Tania książka w księgarni Alchemik

Tania książka w Alchemiku (10-15 zł) a wśród książek prawdziwe bestsellery – zapraszam, jest w czym wybierać , spory wybór:)

kabala-pieniedzy-zydowska-filozofia-bogacenia-sie-9788324633760

Most pomiędzy abstrakcją i pragmatyką — tym, co religijne i świeckie, tradycyjne i nowoczesne

 • Budowanie dostatku
 • Ograniczenia, którym podlega bogactwo
 • Posiadać versus mieć
 • Cedaka jako biznes
 • Ekologia i sprawiedliwość
 • Życie w świecie materialnym
 • Pieniądze po śmierci

Byłem biedny i byłem bogaty. Uwierzcie mi, lepiej jest być bogatym!

porzekadło w języku jidysz

Tradycja żydowska na całym świecie kojarzona jest z koszerną kuchnią, szabatem oraz wagą, jaką przedstawiciele tego narodu przywiązują do możliwości wzbogacenia się. Sam zapewne także spotkałeś się z podobizną starego Żyda, który liczy złote monety — talizmanem mającym przyciągać dostatek. Karykaturalnie przedstawiony wielki nos pomaga mu zwęszyć dobry interes. Nawet jeśli to tylko przypuszczenia, to przecież… powietrze jest za darmo!

Kramarz Jechiel leży w agonii i pyta ledwo słyszalnym głosem:

 • Małko, moja żono, jesteś przy mnie?
 • Jestem, mężu.
 • Dwojro, moja córko, jesteś przy mnie?
 • Jestem ojcze.
 • Jojlik, mój synu, jesteś przy mnie?
 • Jestem, ojcze.
 • Binem, mój synu, jesteś przy mnie?
 • Jestem, ojcze.
 • Chajko, moja córko, jesteś przy mnie?
 • Jestem, ojcze.

Konający zrywa się i wykrzykuje ostatkiem sił:

 • A kto siedzi w sklepie?!!!

Ta mądra książka nie jest zbiorem zabawnych anegdot. Zmusza nas do głębszego i wynikającego z przesłanek etycznych spojrzenia na działania w dziedzinie ekonomii, w tym na różne formy wymiany i wzajemności — począwszy od tego, jak wydajemy pieniądze, a skończywszy na ludzkiej odpowiedzialności za zachowanie globalnego systemu ekologicznego. W oparciu o żydowskie nauki moralne, tradycję mistyczną i opowieści o chasydzkich mistrzach autor rozważa szeroki zakres zagadnień, w tym kwestie pożyczek i kontraktów handlowych, praktyki dawania oraz granice materialnego świata.

Kabalistyczne nauki nie tylko uzupełnią Twoją wiedzę na temat świata pieniędzy, ale poprowadzą Cię ku samoświadomości i poznaniu, czego naprawdę pragniesz. Dowiesz się także, w jaki sposób możesz to zdobyć.


Rabin Nilton Bonder urodził się w Brazylii. Ukończył Żydowskie Seminarium Teologiczne (Jewish Theological Seminary) w Nowym Jorku. Jest autorem takich pozycji, jak Yiddishe Kop: Creative Problem Solving in Jewish Learning, Lore and Humor; The Kabbalah of Food i The Kabbalah of Envy.

programowanie-umyslu-o17379

XXI wiek to czas eksplozji technologicznej, dzięki czemu stać nas na zbytki, a nasze życiowe możliwości znacznie się poszerzyły. Obecnie praktycznie wszystko wydaje się możliwe. Niestety, nie mamy do czynienia jedynie z pozytywnymi zmianami.
Podejmowane są też wrogie inicjatywy, które mają nas pozbawić podstawowego prawa człowieka – prawa do wolności myśli. W książce, którą masz przed sobą, autor w pasjonujący sposób przedstawia ogrom badań przeprowadzanych właśnie po to, aby dowiedzieć się, jak kontrolować nasze myśli i pragnienia. Fakty są szokujące i przerażające. Grzebanie w ludzkiej psychice okazało się dobrym interesem. Po jej przeczytaniu już nigdy nie będziesz w stanie zignorować prawdy – twoje myśli nie należą do ciebie.

