Nowe produkty W Alchemiku, magiczna biżuteria, minerały, karty, zioła i kadzidła …itp.

W ostatnich dniach pojawiło się sporo nowych produktów, między innymi bogatszy wybór oryginalnych mieszanek ziół w japońskich kadzidłach ( jednych z najpiękniej pachnących i aromatyzujących jakie znam i używam). Biała szałwia w różnej postaci i o zróżnicowanej wielkości, od małych wiązek 20-25g, po duże piękne liście w pęczkach do 100 gram.

biala_szalwia_1a
Biała szałwia w pęczku

biala_szalwia_duza_1a

Przepiękny zestaw pór naturalnych szamańskich, nie barwionych, solidnie umocowanych w rękojeści z naturalnym kryształem górskim do różnego typu rytuałów z wykorzystaniem ziół i kadzideł. Szczególnie polecam. Zarówno przydatne, jak przepiękne.

Pióra do rytuałów Alchemik Poznań

Oprócz klasycznych ziół polskich znachorek ( Bylica, Piołun, Kasztanowiec, Czarny bez itd) w stałej sprzedaży oferujemy Agnihotrę, Cedr ( niezwykłe kadzidło oczyszczające i energetyzujące), kadzidło kościelne, mirrę, olibanum, i bardzo duży wybór oryginalnych kadzideł indyjskich i olejków naturalnych firmy Dr. Beta

large_bergamotka
Olejki naturalne dr. Beta

Agnihotra 

Agnihotra
Paląca się agnihotra
Kadzidła japońskie Księgarnia Alchemik Poznań
Kadzidła japońskie

Nowe bardzo magiczne zestawy specjalnie skomponowane i dobrane; kryształ, zioła, kadzidła …itp.

Magiczne woreczki
Talizmany naturalne w aksamitnych woreczkach z odpowiedniki magicznymi inskrypcjami ; zioła, kryształy, kadzidła

Dużą częścią nowego asortymentu stanowią świece rytualne z naturalnego wosku pszczelego, do przeróżnych zabiegów oczyszczających i rytualnych.

Świece Księgarnia Alchemik Poznań

Świece
Świece do rytuałów

-świece separacyjne

swieca_separacyjna_small

– Rytuały miłosne

kochankowie_k.czerwony_02_1

– Świece do oczyszczania poszczególnych czakramów.

swiece_na_czakry_1a_1

– zestawy  dla egzorcystów.

pozbycie_sie__dusz

– i inne …

W naszym sklepie możecie kupić też bardzo różne minerały i kamienie mocy, w tym Shiva Ligham, Kule Moqui, Kamień krzyżowy, Kryształy Andara i Lemuriańskie.

Shiva Ligham
Kamień Shiva ligham
Kryształ Andara
Kryształ Andara
Kamień Krzyżowy Chiastolit
Kamień Krzyżowy Chiastolit

Kamienie

Całości dopełnia niezwykle bogaty wybór przeróżnej literatury z dziedzin takich jak; filozofia, psychologia, szamanizm, prawo przyciągania, medytacja, ajurweda, zdrowe odżywianie w tym kuchnia pięciu przemian, astrologia, tarot, runy i wiele podręczników wspomagających pracę dotyczącą rozwoju osobowości. 

Dodatkowo można zaopatrzyć się oryginalne zeszyty nawiązujące swoim wzornictwem do „księgi cieni” i innych rytualnych notatników.

Zeszyty
Magiczne zeszyty

Księgarnia Alchemik Poznań

W zasadzie jednym z najbardziej obleganych miejsc w naszym sklepie, jest dział z biżuterią ezoteryczną, zarówno tą gotową, do kupienia na miejscu, jak przygotowywana na zamówienie (  na podstawie osobistej daty urodzenia i horoskopu // „alchemik i astrolog dostępni na miejscu ;-). 

fehu

biżuteria ezoteryczna
Biżuteria ezoteryczna

biżuteria

W naszym sklepie zaopatrzycie się również …

Bardzo duży wybór kart o przeróżnym znaczeniu i stylistyce symbolicznej. Oczywiście, tarot, karty anielskie, karty do pracy z „prawem przyciągania”, karty afirmacyjne, i karty szamańskie.

Nowe karty Tarota 

Nowy przepiękny Tarot ILLUMINATI

 
Karty firmy Lo Scarabeo w wersji limitowanej i kolekcjonerskiej. Niezwykle kolorowa i bogata symbolicznie talia kart, z prawdziwą przyjemnością ogląda i kontempluje każdy obrazek. Całość bogato oprawiona w złocenia, karty nie są „laminowane” a wykonane na materiale przypominającym swoją strukturą papier starych zdjęć. Do zestawu kart można dokupić bardzo stylowy notatnik z motywem głównym reklamującym talię Illuminati – z Arcykapłanką.
Tarot Iluminanti
Tarot illuminati 1234920_566697260044451_1005600891_n7861_566696603377850_13746287_n 1236730_566697223377788_2023794859_n 1239868_566696270044550_933685859_n

Przepiękne (dopracowane w szczegółach) niezwykle symboliczne i pozytywne karty (talia) kolejne „dziecko” Ciro Marchetti już w Alchemiku ! „Gilded Tarot Royale, Ciro Marchetti”
Polecam, wyjątkowa i cudowna talia kart.

Ciro Marchetti

Tarot Royal Ciro Marchetti IMG_0112 IMG_0127 IMG_0114 IMG_0131

Nowe karty inne niż tarot 

Karty kryształy
Karty kryształów ( pod koniec września)
Runy
Karty Runy ( pod koniec września)
Karty z kotami
Karty z kotami

I inne amulety talizmany w tym śliczne bransoletki z hematytu ze skryptami runicznymi na , miłość, związki, prosperity i zdrowie. Oraz oryginalne i duże muszle do spalania ziół i odprawiania rytuału prosperity.

Alchemik Poznań

Zapraszamy do Poznania na ul. Wodną 12

tel do sklepu. 604 278 278

Polub naszą stronę na Facebooku

ff