Księżyc w znaku Raka

Księżyc w znaku Raka

Dziś Księżyc w znaku Raka. Dzień dla rodziny, dzieci i marzeń, albo, paradoksalnie, dzień dla nadwrażliwości. Przewrażliwienie, dziecięce fochy, chandra spowodowana nadmiernym skupieniem się na wyobraźni i emocjach.

Dziś wspominamy, kochamy, marzymy, tęsknimy, wracamy „do domu”, choćby tylko tego wewnętrznego. Szukamy schronienia i bezpiecznego azylu. Zbyt dużo jemy i słabo trawimy … przybierając z kilogram na wadze. Zajadamy się u mamy na obiedzie, albo w skrytości i zaciszu domowego ogniska do telewizora. Stare nawyki dają o sobie znać, właśnie dziś kiedy Księżyc przebywa w znaku Raka.

Przejawią się cicho pielęgnowane uczucia, i znaczenia nabierze ich emocjonalny charakter. Teraz bardziej niż kiedykolwiek, zarówno Ty i wszyscy wokół ciebie mogą być podatni na nastroje, bardziej wycofani, marzycielscy niż zazwyczaj. Prawdziwej mocy nabiorą głęboko skrywane uczucia i potrzeba duszy. Uczucia niezwykle wrażliwe i czułe, skryte, we dwoje.

Ale i złe humory może być na porządku dziennym. Możesz czuć potrzebę odwrotu do swojego gniazda, bliskich osób, albo tych z którymi czujesz się wewnętrznie powiązany ( matka, rodzina, bliskie osoby)Emocje i bezpieczeństwo emocjonalne nabiorą dziś dodatkowego znaczenia. Możesz zaszyć się w skorupie, wycofać do wnętrza. Albo wycofać z sytuacji stojącej w sprzeczności z potrzebami twojego serca i wnętrza.Będziesz mieć poczucie, że potrzebujesz ochronny dla swoich wartości i uczuć, dla tych co najbliżej Ciebie. Chcesz matki i potrzebujesz matkowania. Skrywane uczucia nabierają dziś wyjątkowej mocy.
Jeśli poczujesz wsparcie w rodzinie i u przyjaciół, możesz czuć że obronisz się w każdej sytuacji.Dzień z księżycem w Raku pomaga być świadomym, że to, co postrzegamy jako osobisty afront niekoniecznie jest prawdopodobnie jako takie.Jest to wspaniały dzień aby użyć wzmocnionej wyobraźni i otwartości w sposób twórczy i przedsiębiorczy.

Dziś wszystkie słowa i myśli wypłyną wprost z naszego wnętrza.

„Nie wierz swym oczom, szepnął mu wiatr, jeżeli kochasz sercem patrz” ( Mały Książe)
„To co niewidoczne dla oczu jest najpiękniejsze”Jesteś w stanie dziś – może poczuć prawdziwe połączenie duszy. Przypływ prawdziwych i romantycznych uczuć we dwoje z dala od świata i ludzi. Wewnętrzne wołanie, intuicja i doskonała wrażliwość.
Księżyc jest obecnie w fazie ubywającej, to dobry czas na oczyszczenie ze zbędnych emocji, uczuć i wewnętrznych konfliktów.
Powodzenia Raki 🙂 Dziś wasz dzień żeby „być sobą”