Księżyc w znaku Lwa

„Życie jest warte aby żyć” , „Dusza i Duch, wespół się radują”, „Miłość i namiętność”, „Luksus, gest i uczucia, rządzą dniem dzisiejszym”

radość

O tej pozycji Księżyca śmiało można powiedzieć, że jest dla nas pozytywna i twórcza.

To dziś możemy wykrzesać z siebie sporą dawkę optymizmu, przeżyć radosne uniesienie, wybrać się na udaną randkę, zapoczątkować fajny romans. Jako że Księżyc jest naturalnym władcą znaku Raka, dziś skorupiaki mogą nawet wylegnąć ze swoich skorupek, zachęcone jakimś przekonującym gestem, impulsem.

31.12.2012
Księżyc w znaku Lwa 31.12.2012
Może odkryją dla siebie nowe środki wyrazu, albo zostaną docenione, a przez to na nowo poczują się ważne i wartościowe. Ktoś może wyznać nam szczerze i zapewnić o swoich szczerych uczuciach i oświetlić radosnym słonecznym blaskiem, mroki dotychczasowej wyobraźni, chandry czy tego wszystkiego na co „cierpią” Raki.
Dobry czas na zabawę, słuchanie muzyki, imprezy towarzyskie i podleczenie się z jesiennych infekcji. (leczę się właśnie)O tej pozycji Księżyca Hajo Banshaf pisze, że to połączenie ; Ducha i Duszy.Spotkanie matki i ojca, mężczyzny i kobiety, woli i życzenia, dorosłego i dziecka. Namiętności i uczucia.
Kochane Lwy, Raki i inne znaki, oczywiście wszystko jak zwykle leży po stronie naszych osobistych układów i aspektowych połączeń w astrologicznej grze-mandali. Ale i od was ! Nie bez powodu powiedziano ( zabij, nie pamiętam)
„Mędrcy rządzą gwiazdami, a gwiazdy Głupcami”, ja zmienię to nieco na;
świadomość idzie pewnie, słabość, rzuca się na oślep. 

Ogólnie mówiąc możemy się poczuć dziś twórczo spełnieni, radośniejsi, optymistyczni, skorzy do żartów, zabawy i puszczenia „raczych” urazów i fochów.