Ale nie martw się. Książka wyposaży cię w narzędzia, dzięki którym odzyskasz kontrolę nad własnym umysłem i zaprogramujesz go tak, jak tego pragniesz. Eldon Taylor dostarcza potrzebnych informacji i przedstawia proste techniki, które pozwolą ci na rozpoczęcie życia, o jakim marzysz. Przecież nie zostałeś stworzony po to, aby stać się produktem czyjejś manipulacji.

Prawo przyciągania Joe Vitale

Nieznane paragrafy sukcesu

 • Jak efektywnie zarządzać własnymi myślami?
 • Jak rozpoznać cuda, które dzieją się wokół nas?
 • Kiedy rozpocząć naukę Prawa Przyciągania?
 • Jak wspiąć się na szczyty szczęścia i spełnienia?

Potężny, fascynujący Wszechświat. Kosmiczna energia, tajemnicze powiązania i prawidłowości. Skomplikowana maszyneria zwana Losem. Czujesz, że stanowisz jej trybik? Od czasu do czasu cierpisz na przetarcia oraz zadyszkę? I Ty się na to godzisz?

Spójrz z boku na taką scenkę — rozpędzona lokomotywa świata pędzi w sobie tylko znanym kierunku. Kierunku, który Tobie odpowiada mniej niż średnio. I nagle za pomocą swojej wewnętrznej siły zmieniasz ułożenie torów kolejowych. Najpierw masz mały postój w Zadowoleniu, później mijasz piękne krajobrazy Miłości i Zdrowia, bez problemu przesiadasz się w Bogactwie i w końcu osiągasz swój cel — stację zwaną Sukcesem.

Myślisz, że to bajka? A czy nie chciałbyś przypadkiem żyć w takiej bajce? Czy jesteś gotów, by odkryć tajemnicę trwającego przez całe życie bogactwa i spełnienia? Cały sekret polega na tym, aby zacząć świadomie korzystać z uniwersalnego prawa Wszechświata, przyciągając rzeczy, ludzi i sytuacje, które Cię wspierają i za którymi tęsknisz. Jest to prawo, któremu i tak podlegasz, od kiedy tylko przyszedłeś na świat — taka mentalna grawitacja. Wystarczy, że poznasz zasady i zaczniesz wykorzystywać ukrytą w nich moc, a wszystko, czego doświadczasz — ludzie, których spotykasz, relacje, jakie nawiązujesz, Twoje dochody, marzenia i plany — to wszystko zacznie współpracować, by wypełnić Twoje życie szczęściem.

Drugie, rozszerzone wydanie kodeksu sukcesu zawiera test dotyczący Mocy Przyciągania, ćwiczenia mające na celu wprowadzenie w życie Prawa Przyciągania, inspirujące przykłady i inne dodatki. Dr Joe Vitale prezentuje jeszcze potężniejszą i bardziej efektywną formułę pięciu kroków. Bo tylko tyle dzieli Cię od bogactwa, szczęścia i sukcesu.

 


 

Właśnie wtedy, kiedy wydaje Ci się, że zrozumiałeś, jak działa świat, pojawia się Joe Vitale i zabiera Cię w całkiem nowe miejsce. Jest pociągającym, zajmującym, oświeconym człowiekiem i — o rany — wciąż rozszerza horyzonty Twojego myślenia 

Ian Percy, 
psychiatra i członek Kanadyjskiej i Amerykańskiej Loży Mówców

Ta książka ma w sobie potencjał, by zmienić ludzkość 

dr Rick Barrett, 
autor książki Healed by Morning

Jeżeli chciałbyś, żeby świat był szczęśliwszy, zdrowszy i bogatszy, przyczyń się do tego, dodając do niego jedną szczęśliwszą, zdrowszą i bogatszą osobę — siebie. 

dr Joe Vitale

Księgarnia Alchemik Poznań ul. Wodna 12

Przestaw rzeczy a odmienisz swój los

Księgarnia Alchemik Poznań

Człowiek, który nauczył się już tak dużo, powinien podzielić się swoją wiedzą z innymi ludźmi. Książki stopnia V, część 2, pt. „Mądrość” pozwalają uczyć się tworzenia nowej emocjonalnej woli i wpływania na świat poprzez świadomość. W swojej treści zawierają instrumenty tworzenia świata.
Sensem życia jest tworzenie, pomnażające radość i dobro. Można się tego nauczyć, przyswajając poniższe zagadnienia:
•  wykorzystanie emocjonalnej woli,
•  techniki tworzenia emocjonalnych wektorów,
•  metody odkrycia siły myśli człowieka,
•  praktyki zmiany biegu wypadków,
•  techniki życia twórcy,
•  budowa energetycznej konfiguracji twórcy,
•  praktyka poznawania drogi,
•  stworzenie psychicznego typu twórcy.

