Astrologia i rytuały. Czyli bardzo ważne wyznaczenie odpowiedniego czasu.

 Astrologia i Rytuały

Bardzo istotne sprawy których pominięcie może przynieść skutek odwrotny do zamierzonego!

Onegdaj, żaden szanujący się mag czy alchemik nie przeprowadziłby swojej pracy, a nawet nie rozpoczynał, bez uprzednich oględzin i analiz astrologicznego nieba i pozycji planet na nim się znajdujących, oraz ich wzajemnych aspektów. Następnie porównałby to wszystko co dostrzegł z horoskopem klienta, a dopiero doradzałby mu przeprowadzanie rytuału, zaklęcia, czy innej ważnej sprawy. Ba, żaden szanujący się lekarz nim by nie był, bez znajomości astrologii o wpływie „gwiazd” na zdrowie i kondycję człowieka. „Jak na gorze tak na dole”.
Oczywiście nasz współczesny Alchemik ( nie mogłoby być inaczej) posiada w swojej ofercie – horoskopy opracowywane indywidualnie w formie opisowej, albo analizowane w formie ustnej w trakcie spotkania.
Poddajemy analizie horoskopy partnerskie, relacyjne i osobiste. A także podpowiadamy daty najkorzystniejsze dla przeprowadzenia konkretnych rytuałów czy innych ważniejszych spraw, planów, spotkań, czy rozwiązania skomplikowanych problemów życiowych.
(A tak zupełnie na marginesie)
W zasadzie żaden ważny rytuał nie powinien być wykonywany w oparciu wyłącznie o pozycję i fazę Księżyca, bez analizy całościowego osobistego potencjału zawartego w horoskopie.
Aby rytuały przynosiły pożądane efekty i konkretnie oczekiwane rezultaty, niezbędny jest wgląd w horoskop osoby, która takowy rytuał pragnie przeprowadzić z pozytywnym dla siebie skutkiem; zwłaszcza miłosny czy finansowy.