Pełnia w znaku Raka

Pełnia w znaku Raka

Zdrowy chłodny rozsądek kontra uczucia i wrażliwości.

Empatia / jej brak? Sumienie czy wyłącznie twarde zasady ? Rodzina / firma, czy kariera. Itd. itp.

Księżyc zbliża się ku pełni w znaku Raka. Słońce w Koziorożcu a Księżyc w Raku.
Ta pełnia nie tworzy najkorzystniejszych aspektów z „trudnymi” potężnymi energiami planet pokoleniowych; Uranem w Baranie i, Plutonem w Koziorożcu.
Oznacza to być może, że gdzieś na poziomie emocjonalnym, wewnątrz najskrytszej istoty, we własnej duszy, gdzieś na dnie serca, odczujemy (doświadczymy) wpływu potężnych transformujących czynników społecznych i ekonomicznych. Doświadczymy ich prywatnie – pod własną strzechą , w zetknięciu się z najbliższymi – których możemy już – nie-rozpoznawać….
Przemian pokoleniowych które dokonały się na przełomie ostatnich trans-plutoniczno-uranicznych tranzytów i ziemskich lat. Transformacja trwa, zmienia się ludzka psychika, zmieniają priorytety, ważności, wartości.
W telewizji mówią coś, o masowym zwalnianiu pracowników PKP którzy do tej pory zapowiadali nadjeżdżające i odjeżdżające pociągi – w tym roku ma ich zastąpić sztuczny elektroniczny mechanizm. Trwają debaty, dyskusje i spory z lekarzami. Leczyć, nie leczyć … może eutanazja ?
A na innym tv. kanale zapowiadają – dziś – film pt. „Sztuczna inteligencja”. Zawsze jestem wzruszona losem, tego sztucznego dziecka i jego wielkiej „sztucznej” miłości do matki – jakie to racze – miłość do mamy.
Wielkie zmiany jakie dokonały się w pojedynczych jednostkach ludzkich, w ich duszach, psychice, a także w całej zbiorowości. Może nawet wielu ludzi nie zauważyło – jak wielkiej zmianie uległy priorytety i tradycje rodzinne….
Pocieszeniem niech będzie trygon z uzdrowicielem ludzi i bogów planetoidą Chironem. Niech każdy z nas odnajdzie go w swoim wnętrzu
Planety pokoleniowe, kształtują duszę jednostki. Na pierwszy rzut oka „prywatnie” – osobiście są niby nie istotnie. Niestety są bardzo istotne – działają w tle – zmienią dekoracje, są suflerami podejmowanych (ludzkich) decyzji, to one najsilniej wpływają na prywatną jednostkę, a jednocześnie – są niezauważalnie. „Sam nie wiem kiedy to się stało” …
(Dla wtajemniczonych dokładny wykres, aspekty, żywioły. tid. Karty, których nazwy nie pamiętam, i ilustracja mojego dziecka)