Nowe! produkty w sklepie Alchemik

Bardzo solidnie wykonany, piękny wisiorek symbolizujący Archanioła Gabriela.

zdjęcie (8)

Jestem posłańcem przekazującym wiadomości miłości, braterstwa i wolności.

Tradycyjnie Gabriel jest posłańcem siły wyższej i stwórczej. Anioł opiekun dzieci. Posłaniec uczestniczący w każdych narodzinach i w pomocnik, pośrednik odprowadzający dusze zmarłych.. Jego imię oznacza „Bóg jest moją siłą”. Zarządza tajemnicą wcielenia wszystkich dusz, które przychodzą na świat i naucza nas wszystkich, jakie posiadamy talenty i jakie zadania mamy na tym świecie do zrealizowania. Jest patronem małych dzieci, opiekuje się i karmi dziecko, szczególnie zaspokajając jego potrzebę miłości. Prowadzi nas do uwolnienia naszego wewnętrznego dziecka słowami czułości i miłości. Jego kierująca ręka jest zawsze tam, gdzie trzeba chronić to, co jest naturalne i czyste wewnątrz nas.

MUZYKOTERAPIA 

zdjęcie (7)

Książka z dziedziny muzykoterapii i technik uzdrawiania dźwiękiem. Niesamowita siła która tkwi w częstotliwości dźwięków.

AMULETY, TALIZMANY PLUS …  KARTKI … GRATIS 🙂

zdjęcie

Do każdego zakupionego talizmanu (amuletu) kartka gratis.

CZAROWNICE – GRATIS !

zdjęcie (10)c

Przepiękne albumowe wydanie książki Erica Jong „Czarownice”, w prezencie do każdej zakupionej talii kart Tarota. 

KULA SELENIT 

zdjęcie (2)

Niesamowita kula z selenitu; mieni się i połyskuje refleksyjnie niczym Księżyc … W pozłacanej podstawce z kryształami Swarovskiego.

Selenit to grubokrystaliczna, czysta odmiana gipsu o perłowym lub jedwabistym połysku.Nazwa wywodzi się z greckiego słowa – selenities,  czyli księżycowy i nawiązuje do specyficznie błyszczącej powierzchni, podobnej do księżycowej poświaty. W czasach antycznych i średniowiecznych nazwą selenit określano nie tyle właściwy selenit, ale także i kamienie księżycowe, opale i kocie oka. Pięknie wykształcone jednoskośne kryształy gipsu w kształcie pałeczek, zwłaszcza z inkluzjami wodnymi są szczególnie poszukiwane przez osoby medytujące i zajmujące się regresją. Minerał ten ma bezpośredni wpływ na ciało emocjonalne. Jednak jego działanie nie przypomina działanie zielonego awenturynu czy smithsonitu słynących z uspokajających i wyciszających właściwości. Selenit aktywuje to co można nazwać „duchową wrażliwością”. Jednocześnie stabilizuje chaotyczne emocje i pozwala dojść do głosu prawdziwym, niezakłamanym uczuciom. Można go użyć do zaktywizowania siódmego czakramu znajdującego się ponad głową. Jednak wobec niezwykłej siły selenitu takie działania mogą prowadzić do „odlotu „, dezorientacji, bólów głowy oraz problemów z widzeniem.

Selenit przeźroczysty i włóknisty, zwany fantomem, wnosi duchowy aspekt w działania na planie ziemskim, łączy duchowość z codziennym życiem, wypełnia wszystkie czakry światłem. Czyści je i równoważy. Pomaga w chorobach neurologicznych i traumach. Wspomaga leczenie udarów. Uspokaja. Oddala koszmary senne i lęki nocne.

Selenit biały, zwany też anielskim skrzydłem, daje poczucie bezpieczeństwa i pewności swego miejsca we Wszechświecie. Bywa pomocny w rozwiązywaniu problemów duchowych, uspokaja i wycisza.

(źródło:www.4wymiar.pl)

RĘKODZIEŁO  – KOLCZYKI 

zdjęcie (1)

Oryginalne i niepowtarzalne kolczyki robione ręcznie….

