Alchemik Świątecznie. Zapraszamy

Alchemik Ziołowy RajAlchemik&Ziołowy RajAlchemik&Ziołowy Raj

Na półkach w drugiej części sklepu znalazły swoje miejsce produkty zdrowotne i pielęgnacyjne; instrumenty terapeutyczne (misy tybetańskie) zioła krajowe dziko rosnące (atestowane) , zioła orientalne,  herbaty, kawa zielona, yerba Mate,  również naczynka do spożywania tego napoju , półka renomowanych sprawdzonych i skutecznych ziół i nalewek klasztornych, suplementy pozbawione konserwantów i sztucznych dodatków, kosmetyki naturalne specjalnie przez nas wyselekcjonowane; olejki, mydła, szampony, odżywki, balsamy, pilingi, świece do masażu, pasty do zębów z ziół orientalnych, oleje jadalne i do masażu, oraz kwiat soli morskiej.

Oprócz nowości, nieustająco i na bieżąco wzbogacamy część ezoteryczną i księgarnię, w ciekawe książki, nowości wydawnicze, piękne karty i inne oryginalne gadżety np.wicca; zegar ścienny z pentagramem, z kapłanką i wiele innych; książki talizmany akcesoria.

Standardowo i jak zwykle, zaopatrzycie się w naszym sklepie w świece rytualne z wosku naturalnego, zioła do oczyszczania i energetyzowania pomieszczeń, min; szałwię białą, trawę cytrynową, kadzidła kościelne; mirra, olibanum, kadzidło anielskie itp. Słynną agnihotrę !  Oraz naturalne kadzidło indyjskie, zioła tybetańskie, kadzidełka japońskie i wiele innych.

Nie zawiodą się również kolekcjonerzy minerałów, których w naszym sklepie znajdziecie bardzo dużą różnorodność  najróżniejszych kamyczków (jest w czym wybierać).

W kamienicy na naszej ulicy nadal trwa remont i pewnie jeszcze trochę czasu zajmie ekipie remontowej dopięcie całości na ostatni przysłowiowy guzik. Wiemy, że czeka nas wymiana wystawy, drzwi – potężna zmiana w wyglądzie zewnętrznym, mamy nadzieję że na lepsze? Ale już dziś postanowiliśmy ułatwić wam trafienie do nas po remoncie i usunięciu rusztowań, które w pewnym sensie zastępowały Wam drogowskaz. Tymczasowo postaraliśmy się  szyld boczny, dekorację i kolorową wystawę. Widać nas z daleka.

Poniżej fotki, które jak sądzimy ułatwią rozeznanie na terenie ulicy Wodnej 12.

Na tymczasowym szyldzie przymocowanym do witryny sklepu widnieje wyraźny adres i nazwa sklepu Alchemik.