Fragment

ROZDZIAŁ 2.
EMOCJE – BARWY ŚWIATA NASZE I TYCH,
CO WOKÓŁ NAS
BIEGUNY „DOBRZE” I „ŹLE”
NASZYCH EMOCJI

Na początku, zgodnie z obietnicą, krótkie streszczenie rozdziału w celu jego lepszego zrozumienia.
Do czego są nam potrzebne emocje? Po to, by w ogóle móc żyć, rozwijać się, poruszać naprzód, ponieważ tylko emocje mogą zmusić nas do działania, tylko odczucia „jest dobrze” / „jest źle” mogą sprowokować do jakiegokolwiek ruchu. Człowiek wyzuty z emocji – to osobnik chory, chociaż wszystkie jego układy fizjologiczne sprawują się bez zarzutu, będzie leżał w bezruchu, ponieważ brak mu bodźca, by wstać i dokądś pójść. Taki bodziec mogą wytworzyć tylko emocje.
Współczesna klasyfikacja emocji jest niejasna i płynna. Naukowcy gubią się w tym, co zaliczać, a czego nie do emocji. Nie będziemy zagłębiać się w szczegóły klasyfikacji, ponieważ dla nas ważne jest coś, co ma znaczenie fundamentalne – to, że wszystkie emocje można odnieść do jednego z dwóch biegunów: dodatniego i ujemnego – pozytywnego i negatywnego. Tu też nie spotkamy się z ogólnie przyjętą klasyfikacją, przyjdzie nam wobec tego kierować się własnym doświadczeniem w sferze odczuć: do pozytywnych emocji zaliczymy to wszystko, co jest dla nas przyjemne, natomiast do negatywnych – wszystko, co jest nieprzyjemne.
Mówiąc o emocjach, musimy jeszcze pojąć ważną kwestię – nie zależą one od świadomości. Zatem nie możemy, stosując bezpośredni wysiłek woli, bez uciekania się do autosugestii, nakazać sobie być wesołym czy smutnym, przestać się denerwować, uspokoić się itd. Emocje nie podlegają władzy świadomości, ponieważ zrodziła je podświadomość, starsza niż nasz umysł, troszczący się tylko o podstawowe kwestie naszego bytu – przede wszystkim kwestię przeżycia. Podświadomość wypuszcza negatywne emocje w odpowiedzi na sytuacje, które odbiera jako zagrażające życiu i pomyślności. Emocje pozytywne powstają jako rezultat naszych działań prowadzących, z punktu widzenia podświadomości, do przeżycia i pomyślności, tj. prawidłowych działań. Zmiana przekonań pod-świadomości za pomocą logiki i nakłonienie jej do określonych reakcji jest niemożliwa. A jednak, mimo wszystko, można kierować emocjami. Możemy nauczyć się to robić, jeśli uwzględnimy, że nasza świadomość zawsze porusza się od emocji negatywnych do pozytywnych. Oznacza to, że człowiek zawsze stara się uciec od „źle” i podąża do „dobrze”. Jednak wiecznie nie można przebywać w punkcie „dobrze” – jest to uwarunkowane fizjologicznymi osobliwościami naszego organizmu, ponieważ wypracowanie przez mózg szczególnych substancji odpowiadających stanowi „dobrze” wymaga odbudowania równowagi – wobec tego zaczyna się produkcja substancji włączających stan „źle”. Dlatego, będąc w stanie „dobrze” i próbując ze wszystkich sił utrzymać się w nim, nie osiągamy pozytywnego rezultatu – organizm dążący do równowagi, niczym wahadło, odrzuca nas w przeciwną stronę. Zatem normalny, zdrowy człowiek całe życie przebywa w stanie wahania między punktami „dobrze” i „źle”. Ruch odbywa się poza naszą wolą, a my możemy wykorzystać ten mechanizm, aby sterować emocjami i osiągać swoje cele. Nasze życie nie jest niczym innym, jak tylko tym wiecznym ruchem. Ponieważ jednak jest ruch – to znaczy, że jest także jakaś siła, jakaś energia dla pracy świadomości, zapewniająca ten ruch. Ta energia jest wytwarzana dzięki obecności w naszym życiu emocjonalnych biegunów „dobrze” i „źle”. Gdy uświadamiamy sobie, jak jest nam teraz źle, gdy coś osiągamy – tworzymy wokół siebie potężne emocjonalne pole, w którym jakaś przemożna, nieznana siła dosłownie sama ciągnie nas od „źle” do „dobrze”. Im większa jest różnica potencjałów w tym polu (tzn. im gorzej Wam teraz i im lepiej będzie po osiągnięciu celu), tym intensywniejszy będzie ruch.

