Na astrologicznym niebie trygon Słońce/Uran

Słońce / Uran na niebie w bardzo harmonijnym aspekcie – Przebłysk geniuszu.
Ekscentryczności-precz ze skromnością.

Niezwykłe spotkania, myśli, zdarzenia. ” olśniewający szok”
Pora na wdrażanie nowych zasad. Dotyczy to zwłaszcza znaków ognia; Barana, Strzelca i Lwa i Wodników. Będzie spontanicznie i z przygodą, bez z góry określonych oczekiwać; „będzie to będzie, jest to jest, nie ma, to nie”.

W moim przypadku, w relacjach osobistych w w związkach ( dom 7), w księgarni w pracy w mistyce, w astrologii (dom 3 i 9), w miłości, w marzeniach we wspólnocie z którą z dnia na dzień, coraz mocniej się identyfikuje (dom 11, sporo twórczej pracy)
Umysły na najwyższych obrotach. Zdecydowane pójście do przodu. Niezwykłe wglądy i inspirujące zjawiska, niezwykła intuicja, genialne pomysły, związek dusz, przekonań, braterstwo, związki pełne ideałów.
Tak może się zdarzyć wielu z was. Oczywiście wszystko zależy od tego, czy ta „harmonia” współbrzmieć będzie z waszą osobistą zodiakalną „orkiestrą” w osobistych horoskopach urodzeniowych.
Czy będzie to prawdziwie boskie uderzenie, tak, że ciarki przelecą po plecach, czy fałszywe rzępolenie, że uszy zwiędną, a nerwy wysiądą 😉
A jeśli tak, to być może odczujecie, zwiększone odczucie wolności i niezależności; „mogę, chcę, potrafię, wyrażę, nie dam się ograniczać, odważę się, za eksperymentuję”.
Pozytywna ekscentryczność ( szok, szokujemy, zaskakujemy), niezwykle twórcza oryginalność da osobie znać w najmniej oczekiwanym momencie.
Romans towarzyski, często niekonwencjonalny, elektryzujące związki bez zobowiązań. Zakochanie się. Wspólnota interesów, zainteresowań. Powinowactwo duchowo-energetyczne. „Nadajemy na tej samej fali” Niezwykły fascynujący splot okoliczności. Jasność myśli.
Korzystajmy więc z wolności, braterstwa, człowieczeństwa, wyższej świadomości. Doceniajmy własną wyjątkowość. Zróbmy coś inaczej, bądźmy oryginalni, niezwykli, odważni w deklaracjach, decyzjach, zwariowani, i ekscentryczni 🙂 Poczujmy się nieskrępowani i postarajmy się, aby być samowystarczalni, bo przy tym aspekcie, jak najbardziej możemy sobie na to pozwolić, niczym tego nie.