Świece z węzy naturalne

świece naturalne Księgarnia Alchemik świece z wosku

Świece z naturalnego wosku pszczelego wykonane ręcznie zwijane, oprócz tego że rewelacyjnie płoną dając okazały płomień to jeszcze mają cudowne właściwości. Wczoraj robiłam testy świecom oferowanym w Alchemiku. Są o bardzo dobrej jakości i wydajności.
Trochę na temat samych świec z wosku i ich zastosowania działania na organizm ludzki i przestrzeń w okół niego. 
Świece wykonane są z naturalnego wosku. Wychwytują z pomieszczeń niekorzystne dla organizmu jony, jonizują ujemnie powietrze. W dużym stopniu likwidują wpływ pól i fal elektromagnetycznych kształtowanych przez sieci energetyczne oraz urządzenia elektryczne.
Świece wykonane są z naturalnego wosku. Wychwytują z pomieszczeń niekorzystne dla organizmu jony, jonizują ujemnie powietrze. W dużym stopniu likwidują wpływ pól i fal elektromagnetycznych kształtowanych przez sieci energetyczne oraz urządzenia elektryczne. Skutecznie neutralizują szkodliwy dla otoczenia dym tytoniowy i jego zapach. Obecność świec pozwala na osiągnięcie równowagi psychicznej, spokoju i odprężenia, poprawia samopoczucie oraz ułatwia koncentracje. Zalecane palenie świec codziennie przed snem 10 do 30 min po wywietrzeniu pomieszczenia. 
Rewelacyjnie oczyszczają pomieszczenia z negatywnej energii, klątw, uroków oraz przekleństw. 
W sprzedaży różne wielkości i kolory. Zapraszam.