Mumio, rewelacyjny i skuteczny środek naturalny

MUMIO – mieszanina związków pochodzenia organicznego i nieorganicznego, zwana „smołą górską”, „Krwią górską”


Moje całkiem nowe odkrycie – moje osobiste – bo mumio znane było zapewne już pierwotnym ludziom, a także – co wynika z literatury przede wszystkim zwierzętom, które przeważnie jako pierwsze wskazywały człowiekowi leczniczą pomoc spoczywającą w naturze.
Mumio, można by zaryzykować definicję, to – coś w rodzaju żywicy – przynajmniej w konsystencji przypomina żywicę.
A tak na prawdę nie wiadomo co to jest, poza tym, że znaleźć można mumio w jaskiniach i grotach na wysokości powyżej 4000m w górach Azji Środkowej i zeskrobać ze ściany jaskiń.
Tyle o tym, jak Mumio pozyskać, a łatwo nie jest.
Kolejny problem dotyczy pochodzenia „skąd się to bierze”?
Spekulacji co do pochodzenia – jest kilka. Najczęstsza, że są to organiczne pozostałości odchodów zwierzęcych – ale ta upadła, bo za wysoko dla zwierząt, i roślinnych…, ta wydaje się prawidłowa.
Po co komu „Mumio”?
Do niedawna sama zastanawiałam się co to i do czego służy, ale jak zwykle – trochę z ciekawości, ale i bogata w informacje, zastosowałam, zarówno sama, jak i moi znajomi i klienci.
Okazało się że jest to chyba jedyny skuteczny środek do walki z problemami skórnymi, zmarszczkami, z trądzikiem, z uszkodzeniem skóry, bliznami itd.
Mumio likwiduje to wszystko tak skutecznie i gładko, że aż trudno uwierzyć, ponieważ działa z precyzją – lasera. Działa na takim poziomie na którym do tej pory nie mogła sobie poradzić klasyczna medycyna, ani żadne zabiegi ! PO PROSTU DZIAŁA.
A co piszą producenci ?
„Mumio zawiera około 23 chemicznych elementów, 30 makroelementów i mikroelementów, także 10 różnych tlenków metali, 6 aminokwasów, wiele witamin grupy B, C i A, olejki eteryczne, pszczeli jad, smołopodobne substancje – każda z nich może dodatnio wpłynąć na pewne zmiany w organizmie człowieka.

Pielęgnacja i oczyszczanie cery
Nasączyć wacik roztworem mumio (5 tabletek mumio rozpuścić w 25 ml wody) i delikatnie przecierać twarz i szyję. Przyspiesza się regeneracja naskórka, odbudowuję się jedność cery.

Pielęgnacja zmęczonych nóg i stop
5 tabletek rozpuścić w 3l gorącej wody i poczekać aż roztwór lekko się ochłodzi. Stopy zanurzyć w wodzie i moczyć przez 15 min.

Wzmacnianie włosów, pielęgnacja skóry głowy
Roztwór mumio wcierać w skórę głowy.”

(…) MUMIO osadza się w postaci nalotów skalnych w trudno dostępnych jaskiniach i rozpadlinach gór na wysokości 3000-5000 m nad p.m. „Mumio oczyszczone” jest otrzymane wskutek wielokrotnego oczyszczania z naturalnych formacji mineralno-organicznych, wydobywanych w górach Tień-Szan i przedstawia sobą czarną błyszczącą masę o charakterystycznym zapachu żywicy. Dobrze rozpuszcza się w wodzie.

Badania kliniczne i analityczne potwierdziły, że mumio nie powoduje podrażnień, nie jest radioaktywne i toksyczne. Produkt stymuluje życiowo ważne procesy tkanek : przyspiesza regeneracje skóry, łagodzi podrażnienia, odbudowuje jędrność skóry oraz chroni ją przed przedwczesnym starzeniem się, wzmacnia włosy, działa korzystnie przy swędzeniu skóry głowy, pomaga w zwalczaniu łupieżu.(…)

i …., albo, co na to klienci ?
– Witam to na prawdę niesamowity specyfik ,jestem niedowiarkiem ,ale opiekowałam się moją babcią w chorobie i kiedy dostała naświetlania po stwierdzonym raku była mocno poparzona i wtedy właśnie go wypróbowałam po 3 dniach starannych okładów pielęgniarka środowiskowa nie mogła uwierzyć,całkowicie zagojone.Polecam