Ingres Urana do znaku Barana

Wypada nadmienić w skrócie kilka słów o tym z jakimi sferami życia na ziemi synchronizują się planeta Uran jej aspekty i tranzyty.

Określenie, Uran planeta rewolucjonistów przywarło do niego już na zawsze, a że Uran to planeta „dziwaków” zapewne z racji tego że krąży po swojej orbicie inaczej niż reszta planet – odmiennie. Ruch obrotowy innych planet można wizualizować jako obrót przechylonego bączka na płaszczyźnie Układu Słonecznego, podczas gdy Uran obraca się tak, jakby leżał “na boku”. Stała się więc partonem wszelkiej maści odmieńców i dziwaków, którzy robią wszystko na wspak, odmiennie, często nieprzewidywalni i z zaskoczenia.

Pofalowany symbol znaku Wodnika który jest naturalnym polem Urana, kojarzy się z elektrycznością, materiałami wybuchowymi, promieniowaniem, działaniem porażenia, gwałtownymi zmianami itp.

Dzisiejszej nocy Uran zakończył swój siedmioletni tranzyt po znaku Ryb i wszedł do znaku marsowego Barana, równie niespokojnego ognistego ze swej natury znaku, znanego ze swej bezpardonowości, wojowniczości i mechaniczności.

Według mojej oceny to dziś jest moment zapoczątkowujący długo oczekiwaną Nową Erę Wodnika.

Baran którym włada planeta Mars bywa symbolem energii stymulującej potężne uderzania, punkty zapalne i energię nakierowaną na cel i szybkie pobudzające relacje, takie na jedną noc. Wolny szybki seks bez zobowiązań nawet z wieloma partnerami. Zdecydowane poluzowanie obyczajowości. Zdecydowane żądania równouprawnienia płci i związków homo z hetero.

Przynosi zwłaszcza zodiakalnym Baranom, totalną zmianę w życiu. Można by rzec, że od tej pory w ich życiu powieje nowością, zmianą, i nic już nie będzie takie samo.

Siły mocno ( ładujące) energetyzujące i pobudzające nerwowo. Oczywiście i w dobrym tego słowa znaczeniu, mam tu na myśli rozbudzony geniusz, nowatorskie pomysły na pograniczu szaleństwa. Zaskakujące moce uzdrowicielskie. Dobry czas dla bioenergoterapeutów, ludzi potrafiący leczyć za pomocą energii. Mocno oczyszczające na zasadzie szoku i zdecydowanego „uderzenia” energią. Często są bardzo nie przyjemnie w odczuciach, ale uwalniające.

I przy okazji warto zwrócić uwagę czym „wita” nas ludzi i świat tenże tranzyt Urana w 00,00 w znaku Barana w kwadraturze aplikacyjnej do Plutona w znaku Koziorożcu ?

Klasyczny Pluton i Uran na ziemi używany jest w przemyśle zbrojeniowym jako składnik bomby atomowej o ogromnej sile rażenia. Wita nas ten tranzyt ogromną katastrofą w Japonii, ryzykiem napromieniowania, kolejnymi wybuchami, awariami elektrowni atomowych itd. Przewrotem politycznym – rewolucją w Libii.  Aż strach pomyśleć co zdarzy się 21 marca br. gdy Uran utworzy koniunkcję ze Słońce w znaku Barana. Kolejny wybuch na słońcu czy może na ziemi ?

Astronomiczny symbol tej planety to Astronomical symbol for Uranus. Jest to połączenie symboli Marsa i Słońca, ponieważ Uran to w mitologii greckiej bóg nieba, które było uważane za zdominowane przez połączone siły Słońca i Marsa. Jego symbol astrologiczny to Uranus's astrological symbol.svg; zaproponował go w 1784 Lalande w liście do Herschela. Lalande opisał go jako „un globe surmonté par la première lettre de votre nom” („glob zwieńczony pierwszą literą Twojego nazwiska”)

Uran wszedł do znaku Barana.

Efekty Urana w znaku Barana, widoczne już na starcie.

Skrót uranicznych informacji – Gazeta.pl Onet.pl i innych.

Sprawdzanie poziomu napromieniowania wśród ewakuowanych, fot. REUTERS/Kim Kyung-Hoon

– Według naukowców największa japońska wyspa Honsiu, z powodu trzęsienia ziemi, przesunęła się o 2,4 metra, a oś obrotu naszego globu zmieniła położenie o około 10 centymetrów.

– Wybuch w elektrowni atomowej.

– 140 tysięcy ewakuowanych, 160 osób napromieniowanych

– Nawet 160 osób mogło zostać napromieniowanych w wyniku wywołanej trzęsieniem ziemi eksplozji w elektrowni atomowej Fukushima I w Japonii – podała japońska Agencja Bezpieczeństwa Jądrowego i Przemysłowego.Aktualizacja Japonia: Możliwy kolejny wybuch w elektrowni atomowej

W elektrowni atomowej Fukushima I może dojść do kolejnego wybuchu wodoru – poinformował rzecznik japońskiego rządu. Nawet 160 osób mogło zostać napromieniowanych. więcej »