Karty „Szepty miłości”

Baśniowe karty 🙂
Piękne karty, tytuł; „Szepty miłości” , baśniowa oprawa graficzna, ciepłe pastelowe barwy, niosą same w sobie podświadomy podszept 
Wiele z tych obrazów można napotkać w sieci w wersji wirtualnej, o tak błąkających się to tu to tam, ale zawsze inspirują jako złote myśli. Wklejają je zakochani i ci poszukujący natchnienia…
Ale wersja elektroniczna to nie to samo co dotyk; namacalne z nimi osobiste spotkanie poprzez dotyk i zapach zadrukowanego papieru.
Karty wykonane bardzo starannie i na bardzo dobrej jakości matowym papierze, bez połysku i laminatu w solidnym tekturowym pudełku (na lata).
Są niezwykle inspirujące, ciepłe, łagodne i dotykają swą magiczną warstwą bardzo głęboko skrywanych podszeptów różnych rodzajów miłości.
Szepty miłości, karmią oko, karmią duszę, nakierowują na ten właściwy i najwłaściwszy szept i zew miłości oraz głos intuicji. Uczucia którego najmocniej pragnie nasza dusza, a które drzemie w kwarantannie, albo jest odsunięte na plan dalszy, z powodu, obaw, lęków i niepewności, wrzucany ewentualnie jako obrazek na FB.
W tej cudownej baśniowej talii kart znajdują się miłości różne; miłości prawdziwe i te wydumane, miłość kobiety i mężczyzny, a także miłość matczyna i ojcowska i wreszcie spotykamy szepty natury, i miłość do samego siebie.
Piękna talia kart, jedna z najpiękniejszych i najcieplejszych talii z jakimi miałam przyjemność pracować.
Wersja, niestety w języku ang., ale czy obrazy mają wersję wersję językową. Zdecydowanie są wielkim uniwersalnym językiem. Ten kto zna mowę symboli, zna każdy język na świecie. Talia niezwykle intuicyjna !

Karty można kupić w sklepie stacjonarnym w Poznaniu, albo w sieci.
http://alchemik.sklep.pl/whispers-of-love–angela-hartfield–szepty-milosci-,62,1608.html

Szepty Miłości unnamed (2) unnamed (3) unnamed (4) unnamed (5) whispers_cover