Format: A5
Ilość stron: 208
Oprawa: miękka
Wydawnictwo: KOS

Pozostałe informacje (w formacie PDF):
Wstęp
Spis treści
Przykładowy fragment książki
Tył okładki

terapia-modlitwa-b-iext11212734

2012 i przyszlosc ziemi okladka.indd

Magia-feng-shui_Jan-Kakol,images_big,22,978-83-7277-465-1_PDF

(książka nie PDF)

feng-shui-mieszkac-zdrowo-dzieki-chinskiej-teorii-harmonii-o11690

magia-ochronna-w-praktyce-o19057

i-polaczenie-ze-zrodlem

Dr Eric Pearl początkowo pracował jako chiropraktyk i odnosił w tej praktyce sukcesy. W trakcie zabiegów był świadkiem niezwykłych uzdrowień. Od tamtej chwili zajął się tzw. Uzdrawianiem Rekonektywnym. Dr Pearl prowadzi liczne wykłady i spotkania seminaryjne.
Rekoneksje (The Reconnection) to proces wibracyjnej wymiany energii ze Wszechświatem, klucz do zdrowia i uzdrawiania, potwierdzony przez praktykę i naukę. Autor dzięki tej metodzie uleczył setki ludzi chorych m.in. na raka, porażenie mózgowe i AIDS.
Dzięki Uzdrawianiu Rekonektywnemu rozpoczniesz wędrówkę, podczas której nauczysz się uzdrawiać siebie i innych. Każdy może stać się uzdrowicielem wystarczy tylko, że otworzy się na energię Rekoneksji. Dzięki temu zostanie poddany indywidualnej przemianie, nauczy się odczuwać to, czego nie czują inni oraz doświadczy nowej świadomości i poszerzysz horyzonty.
Pamiętaj! Uzdrawiając siebie uzdrawiasz innych, uzdrawiając innych uzdrawiasz siebie. Cuda mówią same za siebie. Nie zwlekaj i nawiąż Połączenie ze Źródłem.

i-glos-wiedzy-droga-do-wewnetrznego-spokoju GLOSWV.cdr

Głos wewnętrznej świadomości
dzięki starożytnej wiedzy Tolteków
może dotrzeć również do Ciebie,
pomagając Ci przywrócić spokój ducha
i szczęście

Szczęście tkwi głęboko w Tobie

Rodzisz się ze spokojem ducha, czystością umysłu i nieskażoną przez cywilizację radością życia. Potem rośniesz, wychodzisz w świat, uczysz się i tracisz to wszystko, nawet o tym nie wiedząc. Na szczęście możesz odnowić kontakt ze swoim prawdziwym ja. Dzięki starożytnej wiedzy Tolteków zdołasz odzyskać zagubione szczęście i miłość. Powrócisz do korzeni prawdy i duchowej równowagi, tak chwiejnych we współczesnym świecie.

Przez tysiące lat zamieszkujący południową część Meksyku Toltekowie stanowili niezwykłą społeczność naukowców i artystów. Ich celem było zgłębianie wiedzy duchowej oraz kultywowanie starodawnych obrzędów. Mądrość przodków przekazywano sobie przez wiele pokoleń, chroniąc ją, by w najtrudniejszych czasach nie dostała się w niepowołane ręce. W tradycji Tolteków zadaniem szamana jest pomoc innym w osiągnięciu wolności osobistej. Don Miguel Ruiz, szaman z rodu Orlich Rycerzy, poświęca życie, aby dzielić się z innymi wiedzą pradawnych Tolteków.

