Pomocne Wahadełko – które wybrać ?

Jedno z najprostszych, a zarazem skomplikowanych przyrządów radiestezyjnych.  Każdy może rozpocząć przygodę z wahadełkiem. W naszej ofercie znajdziecie wahadła dla zaawansowanych, jak i dla zupełnych laików którzy chcą sprawdzić jego możliwości. Czasem zakupowi wahadełka towarzyszą  zwyczajnie; ciekawość – bo ktoś nam powiedział, czy potrzeba sprawdzenia „czy to działa”? Na wstępie przy wyborze wahadełka powinno nam pomóc kilka  pytań/podpowiedzi. – Czy to pierwsze wahadełko? Jeśli tak, kup wahadełko podstawowe takie które ci się podoba i sprawia wrażenie że jest dla ciebie – kieruj się intuicją. – Do czego ma służyć kupowane wahadło?  Tu mamy całe spektrum możliwości, od wróżebnych, po energetyczne zastosowanie (uzdrawianie, oczyszczanie, energetyzowanie). – Na ile jesteśmy biegli w sztuce posługiwania się wahadełkiem ( czy to kolejny etap)?

Gdy jesteśmy zaawansowanymi wahadlarzami, przeważnie od razu udajemy się do specjalistycznego punktu po konkretny produkt nie dopytując się u sprzedawcy; „jak ono działa, jakie pola energii i o jakim nasileniu emituje”, bo sprzedający wcale nie musi być mistrzem w tym temacie, a w innym..

Natomiast jeśli dopiero zaczynamy przygodę, kupujemy jedno z wahadełek o podstawowym kształcie.

Wahadełko dla początkujących powinno więc być proste i zwyczajne , a jednocześnie niezwykłe. Powinno inspirować i pobudzić nas do dalszej praktyki, a nie zniechęcić na starcie. Najczęstszym błędem przy zakupie wahadła, to „sprawdzanie” go w pośpiechu i wprost przy ladzie zadawanie mu pytania; „czy jesteś dla mnie odpowiednie?”.

                                                                                                          Dołącz do nas na Facebooku

Stop. Tak się nie robi nigdy przenigdy ! Zawsze powtarzam, że w warunkach sklepowych, na gorąco, pośród spoglądających nam na ręce klientów, sprzedawcę i osoby towarzyszące nie sposób tego sprawdzić, ponieważ kierują nami emocje, a w okół znajduje się masa splątanych energii, które wyprowadzają nas z potrzebnej w tym przypadku harmonii. Dlatego racjonalizowanie i analizę „techniczną” odłóżmy do kieszeni, albo zmieńmy sklep z ezoterycznego na elektroniczny i kupmy sobie coś weryfikowalnego na starcie jak suszarkę do włosów, czy telefon. W przypadku wahadełka – stożka zawieszonego na sznureczku czy łańcuszku – kierujmy się wyłącznie wiedzą intuicyjną. A oto kilka przydatnych podpowiedzi jak rozpocząć przygodę z wahadełkiem. – Po pierwsze poczytajmy. Jest sporo książek o tematyce wahadełek napisanych na tyle przystępnie że każdy może  zaczerpnąć podstawowe informacje jak pracować z wahadłem. Jednak najbardziej przejrzystą pozycją (według mnie) jest książka „Magia Wahadełka”

Wahadełko to niewielkie, ale bardzo skuteczne narzędzie, które można mieć zawsze przy sobie i w każdej chwili z niego korzystać. Czy wiesz jednak, jak zacząć pracę z wahadełkiem? Jak wybrać wahadełko dla siebie i jak ćwiczyć, aby odczytywać poprawnie rady wahadełka? W tym prostym poradniku Richard Webster zdradza wszystkie tajniki „obsługi” wahadełka od podstaw i radzi, jak posługiwać się wahadełkiem w celach magicznych, do pracy nad sobą oraz swoim rozwojem psychicznym.  Poznaj te wskazówki, aby korzystać z magicznej mocy wahadełka i nauczyć się jak:  – porozumiewać się z podświadomością,  – odnaleźć zgubione przedmioty,  – wybrać potencjalnego partnera,  – pomóc sobie w problemach zdrowotnych.  To książka zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z wahadełkiem, jak również dla tych, które mają doświadczenie w tej materii, lecz chciałyby pogłębić swoją wiedzę.
Wahadełko to niewielkie, ale bardzo skuteczne narzędzie, które można mieć zawsze przy sobie i w każdej chwili z niego korzystać. Czy wiesz jednak, jak zacząć pracę z wahadełkiem? Jak wybrać wahadełko dla siebie i jak ćwiczyć, aby odczytywać poprawnie rady wahadełka? W tym prostym poradniku Richard Webster zdradza wszystkie tajniki „obsługi” wahadełka od podstaw i radzi, jak posługiwać się wahadełkiem w celach magicznych, do pracy nad sobą oraz swoim rozwojem psychicznym.
Poznaj te wskazówki, aby korzystać z magicznej mocy wahadełka i nauczyć się jak:
– porozumiewać się z podświadomością,
– odnaleźć zgubione przedmioty,
– wybrać potencjalnego partnera,
– pomóc sobie w problemach zdrowotnych.
To książka zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z wahadełkiem, jak również dla tych, które mają doświadczenie w tej materii, lecz chciałyby pogłębić swoją wiedzę.

