Odchudzająca słodkość – miód

Miód na trawienie

Czy istnieje słodkość ODCHUDZAJĄCA ?

Do tej pory sądziłam że nie ma czegoś takiego, a okazuje się że nowy produkt którym obecnie raczę podniebienie na kromeczce chleba z białym serem (na przykład) do porannej kawy z mlekiem i stewią – oczywiście zamiast cukru. Nie tylko jest słodki jak miód, pyszny (mniam) to jeszcze powoduje ubytek wagi, i to widoczny – z dnia na dzień. Na produkcie jest napisane „na trawienie” i faktycznie, jest to chyba najsmaczniejszy produkt przyspieszający przemianę materii i ogólnie wspomagający trawienie. Katowanie się dietą po wakacyjną przy jego udziale jest oczywiście czystą przyjemnością A dodatkowo nabyte kilogramy giną bez żadnej mordęgi i gorzkich ziółek.
Mowa oczywiście o miodzie akacjowym ktory zawiera duże ilości naturalnej witaminy C, a także fruktozy i bioflawonoidów. Wspaniała kompozycja naturalnych składników posiada działanie wspomagające, poprawiające pracę układu pokarmowego.
W swoim składzie zawiera między innymi zioła i owoce.
Skład: naturalny wyciąg wodny z owocu róży, owocu czarnej porzeczki, owocu aronii, owocu jarzębiny, liścia melisy, kwiatu lawendy i sok z liści aloesu.
Produkt który bardzo mile i pozytywnie mnie zaskoczył !

(Produkt przyjazny dla osób z cukrzycą typu I i II ze względu na zawartość fruktozy o niskim indeksie glikemicznym.)
Można go kupić w sklepie stacjonarnym i internetowym.