Tarot Moc Archaniołów Doreen Virtue i Radleigh Valentine

Nowa inspirująca talia znakomitego autorstwa Doreen Virtue, ( i  Radleigh Valentine ) tym razem – po tarocie Anielskim – karty Archanielskie. Struktura talii oparta na klasycznym tarocie, w swoim składzie zameldowało się 78 klasycznych i archetypowych obrazów. Każdej z postaci, każdej scenie towarzyszy Archanioł, poza dziewiątką mieczy na której zrozpaczony bohater ma do dyspozycji sowę symbol mądrości.

Karty są urocze, subtelne i delikatne w przekazie, powinny się podobać, bo są zaproszeniem do cudownej i uzdrawiającej krainy. Żadna z wylosowanych kart nie powinna wywołać niepokoju a jedynie złotą myśl najlepszą w konkretnej sytuacji życiowej.

Sami oceńcie… Talia wydana w języku angielskim wraz z książeczką dołączoną do zestawu zapakowanego w ładne i trwałe kartonowe pudełko.

A co o tali piszą na stronie producentki (wolne tłumaczenie)

Poznaj odpowiedzi i odwagę z Archaniołów mocy Kart Tarota co nie wystarczy, aby otrzymać odpowiedź, trzeba też odwagi, motywacji i wzmocnienia pozycji do podjęcia działań na podstawie tych odpowiedzi. Teraz możesz otrzymać dokładne wskazówki w łagodny sposób budzący twoje poczucie bezpieczeństwa i zaufanie w wyższą moc. Poczujesz napędzane do przodu z pozytywnych zmian w życiu, przy pomocy archaniołów, którzy Cię w Archanioła mocy Karty Tarota. Doreen Virtue i Radleigh Valentine stworzył tę talię 78 kart dla osób bardzo wrażliwych, które potrzebują zachęty, aby umieścić swoje Boskie wiadomości do działania. Karty te zachować magię tradycyjnego tarota, z pięknych i inspirujących słów i obrazów. Przewodnik daje towarzyszące krok po kroku instrukcje, jak przeprowadzić wiarygodne odczyty tarota dla siebie i innych.

unnamed (5)
Dziewięć pucharów, tym razem jako lampa spełniająca najbardziej fascynujące i egzotyczne marzenia 🙂
unnamed (6)
Osiem monet (słodki różowy kolor tła zamiast ziemskiego zielonego, czy brązowego?) Archanioł Ariel wskazuje na pracę intelektualną, podpowiada zdanie, czy słowo w książce na które należy zwrócić uwagę…
unnamed (7)
Dwa puchary i dwa spotykające się na plaży serca ❤ Miłość ziemska uzdrawiająca siła Archanioła Rafała
unnamed (8)
Mag, żywcem przypominający postać z filmu „Oz wielki i wszechpotężny”? Albo mi się zdaje … W każdym razie iluzjonista i naukowiec, może wynalazca …