Kolejna pozycja to; ABC Wahadła Radiestezja w praktyce (Leszek Matela)

Książka ABC wahadła w sposób klarowny i przejrzysty wprowadza czytelnika w świat praktyki radziestezyjnej z wykorzystaniem wahadła. Zdolności radiestezyjne posiada większość z nas. Dzięki tej książce, krok po kroku można nauczyć posługiwania się wahadłem, a później tę wiedzę zastosować w praktyce, wykorzystać na użytek własny i swoich najbliższych. Również zaawansowani radiesteci mogą znaleźć tu wiele cennych informacji m.in. o różnego rodzaju specjalistycznych wahadłach (np. dokładny opis wahadła uniwersalnego) i ich zastosowaniu oraz nigdzie do tej pory nie publikowanych nietradycyjnych metodach pracy z wahadłem.
Książka ABC wahadła w sposób klarowny i przejrzysty wprowadza czytelnika w świat praktyki radziestezyjnej z wykorzystaniem wahadła. Zdolności radiestezyjne posiada większość z nas. Dzięki tej książce, krok po kroku można nauczyć posługiwania się wahadłem, a później tę wiedzę zastosować w praktyce, wykorzystać na użytek własny i swoich najbliższych.
Również zaawansowani radiesteci mogą znaleźć tu wiele cennych informacji m.in. o różnego rodzaju specjalistycznych wahadłach (np. dokładny opis wahadła uniwersalnego) i ich zastosowaniu oraz nigdzie do tej pory nie publikowanych nietradycyjnych metodach pracy z wahadłem.

I wiele innych pozycji. OKLADKAb wahadelko-narzedzie-podswiadomosci-zestaw-ksiazka-wahadelko-i-trzy-o107 wahadelko-nauka-tajemna-b-iext8631351

I najprostsza tablica do trenowania się z wahadełkiem
I najprostsza tablica do trenowania się z wahadełkiem

Natomiast co rodzajów wahadełek również panuje na rynku spore urozmaicenie. Do klasycznych mosiężnych i drewnianych wahadeł dołączyły wahadełka z naturalnych minerałów (kamienie półszlachetnych) które obecnie cieszą się sporą popularnością. Zapewne poprzez swoje uniwersalne zastosowane jak i dodatkowe zalety. Są ładne, a oprócz tego  prezentują szereg zastosowań – od prostej analizy tak/nie, do energetyzowania pomieszczenia, wody, jedzenia, przywracania harmonii czakramom, oczyszczania i wiele innych. …. Oto kilka z nich które możecie sobie kupić w Alchemiku.

