Kamienie Szamanów, Kule Maqui, kamienie mocy

Kamienie szamanów, kamienie mocy. Kule Maqui w Alchemiku.

Ich występowanie to terytorium Indian Nawajo w Arizonie i w Afryce. Wg wierzeń właśnie to miejsce jest najkrótszą drogą do serca Ziemi.
Kule Moqui dodają odwagi obdarzają zdrowiem i szczęściem w związkach między-ludzkich, w związkach i relacjach zawodowych.
Najcenniejsze są okazy o formach pojedynczych dużych kul (Takie jak wystawione w naszym sklepie Alchemik).
W skład kul wchodzą pierwiastki rzadko występujące na Ziemi (częściej są spotykane w kosmosie), np. tytan a także odmiana rudy żelaza – zwana limonitem.
Główne działanie to stabilizacja poziomu energii jin i jang. Powodują też otwarcie czakramów i zrównoważenie aury dzięki usunięciu negatywnych energii. Działają jak katalizatory, przyspieszają i podwyższają właściwości innych kamieni.
Rozwijają duchowość i logiczne myślenie. Idealni przyjaciele dla zagubionych pozwalają przetrwać najtrudniejsze momenty w życiu.
Również zamykają czakramy, uodparniają.
Rdzenni mieszkańcy Ameryki Afryki, głównie szamani, ci miejscy również stosują pary kamieni do celów wzmacniania relacji w każdej sytuacji. Według legend, w nich odnajdują miejsce duchy przodków, tak żeby pomagać nie wyrządzając przy tym szkody.
Są to przede wszystkim kamienie służące medytacjom.
Już pierwszy kontakt z kamieniami trzymanymi w dłoniach powoduje mrowienie i wprowadza stan spokoju ( wstępne testy przeprowadzone)
Moqui Marbles(Kamienie szamanów) przede wszystkim usuwają wszelkie blokady energetyczne w każdej sferze Twojego życia. Wprowadzają w otoczenie ład i harmonię spełnienie szczęście i ogólne pozytywne nastawienie do świata i ludzi. Moqui Marbles wspaniale wpływają na życie wewnętrzne i duchowe, dodają spokoju ducha, kreatywności, siły przebicia, pomagają we własnym rozwoju. Są wręcz niezastąpione w relacjach i związkach uczuciowych i międzyludzkich podtrzymują, albo aktywują energie miłości pomiędzy partnerami, otwierają partnerów na wspaniały przepływ energii miłości, wzajemnego zrozumienia, zaufania, cierpliwości, harmonii, potrafią naprawić każde małżeństwo i każdy związek. Jeśli nie masz partnera, twojej drugiej polowy to Moqui Marbles przyciągną do Ciebie ta właściwą osobę. Ich magiczna moc jest tak silna, ze potrafią wszystko co złe, przemienić na dobre.
Moqui Marbles maja silny wpływ na nasz organizm, szczególnie pozytywnie działają na nasz system nerwowy, ale także na mięśnie, stawy i kości. Regenerują system immunologiczny. I wspaniale odnawiają komórki naszego organizmu, opóźniając system starzenia się. Dobrze jest z nimi zasypiać, bo zapewniają pełną odnowę sił organizmu i zdrowy oraz spokojny sen, chronią nas także przed wszelkimi atakami złych sił zarówno tych „nadprzyrodzonych”, jak i są po prostu idealnymi od-promiennikami, w trakcie snu, ale nie tylko. Zaleca się nie rozdzielać kamieni, gdyż według legend i opowieści rdzennych szamanów amerykańskich, są to istoty żyjące „zaklęte w kamienie mocy” i tworzące pary „miłosne” …
Trochę o pochodzeniu.
Pochodzą z Ameryki Północnej i z Afryki, kule Moqui – jak podają źródła – są zbudowane z bogatego w żelazo piaskowca. Mogą być stosowane w celu otwierania i zamykania centrów energetycznych (czakramów), stymulowania energii oraz jej przekazywania i gromadzenia. Przez pocieranie dwóch kul wzmacniamy zdolność przyjmowania energii, których normalnie nie odczuwamy. Kule Moqui nie wymagają specjalnego traktowania. Wystarczy trzymać je w rękach. Gdy przechowujemy je w swoim otoczeniu, działają ochronnie. Pomagają odnaleźć siebie, wzmacniają samodzielność i niezależność, pozwalają korzystać w pełni z radości życia, zrozumieć boskość i uzdrawiające oddziaływanie Ziemi . Męska kula Moqui z wyglądu najczęściej przypomina ucho, żeńska – orzech włoski. Obie powinno się stosować jednocześnie. Kule Moqui mogą być też podwójne (dwa w jednym). Kiedy się z nimi pracuje systematycznie, harmonizują energię męską i żeńską, otwierają „trzecie oko”, łączą z energią Ziemi i kosmosu. Sprzyjają miłości i płodności. Noszone pojedynczo przez oboje partnerów cementują związek. Kule Moqui wspomagają też leczenie wszystkich organów podwójnych: jajników, jąder, nerek, oczu, uszu. Przykłada się je do bolących miejsc. Ich działanie lecznicze jest najsilniejsze w nocy.

Polecam , zdecydowanie warto się z nimi zapoznać bliżej… I sprawdzić ile w przekazach na temat mocy tych kamieni jest prawdy dla nas, a na ile jej nie  ma …..

Kule Maqui do nabycia oczywiście w Księgarni Alchemik i w sklepie internetowym. Zapraszam