Droga do wewnętrznej równowagi

 • Przywróć najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa.
 • Odważ się wyjść na spotkanie z nieskończonością.
 • Zwróć się ku sobie samemu, odzyskaj wiarę i wolną wolę.
 • Koncentruj się na twoim własnym głosie wiedzy.
 • Skup uwagę na emocjach, niech głos wiedzy Cię nie rozprasza.
 • Popatrz na życie oczami szczęśliwej i pełnej miłości istoty.

Bardzo-proste-prawo-przyciagania-Dowiedz-sie-czego-pragniesz-i-zdobadz-to_Marie,images_big,23,978-83-246-1642-8

radykalna-wdziecznosc-o12870

Lekcje, których udzieliło mi życie syberyjskiego zesłańca
Radykalna wdzięczność to opowieść o tym, jak bolesne i tragiczne doświadczenia mogą dać człowiekowi wewnętrzną moc i inspirację do tego, by czynił wokół siebie dobro oraz doceniał i właściwie wykorzystywał każdą chwilę swego życia.
Andrew Bienkowski, Polak urodzony we Lwowie, w wieku pięciu lat został wraz z dziadkami, matką i młodszym bratem wywieziony na Syberię. Był tam świadkiem przerażającej śmierci swojego dziadka, który zdecydował się umrzeć z głodu, by reszta rodziny miała większe szanse przeżycia. Dramatyczna kilkuletnia walka o przetrwanie, choroby, głód, zimno – wszystko to stało się dla autora bezcennymi lekcjami, które dały mu siłę, aby żyć z godnością, pomagać innym i cieszyć się każdym dniem, nie bacząc na przeciwności losu.
Teraz autor dzieli się owymi lekcjami z czytelnikiem – a pracując przez wiele lat jako psychoterapeuta, miał okazję zweryfikować ich prawdziwość. Opowiadając o swoich przeżyciach na Syberii, podkreśla, że powinniśmy być wdzięczni za to, co już mamy, że gdy okazujemy innym ludziom empatię i zrozumienie, sami stajemy się silniejsi, że nadzieja, wytrwałość, motywacja, a także poczucie humoru pomagają przetrwać najtrudniejsze sytuacje.

Fragment książki


    Lekcja pierwsza Radykalna wdzięczność
Nędza nauczyła mnie, że nie wszystko pod słońcem jest dobre, ale słońce mnie nauczyło, że nędza to nie wszystko.
Albert Camus