MUZYKOTERAPIA 

zdjęcie (4)

Misa to misa do masażu dźwiękiem ( bardzo Korzystna częstotliwość)

OKAZJONALNE (URODZINOWE)  KARTKI ASTROLOGICZNE 

Kartki ze znakami zodiaku

Nowe kartki astrologiczne z kamyczkiem odpowiednim do danego znaku zodiaku…

ZAKLĘCIA RYTUAŁY

MAGICZNE PIECZĘCIE Z LAKIEM

Lak do rytuałów z pieczęcią

Pieczęcie z lakiem i instrukcją (komplet) . Ponoć  przystawienie znaku ( opieczętowanie) rytuału, zaklęcia, wzmacnia jego działanie,  i stawia tak zwaną symboliczną kropkę nad „i” . Zielny zestaw dotyczy zdrowia, spraw materialnych i większego „uziemienia”. Symboliczne celtyckie spirale mają za zadanie pozostawienie „nierozwiązywanych” spraw energiom wszechświata.

Komplet z pentagramem ma znaczenie ochronne, bądź symboliczny „zakaz wstępu”, lub naszą tajemnicę dotyczącą spraw prywatnych ( miłość, erotyzm, powodzenie w życiu)

Chroni przed negatywnym oddziaływaniem, zazdrością, zawiścią. Odbija złorzeczenia w stronę osoby, która je wysyła, chroniąc swego właściciela. Pentagram odpiera złe czary i magię. Możemy symbolicznie „zamknąć” (zdjęcie, przedmiot, fragment czegoś co przynosi szkodę) w rytuale osobę którą uważamy za zło nam życzącą. Pełni rolę tarczy ochronnej, rolę jasnego umysłu i wszechstronnej wiedzy. Wierzono, że osoby noszące pentagram, poradzą sobie z każdym problemem i pokonają każdą przeszkodę.

KAMIENIE I ICH LECZNICZE I MAGICZNE WŁAŚCIWOŚCI 

Opale

Opale, wyjątkowo magiczne kamyczki !

Opal – piękny i unikatowy kamień,uważany jest za niezwykle szczęśliwy kamień. Jest symbolem wiary i zaufania, niegdyś wierzono, że jest darem niebios, który spadł na ziemię w świetlistych błyskach. Jest to kamień rozwijający wyobraźnię i kreatywność a także pomagający uwolnić się od zahamowań i poprawiający pamięć. Wierzono, że opal pozwala stać się niewidzialnym – w sytuacjach, kiedy nie chciano, by zauważył obecność osoby go noszącej, po prostu jej nie dostrzegano. Przynosi dobry i spokojny sen. Harmonizuje emocje i wydobywa wewnętrzne piękno. Pozwala zachować emocjonalną i fizyczną równowagę. Sprzyja miłości, przyjaźni, lojalności i kreatywności. Noszenie, dotykanie, czy obserwowanie Opalu pomaga rozwijać umysłowe zdolności takie jak kreatywna wyobraźnia i inne nieuświadomione moce umysłu. Łączy z wyższymi formami życia, pogłębiając intuicję i wspomnienia z wcześniejszych wcieleń a także rozwija zdolności prorocze. Pozwala dostrzec różne możliwości w danej sytuacji. Opal pogłębia kosmiczną świadomość i sprzyja wizjom. Stymuluje oryginalność, intensyfikuje emocje i pozwala uwolnić się od blokad i zahamowań. Przyciąga pomyślny los i sprzyja dobrobytowi a także wyzwala naturalną spontaniczność i pomaga wyrazić swoje prawdziwe Ja.
Opale używane były niegdyś do produkcji magicznych mikstur, które miały leczyć ciało, strzec przed koszmarami. Znany jest z tego, że zwiększa wolę życia. Powiązany z sercem, stymuluje gruczoły i reguluje przemianę materii. Pomocny jest również przy chorobach oczu i przywracaniu ostrości wzroku. Kamień ten stosowany był przy zwalczaniu depresji a także pozwalał przyciągnąć prawdziwą miłość. Już w starożytności używano go do leczenia chorób serca, uspokojenia nerwów, przy zbytniej melancholii. Jest dobry dla oczu, krążenia krwi, przeciwdziała białaczce, gruźlicy i wzmacnia kości. Opal obniża poziom cholesterolu i niskie ciśnienie krwi , stymuluje regenerację tkanek i działa przeciwko osteoporozie. przeciwko utracie przytomności. Wspomaga leczenie chorób kobiecych i przypadłości okresu związanego z tzw. burzą hormonów.

TAROT MIŁOŚCI 

Karty miłości

Tarot Miłości, karty z ciepłą, piękną grafiką, w kształcie serca 🙂

WORECZKI DO KART 

Woreczki

Nowe woreczki do kart, po środku dwa smoki, czarny i biały.