do leczenia raka skóry. Podobne zapiski o stosowaniu gorzkich migdałów pochodzą z Chin sprzed 4500lat. W nowożytnej medycynie pierwsze informacje na temat działania wit. B17 pojawiły się dzięki pracom biochemika nazwiskiem dr Ernst T. Krebs. Dzięki badaniom dr Krebs’a wiemy o tym, że witamina B17 skutecznie leczy raka. Całość jego badań wskazuje na fakt, że rak jest po prostu skutkiem niedoboru witaminy B17. Niestety ogromne ilości tej witaminy zostały usunięte z naszej chemizowanej, sterylnej żywności.

W przypadku raka zastąpienie utraconej witaminy B17 w naszym codziennym pożywieniu mogłoby przyczynić się do większej efektywności innych alternatywnych metod leczenia. Spożywanie określonych ilości jąder pestek moreli ma działanie profilaktyczne w przypadku chorób nowotworowych.

Wkrótce nowa dostawa !