Nowa kolekcja talizmanów

Coś dla „Czarownic”  Ale nie tylko ….
W Alchemiku od przyszłego tygodnia całkiem nowe wzory biżuterii „magicznej”.
Mi się bardzo podoba 
Oryginalna symboliczna stylistyka z zachowaniem tradycyjnych atrybutów . Będzie w czym wybierać, dobierać, przebierać…., dopasowywać 
Na zdjęciu kilka przykładowych zawieszek, a będzie ich przynajmniej z 30 różnych
nowych wzorów amuletów i talizmanów. (większość kolekcji jest ze srebra)

A wśród nich;

Uroboros – starożytny symbol alchemiczny węża pożerającego własny ogon – występuje w różnych tradycjach na całym świecie, począwszy od Asyrii, a skończywszy na północnych ziemiach zamieszkiwanych przez wikingów, ukazując zarówno transcendentną dualność, jak i wieczność koła. To potężny symbol możliwości czarownic.

 Mandragora.
Na moc i przyciąganie

W magicznej tradycji ludowej mandragora to korzeń przypominający małego człowieka. Jeśli wyciągnie się ją w momencie jej największych mocy magicznych, może posłużyć jako halucynogen oraz rzadki magiczny eliksir miłosny. To potężny symbol możliwości czarownic.

Athame

Na ukierunkowywanie pragnień

Athame, ceremonialny nóż czarownic, kieruje magiczną energię; w magii stanowi narzędzie osobiste. Magiczne inskrypcje znajdujące się po przeciwnych stronach ostrza przyciągają niewidzialnych pomocników. To potężny symbol możliwości czarownic.

Trzy atrybuty Boginii

Na miłość i harmonię

Maiden, Matka i Crone to trzy istoty odpowiadające wiecznym cyklom zmian faz Księżyca. Potrójna bogini, symbolizująca trzy aspekty kobiecości, obdarza miłością i harmonią. To potężny symbol możliwości czarownic.