Na astrologicznym niebie Neptun z kwadraturą do Słońca

A na niebie kwadratura. Słońce (Lew), w nieharmonijnym aspekcie do Neptuna ( Ryby). Uzależniony król i jego uwodziciel. Twórczość na haju 😉 Zniekształcona wizja. Złudne poczucie bycia oświeconym. Nasilenie się chorób psychicznych i depresji. Widzenie duchów. Uleganie złudzeniom. Samooszukiwanie się. Cierpienie duchowe. „Ból serca”. Napięcie, wywołane wyobrażeniem, a możliwością jego realizacji. Życzenia do złotej rybki. Z głową w chmurach. Ukrywanie prawdziwych intencji. Złe myśli. Złudne aspiracje ego.

Dać się uwieść, zdrada. Romans. Zaburzenia świadomości, zniekształcenia prawdy, urojenia. Duchowe napięcia. Niespełnione marzenia. Złe przeczucia. Zakłamanie. Mylenie prawdy z wyobraźnią. Wizja i oświecenie, wywołane narkotykami, lub innymi używkami. Niespełniona miłość. Knucie spisków. Obsesje. „Człowiek łatwy do uwiedzenia”
„Gnany bezgraniczną tęsknotą opuszczenia więzienia własnego ciała”
Brak poczucia tożsamości.
Wcielanie się w rożne role „człowiek kameleon”. Stosowanie uników. Napięcie wywołane niemożnością sprostania rzeczywistości. Kompleksy, zagubienie, poczucie wykluczenia. Osłabienie witalności. Rzeczywistość oglądana z „podwodnej” perspektywy.
Nieszczerość i brak charakteru, fałsz, uniki. Twórcza wyobraźnia powodowana złym humorem, niespełnioną miłością, stanem psychicznym, zwątpieniem, i samotnością.