Była zima 1940 roku. Władysław Paluchowski głodował już od wielu tygodni. Ogromny, palący głód trawił mu wnętrzności. Brak pożywienia sprawiał, że mężczyzna miał dziwne wizje, na przykład jak ciało paruje mu z kości, unosi się w powietrzu i ulatuje przez okno wraz z wiązką promieni słonecznych. Zdawał sobie sprawę, że wizje te są skutkiem głodu, ale, dziwna rzecz, przynosiły mu one ulgę.
Na zewnątrz słońce już dawno zatoczyło swoją kilkugodzinną dzienną podróż po niebie i teraz chyliło się ku jasnej rozległej szarości: zimowej Syberii. Wicher przeciął zamarzniętą równinę i z jękiem uderzył w chatę, którą rodzinie szczęśliwie udało się znaleźć i w niej zamieszkać jeszcze wtedy, gdy ten stary człowiek był silny i gdy był głową rodziny, zanim, strawił go głód.
Tego ranka, wziąwszy kilka cennych placków wysuszonego krowiego łajna, jego żona roznieciła palenisko i przysunęła bliżej słomiane posłanie starca, ale nic mu to nie pomogło. Jedyne ciepło, jakie jeszcze czuł, pochodziło z wielkiego, rozgrzanego do białości ognia w jego brzuchu i palących płomieni jego duszy.
Kiedy w ciągu tych wielu dni po raz trzynasty zobaczył jedzenie i wodę, zebrał resztki sił, żeby odwrócić głowę. Sięgnął do paska i zaciągnął go jeszcze mocniej na brzuchu, w którym już dawno przestało burczeć i tylko od czasu do czasu trzeszczało, jakby ktoś otwierał stare drzwi na zardzewiałych zawiasach. Gdy mężczyznę całkowicie opuściły siły, poczuł, jak zapada się głębiej w słomę, i pomyślał o przyszłości swoich wnuków -przyszłości, jaką im zapewni dzięki swojej śmierci.
W tych ciężkich czasach Władysław zawsze zwracał się myślą ku swemu wnętrzu, ku potężniejszej sile -tej, którą dawały wiara, mądrość i poświęcenie. Dawno już ocenił, ile jedzenia potrzebuje ich piątka, aby móc przeżyć zimę, i wiedział, że nie wystarczy dla wszystkich. W końcu nadeszła ta chwila. Aby uratować innych – żonę, córkę i jej dwóch synków – zrezygnował ze swoich już i tak nędznych porcji.
Kobiety – z oczami, w których zabrakło już łez, znękane zgryzotą, pracą i niedostatkiem pożywienia – nie miały sił dłużej się sprzeciwiać. Dwaj mali chłopcy szanowali decyzję dorosłych i nie odzywali się słowem. Ale patrzyli. Ten starszy człowiek był nie tylko mężem i ojcem. I nie tylko dziadkiem. Był siłą przyrody. Głodowanie było jego ostatnim życzeniem przed śmiercią i rodzina nie mogła mu tego zabronić.
Dla Władysława wszystko to sprowadzało się do odpowiedzi na pytanie: kto będzie najbardziej potrzebny tym dzieciom? Chronił je, jak tylko mógł, od chwili gdy wypędzono ich z ojczystej polskiej ziemi: w czasie długiej podróży brudnym pociągiem, która, jak sądził, na pewno ich zabije; w czasie przewożenia ich skromnego dobytku do tej małej lepianki. I teraz jego ostatnim obowiązkiem było ich uratować. Wszystkie tamte zadania wymagały wielkiego wysiłku. Wszystkie były trudne. Natomiast to obecne było proste. Miał tylko umrzeć.
Dziś, kiedy czasem życie staje się trudniejsze, myślę o tym staruszku tam na stepie, który podejmuje swoją ostatnią, dramatyczną decyzję. Poruszyła ona i zmieniła wszystkich, dla których poniósł tę ostateczną ofiarę. Myślę o tym, jak strasznie trudne było dla niego to postanowienie i zarazem, w jakiś dziwny sposób, bardzo oczywiste. Życie tego człowieka – a zwłaszcza jego śmierć – stało się dla mnie źródłem ogromnej inspiracji. Spośród pięciu osób mieszkających w tamtej chacie i spośród czterech, które to wszystko przeżyły i mogły opuścić step, jestem już jedynym, który nadal pozostaje przy życiu.
Ten człowiek był moim dziadkiem, a dzieckiem, dla którego umarł, aby ono mogło żyć, byłem ja.
Pewnie z powodu tej ofiary, którą kiedyś złożył i której byłem świadkiem jako wrażliwy pięciolatek, zawsze mam problemy z postawą typu „najpierw ja”, która cechuje świat współczesny. Pomaganie samemu sobie to tylko pierwsza część równania. I w rezultacie wcale nie to podtrzymuje człowieka przy życiu.
Winston Churchill wypowiedział słynne słowa: „Żyjemy dzięki temu, co otrzymujemy; nadajemy życiu sens dzięki temu, co ofiarujemy innym”.

Spis treści:
Radykalna wdzięczność
Spis treści
Lekcja pierwsza
Radykalna wdzięczność 7
Lekcja druga
Wszyscy jesteśmy ze sobą powiązani 21
Lekcja trzecia
Słuchajcie, a dowiecie się 35
Lekcja czwarta
Zrozumienie – największy dar 45
Lekcja piąta
Pielęgnuj nadzieję, gdziekolwiek ją znajdujesz 57
Lekcja szósta
Wytrwałość: „pazur” nadziei 69
Lekcja siódma
Miej odwagę być (sobą) 83
Lekcja ósma
Poczucie humoru może ocalić życie 95
Lekcja dziewiąta
Usamodzielniaj innych 107
Lekcja dziesiąta
Uwierz 123
Lekcja jedenasta
Cud motywacji 135
Lekcja dwunasta
Bądź dobry 147
Lekcja trzynasta
Aby odzyskać spokój, puść w niepamięć 159
Lekcja czternasta
Miłość uzdrawia 175
Wnioski
Lekcje z Syberii 191
Epilog 197
Podziękowania 203

czakramy-trening-energetyczny-o2962

Joga-Energia-rownowaga-sila_Andre-van-Lysebeth,images_big,3,83-7377-055-0

01001477

Kronika-Akaszy_Rudolf-Steiner,images_big,25,83-86132-31-0

I wiele innych pozycji w bardzo dobrej cenie.

Zapraszam