Nowa dostawa mis dźwiękowych

 

misy dźwiękowe i terapeutyczne

Od piątku w Alchemii nowa dostawa mis dźwiękowych. Fantastyczna jakość, perfekcyjne wykonanie. Duży wybór częstotliwości. Kolejne misy w drodze…
Do tego że dźwięki i wibracje jakie „wydobywają” się z mis po ich uderzeniu mają uzdrawiające właściwości nie trzeba nikogo przekonywać.
Można się o tym przekonać osobiście na miejscu w sklepie. Już pierwszy kontakt z ich dźwiękiem robi wrażenie, coś w nas „reguluje”, coś zmienia….
Dźwięki można określić jednym słowem „boskie”, albo „kosmiczne”. Po regularnym stosowaniu i wsłuchiwaniu się w grające misy, energia – nie tylko nasza, ale i otoczenia ulega całkowitej przemianie i oczyszczeniu z wszystkich negatywnych emocji. W miejscu w którym grają misy robi się radośniej, siły witalne organizmu znacznie się podnoszą, energia wzrasta, uspakajają się nerwy, wraca harmonia i radość  Tak w wielkim skrócie, ponieważ nie jestem autorytetem zajmującym się masażem, czy innymi terapiami przy pomocy dźwięków, opisuję jedynie własne odczucia po ponad miesięcznym obcowaniu z ich energią.
Częstotliwości i ich właściwości terapeutyczne w przybliżeniu;
Sześć Częstotliwości obejmuje:
UT. 396 Hz. Wyzwolenie poczucia winy i lęku
RE. 417 Hz. Cofanie sytuacji i ułatwienia zmian
MI. 528 Hz. Transformacja i cuda (naprawa DNA)
FA. 639 Hz. Łączenie / Relacje
SOL. 741 Hz. Intuicja Przebudzenie
LA. 852 Hz. Powracanie do porządku duchowego

Misy które posiadamy w sprzedaży pochodzą z manufaktury Shanta Ratna Shakya, wybitnego nepalskiego uzdrowiciela, terapeuty i muzyka, który przejął wiedzę o misach dźwiękowych od swego ojca Late Kul Ratna Shakya.
Każdy egzemplarz do wyrób rękodzielniczy.
Shanta Shakya współpracuje bardzo ściśle z Shree Krishna Shahi, który otrzymał wiedzę z zakresu uzdrawiania dźwiękiem blisko trzydzieści lat temu od swego przybranego tybetańskiego dziadka Tashi Lamy. Warto również wspomnieć, iż Peter Hess oraz Hans de Back należą do uczniów Shree K. Shahi.

Do każdej sprzedawanej przez nas misy jest dołączony certyfikat z wydrukiem spektrografii danego egzemplarza. Każda misa ma naniesiony indywidualny numer, na podstawie którego użytkownik może sprawdzić jej parametry w naszej bazie danych, a tym samym zweryfikować jej oryginalność.

Ze strony producenta;

„Obecnie wiemy z pewnością, że misy wygaszają natłok myśli i jednocześnie uruchamiają procesy percepcji, szczególnie pozazmysłowej. Powyższy efekt przebywania w transie (stanie alfa) oraz integracja naszych doświadczeń, emocji i uczuć ułatwia terapeucie pracę na poziomie aury.

Wibrująca misa ułożona na klatce piersiowej lub powłokach brzusznych dostarcza bardzo silnych doznań również na poziomie ciała fizycznego. Woda w naszym organizmie, jako doskonały przewodnik drgań, dostarcza tą subtelną energię do każdej komórki wpływając na syntezę DNA. Efekt ten znany jest też medycynie uniwersyteckiej w odniesieniu do ultradźwięków stosowanych w fizykoterapii.

Misy dźwiękowe są wykorzystywane przez terapeutów, nauczycieli jogi, muzyków i wszystkich tych, którzy pragną przemienić swoje życie doświadczając subtelnego, a zarazem majestatycznego porządku Wszechświata wraz ze wszystkimi jego prawami.

ZAPRASZAMY 🙂