Książki; Seria Wenus -> Mars

Seria dla Wenus ❤

Mars nie czytuje tego typu podręczników (a może się mylę…?) (Mars, może ewentualnie podejrzeć co stworzył, próbując wyjaśnić relacje z Wenus) Mamy więc męski punkt widzenia dla; plus i minus = Ja +Ty w rezultacie = My, albo „Coś”? Przystępna i pokrzepiająca literatura dla wybranek z Wenus ewentualnie Księżyca.

Dobrze zaserwowana psychologia kontaktu płci w pigułce. Można przeczytać, żeby zanegować, abo żeby się utwierdzić;

– Nie, nie zgadzam się! – Grzeczne dziewczynki zawsze dostają to czego pragną bo nie-grzeczne tylko marzą i marzą, i dlatego wiecznie za czymś gonią i coś im umyka z przed nosa – na trasie z napisem – nie —> grzecznie.

– Grzeczna uczy się pilnie, przestrzega norm i cierpliwie odrabia codzienne obowiązki stosuje do zasad. Zawsze w rezultacie za swą pilność zostaje nagrodzona życiowym sukcesem, lukratywną posadką, idealnym partnerem, wyśmienitym życiem?

– Niegrzeczne dziewczynki wiecznie się z czymś nie zgadzają, buntują – wcielenia diablic, utrapienia mam, babć, a potem mężów i pracodawców. Wciąż z kimś walczą, z czymś zmagają, kombinują, manipulują, wyłamują, i dlatego …, nigdy niczego nie osiągają wciąż coś rozpoczynając i nigdy nie kończąc – bo są niegrzecznie rozmarzone?

I tu jest pies pogrzebany…

Fajne książki i zawsze czyta się je tak samo dobrze – wszystkie. Polecam. W niektórych zastosowano męski punkt widzenia więc tym bardziej są ciekawe dla Wenusjanek… A w Niegrzecznych dziewczynkach zastosowano strategię zodiakalnej Wagi – przekorną dyplomację rozkapryszonej nieco Afrodyty.

Na marginesie bardzo dobrze sprzedająca się i super pozycja.

Reklamy