Moc Ziemi. Earth Power Oracle. Stacey Demarco

Coś dla „Smakoszy” 


Karty Sanktuarium. Przekaz Moc Ziemi (Earth Power Oracle, Stacey Demarco.)
Przepiękne karty nie tylko dla koneserów i zbieraczy, ale i dla wszystkich którzy łączą tradycję oraz symbolikę miejsc z wewnętrzną wiedzą i umiejętnością połączenia starożytnych świątyń z symbolami wskazującymi drogę podświadomości w celu najlepszego zrealizowania się w potencjale istnienia i we własnym sercu.
Co z ich pomocą ?
Można z nich losować podróż życia, a może tylko wakacje ?
Wybrać własne miejsce na ziemi? Być może to, które na pewno trzeba dotknąć stopą i poczuć sercem….
Wybrać drogę wiary i wędrówkę ku samopoznaniu ?
Odnaleźć właściwe miejsce kultu ?
Wszystko czego dusza zapragnie 
Albo …
Zinterpretować, zilustrować z ich pomocą tranzyty na niebie czy własną opowieść i wskazać najlepszą drogę innym ludziom zagubionym w zgiełku dnia codziennego …?
Może po prostu bazując na energii uświęconego przez ludzi, proroków i „bóstwa” miejsca nadać egzystencji kierunek – pokierować tak, jak się kieruję strzałę wypuszczaną z łuku; „Patrz, to może być twoje miejsce święte – szukaj go w sobie i w okół siebie – wędruj, doświadczaj, poczuj – odnajdziesz to „coś” – o czym jeszcze nie wiesz że masz to od zawsze”.
W rzeczach z pozoru wielkich kryją się zwyczajne ludzkie codzienności i vice versa. Świątynia w domu, w ogródku w kuchni, w pracy, wreszcie w nas w naszych ciałach i w naszych sercach na co dzień.
Życie, samo życie i jego dary losu, są dla mnie największą i najwspanialszą świątynią której mam przyjemność doświadczać w codzienności.
Świątynie, posągi i kamienne bóstwa są rzeczami, przedmiotami, ale to własnie one nadają kierunek naszej życiowej ekspresji, są swoistego rodzaju punktem skupienia energii, drogowskazem, nigdy zaś celem samym w sobie.
Miałam przyjemność być w wielu z tych miejsc, dotknąć, poczuć ich energię, zintegrować się z nią, albo odrzucić. Nie zdarzyło mi się to nigdzie!
Najpiękniejsze sanktuarium które odwiedziłam ? To Angkor Wat i meksykańskie piramidy 
Mury starożytnych świątyń zagrzebane w kambodżańskiej dżungli zrobiły na mnie ogromne wrażenie.
Zapamiętałam że tego poranka była pełnia i przepiękna noc. Nadchodzący leniwie poranek miałam przywitać zgodnie z tradycją, oczekując na wschód słońca z innymi turystami zafascynowanymi jak ja magią chwili.
Nad murami świątyni w kształcie kwiatu lotosu bardzo powoli z wielkim majestatem wschodziło ogromne słońce i jednocześnie zachodził Księżyc, a ja, stałam pośrodku „godząc” w sobie oba te światy – przeszłość i przyszłość. Byłam w centrum, rodziłam się ponownie.

Zapamiętałam że tego poranka była pełnia i przepiękna noc. Nadchodzący leniwie poranek miałam przywitać zgodnie z tradycją, oczekując na wschód słońca z innymi turystami zafascynowanymi jak ja magią chwili.
Zapamiętałam że tego poranka była pełnia i przepiękna noc. Nadchodzący leniwie poranek miałam przywitać zgodnie z tradycją, oczekując na wschód słońca z innymi turystami zafascynowanymi jak ja magią chwili. Kliknij w zdjęcie.


Jak wiele razy w innych miejscach i sytuacjach 
Same karty są bardzo pięknie i solidnie wydane, duże czytelne mistyczne obrazy, oddające ducha miejsc.
O kartach;
Każdy czuł kiedyś tę niesamowitą moc – czy to naturalne sanktuarium, zapierający dech i cudowny krajobraz w sercu, starożytna świątynia, kolosalne sanktuarium. Udręczone ruiny zaginionej cywilizacji, a nawet po prostu święte miejsca, które możemy mieć w domu lub w ogrodzie. Wiele miejsc na tej niezwykłej planecie posiadają energię, która wykracza daleko poza ich fizyczne piękno, aby wprowadzić w nas najsilniejsze uczucia podziwu i zdumienia. W samym sercu tego zachwytu jest pamięć o dawnych czasach, kiedy ludzkość została misternie połączone w zgodzie z mocą ziemi z jej cyklami głębokimi i wiecznymi. Doświadczyć jej magnetyzmu, energetyki. Karty Ziemia Mocy Oracle ponownie łączy nas z tamtą rzeczywistością, przekazana w energii 41 najbardziej głęboko poruszających świętych miejsc na świecie , uchwycenia ich istoty tak że możemy doświadczyć jego niepowtarzalnego piękna i doświadczyć głębokiego wglądu w siebie i w swoje serce.
Karty są w Alchemiku i w sklepie internetowym. Obecnie ich cena w sklepie stacjonarnym (promocyjna) 70 zł.
http://alchemik.sklep.pl/earth-power-oracle–stacey-demarco,62,1697.html