Mars/Pluton kwadratura Uran

Na astrologicznym niebie, bardzo, bardzo trudne aspekty planet ciężkich; Mars (Ares) z Plutonem (Hades), w nieharmonijnym układzie z Uranem (Niebo). Coś spadnie na głowę z wielkim hukiem, polecą bomby, wystrzelą rakiety …? Puszczą hamulce

Pierwszy zapowiada wojny, a drugi „wolność” kogoś, nad kimś; wojna, rewolucja, ruchy wolnościowe w natarciu – nie bez ofiar. Jedna społeczność zwalcza tę drugą. Jedna wolna wola, inną „wolną wolę”.
Mars / Pluton – bezlitosny sadysta. Gwałciciel. Przerażająca moc. Opętanie. Skuteczna klątwa. Pójście na całość. Fanatyczne forsowanie swojej woli. Albo zemsta w przypadku jej odrzucenia. Brutalność, poniżanie. Obsesja seksualna. Brutalny atak. Wojna. Włączenie auto-destruktora. Wszystko, albo nic. „Nie dają, biorę siłą”. Łamanie tabu. Grabież. Napad. Spotkanie z bandytyzmem. Agresywna polityka. Mocne uderzenie.
Drogie Panie uwaga na „bruneta wieczorową porą” 😉
Panowie. – agresję i męskie napięcia rozładujcie na siłowni. Albo w pracy.
Kto wierzy w magię, niech się strzeże; klątw, uroków, odwiedzin samego diabła.
Ciemne zaułki, podejrzane imprezy, magicznych uwodzicieli -twardzieli, albo marzycieli.
Dziewczęta; – czytamy baśń o Czerwonym Kapturku, raz jeszcze i na poważnie traktujemy Wilka, bo Gajowy może się nie pojawić ! Fascynujący kochanek zawiedzie nas na skraj przepaści, wprost do otchłani.
W najlepszym przypadku, będzie nam „fascynująco”, w najgorszym „przerażająco”, albo skandalicznie.
Przymus działania za wszelką cenę – po trupach! „Udowodnię” „Zburzę”, „Mam dość”, „Chcę i już”.
Nie pakujmy się w kłopoty, nie chciejmy być bohaterami, unikajmy, mrocznych miejsc nacechowanych marsową „przygodą” i zakazaną erotyką.
Ryzyko, tym razem, może się nam nie opłacać. Ktoś nam przyłoży, albo skróci o głowę, narobi siniaków, nie tylko psychicznych.
Uwaga na sprzęt, mechanizmy, sprawność, samochodu, samolotu, tunele.
Możliwe ataki terrorystów.
Na dokładkę Uran, i Neptun w nieharmonijnym układzie ze Słońcem (poniżej opisany).
Uran; Zaskakujące zdarzenia. Niekontrolowany wybuch agresji. Nagłe katastrofy. Biegiem po wolność. Burzenie konwenansów, zasad, rządów, zmiany na oficjalnych „stołkach”. Napięcie, rozdarcie, i zrywanie umów, rozwody. Uszkodzenia, awarie. Porywcze reakcje, gwałtowność. Niekontrolowane siły przystępują do ataku. Nerwowość. Kłopoty ze zdrowiem (ataki, złamania, urazy) Niekorzystne wpływy, niezależne od woli jednostki; „koniec świata się zbliża wielkimi krokami, przed nami” .
Uwaga na pochopne decyzje. Uran jest w Baranie (mechanika, nasze Ja i ego) Pluton (przemoc, transformacja, zniszczenie)/ Mars (atak) w Koziorożcu, to władza, dogmat, stabilność, konwenans, stare ustalenia, państwo i jego władza, zastałe struktury.
Neptun to wiara w ideały, miłość, knucie spisku, zaburzenia, wyobraźnia, wizja, zasadzka, natchnienie, wiara. Słońce (świadomość, król, i ego)
Oby tylko astrologiczne bajki 😉 tak sobie życzę
Uwaga! aspekty nieco rozciągnięte w czasie, dłuższym, niż tranzyty Księżyca.