Karty Vintage Wisdom Oracle – Victoria Moseley

Nowe piękne i klimatyczne  wenusjańskie obrazy, zaklęte w 52 karcianych ilustracjach.

Pięknie pomyślana talia i na pewno gratka dla kolekcjonerów i zbieraczy,  ale nie tylko, bo i zapewne spora dawka inspiracji do pracy z intuicją. Kary sprawdzą się również jako ilustracja dla nurtującego problemu (wróżba), jako afirmacja, filozoficzna dywagacja, cofnięcie w czasie, czy sama przyjemność oglądania i przebierania w „pocztówkowych”  klimatycznych obrazach. Wybór ich zastosowania jest przeogromny i zadziwia. Choć na pierwszy rzut oka sprawiają wrażenie ładnych obrazków. 

Karty bardzo ładne i wyjątkowe. Oryginalne na rynku kart. W komplecie nie zabrakło ciekawej i  nadzwyczaj wyczerpującej interpretacji dla poszczególnych obrazów, oczywiście z polskim tłumaczeniem.  Głęboki i różnorodny opis ludzkich doświadczeń i skrywające się w obrazkach (zdawało by w pocztówkach) głębokie symboliczne i szczegółowe odniesienie do klasycznych archetypów. Przeogromne bogactwo szczegółów pod względem symbolicznym, psychologicznym, filozoficznym czy wróżbiarskim, co jest wielkim atutem tej talii.  Karty Vintage Wisdom Oracle – Victoria Moseley,  mają w sobie coś o wiele głębszego. Przypominają wielki piękny i ciekawy akwen wodny z wieloma zadziwiającymi nurtami, przenikającymi się na kształt spirali. To zdecydowanie inna talia niż wszystkie dotychczasowe, są wyjątkowe.

Bezwzględnie zaliczam ją do wybrańców w kolekcji moich ulubionych talii.

Można je zakupić w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym.Karty Vintage Wisdom Oracle - Victoria Moseley Karty Vintage Wisdom Oracle - Victoria Moseley Karty Vintage Wisdom Oracle - Victoria Moseley Archiwalna Mądrość _ kart prezentuje talia kart bogato ilustrowana w parze z pięknem i inspiracją w odniesieniu się do bogiń, div i muz z minionych epok. Bogaty w symbolicznym szczegółowo, teza nostalgiczne Fotomontaż zostały pomysłowo wykonane z francuskich starych pocztówek i fotografii rodzinnych, sepia ozdobione delikatnymi kwiatami i koronką. Ten znakomity zestaw podarunkowy zawiera w 80-stronicowym przewodniku wypełnionej sugestywnych spostrzeżeniami i ponadczasowej mądrości kobiecej, jak i niestandardowych kart … Karty do nabycia w sklepie stacjonarnym i internetowym >>