Księżyc w znaku Lwa – dziś 6 listopad 2012 /

Księżyc w znaku Lwa, a pogoda „psia”. Nie rozpieszcza słoneczną aurą Lwa. Za oknami księżycowo-wodna aura, przynajmniej u mnie, gdy spoglądam na ulicę Wodną – woda, woda, i parasole……… i szaro-bury ociekający, ściekający wodą pejzaż.

brrr.
Ale, nie zmienia to faktu, że emocjonalnie to dzień Księżycowego Lwa , Dzień słoneczno-księżycowy. I wszystko zmieni się po powrocie do domu, kiedy zasiądę przy ciepłym kominku i oddam się marzeniom 🙂
Emocjonalnie twórczy Lew, gdzieś na dnie duszy i serca sprzyja uczuciom, miłości, romansom, i dobrym kontaktom z dziećmi. Wewnętrznemu ciepłu. Przytulamy się więc dziś do cieplutkich lwów, misiaczków, i lwich salonowych kanap, tuląc się do ich ciepłej grzywy, i rozpieszczając po Raczemu, może, w domu, prywatnie, bez rozgłosu, albo, może w klimatycznej i eleganckiej restauracyjce, w pubie, albo na nastrojowym, romantycznym koncercie ?
Dobrze, żeby przy okazji była tam też grupa znajomych, takich, którym będziemy mogli zaimponować, fajnym facetem, albo ekstra nową torebką, czy zwyczajnie, sporym gestem naszego faceta.
Nie przypadkowo dziś wielka, ogromna kumulacja w Dużym Lotku, tylko grać i wygrywać – hmm… Reklamy radiowe i telewizyjne ( księżycowe) zachęcają, tworzą piękną iluzję, pomagają rozmarzyć się, achh, gdybym wygrał, gdybym zgarnęła taaką kasę. Bo strefa Lwa i sektora domu piątego w horoskopie, w kole zodiakalnym, to również i sfera hazardu, gry, zabawy i chęci podejmowania ryzyka. W przypadku gry w lotto, raczej nie zbankrutujemy.
Twórzmy więc z duszy i z serca, podarujmy komuś bliskiemu swoje „lwie” ciepło, swoje słońce ( serce). Rozproszmy iluzje, bo taki dziś dzień. Księżyc w znaku słonecznego Lwa to radość z dzieci. I ogólnie radość życia, dobry nastrój, albo wręcz odwrotnie, w zależności od aspektów w horoskopach osobistych, możliwe przewrażliwienie, uraza na punkcie Ego, itd. Dobry czas na zabawę, randkę, spotkanie w kawiarni, imprezę, wyznanie, i na „robienie dzieci”, choćby tylko tych twórczych, wynikających z pasji, hobby, czy inspiracji.