Wahadło 7 pierścieni czakralnych
Wahadło 7 pierścieni czakralnych z minerałami odpowiednio dostosowanymi energetycznie dla poszczególnych czakramów.
Wahadełko Izis
Wahadełko Izis
Wahadełko czakralne, z siedmioma minerałami wmieszonymi w łancuszku. Łancuszek się odpina i można go przypiąć na nadgarstku tak jak bransoletkę. Samo wahadełko wykonane jest z kwarcu różowego. Piękne :)
Wahadełko czakralne, z siedmioma minerałami wmieszonymi w łańcuszku. Łańcuszek się odpina i można go przypiąć na nadgarstku tak jak bransoletkę. Samo wahadełko wykonane jest z kwarcu różowego. Piękne 🙂
Wahadło podstawowe z mosiądzu
Wahadło podstawowe z mosiądzu
Wahadło z pojemniczkiem, w którego środku można umieścić przedmiot !
Wahadło z pojemniczkiem, w którego środku można umieścić przedmiot !
Wahadło podstawowe z mosiądziu
Wahadło podstawowe z mosiądzu
Wahadło kryształowe. Pięknie wykonane, bardzo często kupowane :)
Wahadło kryształowe. Pięknie wykonane, bardzo często kupowane 🙂
Wahadełko ametystowe
Wahadełko ametystowe, pinie wykonane. Również bardzo częsty faworyt zakupowy.
Józef Baj jest znanym nie tylko w Polsce, ale i za granicą konstruktorem i wytwórcą wahadeł. Jego wahadła używane są dosłownie na całym świecie. Są cenione jako narzędzie badawcze i terapeutyczne. Wielu ludziom przywróciły zdrowie, a nawet ocaliły życie. Warszawski konstruktor posiada w domu mnóstwo podziękowań od ludzi, którzy je stosują.  Właściwie na każdą chorobę można znaleźć odpowiednie wahadło. Cechą wahadeł leczniczych Józefa Baja jest przesyłanie uzdrawiających wibracji na poziomie komórkowym. Staranne, ręczne wykonanie zapewnia, iż wibracje te są czyste, a ich wartość lecznicza w zakresie terapii energetycznej wysoka. Pojawienie się wahadeł terapeutycznych Józefa Baja otworzyło bez wątpienia nowy rozdział w radiestezji terapeutycznej. Znalazły one trwałe miejsce w praktyce wielu terapeutów na całym świecie.
Józef Baj jest znanym nie tylko w Polsce, ale i za granicą konstruktorem i wytwórcą wahadeł. Jego wahadła używane są dosłownie na całym świecie. Są cenione jako narzędzie badawcze i terapeutyczne. Wielu ludziom przywróciły zdrowie, a nawet ocaliły życie. Warszawski konstruktor posiada w domu mnóstwo podziękowań od ludzi, którzy je stosują.
Właściwie na każdą chorobę można znaleźć odpowiednie wahadło. Cechą wahadeł leczniczych Józefa Baja jest przesyłanie uzdrawiających wibracji na poziomie komórkowym. Staranne, ręczne wykonanie zapewnia, iż wibracje te są czyste, a ich wartość lecznicza w zakresie terapii energetycznej wysoka. Pojawienie się wahadeł terapeutycznych Józefa Baja otworzyło bez wątpienia nowy rozdział w radiestezji terapeutycznej. Znalazły one trwałe miejsce w praktyce wielu terapeutów na całym świecie.
Wahadła spiralne służą w radiestezji do prac badawczych i metrologicznych. Odznaczają się bardzo wysoką czułością i są jednocześnie emitorami silnego promieniowania. Niezastąpione w pracach badawczych na planach i mapach. Ostatnie badania wykazują dużą skuteczność tego typu wahadeł w wykrywaniu, określaniu i likwidacji subtelnych wibracji spektrum niewidzialnego (zjawiska paranormalne).
Wahadła spiralne służą w radiestezji do prac badawczych i metrologicznych. Odznaczają się bardzo wysoką czułością i są jednocześnie emitorami silnego promieniowania. Niezastąpione w pracach badawczych na planach i mapach. Ostatnie badania wykazują dużą skuteczność tego typu wahadeł w wykrywaniu, określaniu i likwidacji subtelnych wibracji spektrum niewidzialnego (zjawiska paranormalne).

 Odwiedź do nas na Facebooku

Wahadła egipskie \'karnak\' wykonane są najczęściej z mosiądzu, lub drewna tropikalnego. Rodzaj zastosowania materiału, zachowanie proporcjonalnego (do pierwowzoru) kształtu i właściwej polaryzacji poszczególnych elementów mają decydujący wpływ na stopień czułości i przydatności tego typu wahadeł do celów radiestezyjnych. Jest to wprost idealne wahadło do celów diagnostycznych diagnostycznych, badawczych, mentalnych(na mapach, planach) poszukiwawczych itp. Może służyć jako niezmiernie czuły i selektywny nadajnik i odbiornik. Wszelkiego rodzaju promieniowania. Jego niewątpliwa zaletą jest również to, ze nie wymaga każdorazowej dezimpregnacji(oczyszczania), gdyż jak wszystkie wahadła egipskie emituje w sposób ciągły własne promieniowanie oczyszczając się po każdorazowym użyciu.
Wahadła egipskie \’karnak\’ wykonane są najczęściej z mosiądzu, lub drewna tropikalnego. Rodzaj zastosowania materiału, zachowanie proporcjonalnego (do pierwowzoru) kształtu i właściwej polaryzacji poszczególnych elementów mają decydujący wpływ na stopień czułości i przydatności tego typu wahadeł do celów radiestezyjnych. Jest to wprost idealne wahadło do celów diagnostycznych diagnostycznych, badawczych, mentalnych(na mapach, planach) poszukiwawczych itp. Może służyć jako niezmiernie czuły i selektywny nadajnik i odbiornik. Wszelkiego rodzaju promieniowania. Jego niewątpliwa zaletą jest również to, ze nie wymaga każdorazowej dezimpregnacji(oczyszczania), gdyż jak wszystkie wahadła egipskie emituje w sposób ciągły własne promieniowanie oczyszczając się po każdorazowym użyciu.