Romans Słońca i Księżyca w znakach ognia, trygon w znakach Strzelec i Lew.

Romans Słońca i Księżyca w znakach ognia.
Słońce w znaku Strzelca, Księżyc w znaku Lwa.
Dobry czas na astrologicznym niebie. ( aspekt krótki, ale…)
Pozytywne nastawienie i dobry humor – to podstawa szczęścia, powodzenia i realizacji w codzienności. Optymistyczna energia sprzyja każdemu przedsięwzięciu.
Pora na miłość, twórczość, romans, finansowe prosperity, spotkanie przyjaciół, natchnienie i inspirację. Może nie wszystko na raz, ale choć dobry prezent przed „gwiazdką” przydałby się. Uwaga na przesadyzm, bo pojutrze będzie w portfelu „kac” finansowy.
Dobry moment na afirmacje, snucie planów, radość „bez powodu”. Dobra chwila na deklaracje uczuciowe.
Jeżeli jesteśmy jesiennie zainfekowani, dobry to czas na „iskrę” zdrowia, przełom i powrót do zdrowia.
„Król i królowa” w pełni swych twórczych mocy – zadowoleni ze sobą, przy sobie. Harmonia psychiczna i duchowa. Jasność myśli, działań, energia pozytywna, gorące uczucia. Szczere intencje.

(muzycznie)Aspekt pełen potencjałów. Dobra atmosfera w pracy w domu, optymistyczne nastroje. Miłość, hojność , otwarte serce 🙂
Będziemy mieć gest. Uwaga na łakomstwo i przesadyzm. „nie zagłaskajmy kota”
(Niestety… na moim prywatnym astrologicznym niebie, Słońce w okolicach 90 stopni, do tego i tamtego ciała niebieskiego. brr… kołdra, witamina C, syrop plus chusteczki..
Dobrze że chociaż „parasol” nad głową rozpościera się z zadowolonymi; „królem i królową”. Cała nadzieja w energii Lwa i Strzlaca,   i oczywiście w astrologii ;p