Wenus do znaku Barana :D

Wenus w akcji. Mars bardziej zdecydowany, konkretny i wiosennie zakochany.

Wenus do znaku Barana a już za chwilę koniunkcja z Uranem.

Właśnie podczas tego tranzytu może w nas trafić nieoczekiwana strzała amora, która dosłownie wywróci nasze życie do góry nogami.

I stanie się, że praktycznie już za kilka dni wszystkie prawie bardziej newralgiczne planety odpowiadające za naszą codzienną życiową energię, stymulację i przeżywanie, znajdą się w znaku wiosennego temperamentnego Barana. Oczywiście najlepiej poczują się z tym przede wszystkim  „prawdziwe” Barany, bez domieszek i wpływów z innych bardziej ospałych znaków.

Wenus ze znaku romantycznych ale i nazbyt sentymentalnych i mało konkretnych Ryb,  już wkrótce przeprowadzi się do dynamicznego znaku Barana.

I będzie się działo, oj działo, jak to wiosną zwykle bywa. Ale tym razem jeszcze bardziej i intensywniej, a to za sprawą elektryzującego tranzytu Wenus w koniunkcji do Urana, a wszystko oczywiście w znaku Barana.   Koniec sentymentalnych uniesień i romantycznych rybich podchodów, gdzieś w blasku księżyca odbijającego się pełnią w pobliskiej rzece. Pora na zdrowy konkretny  romans czy flirt, a nawet zakochanie się. Kompletna utrata rutyny. Zdecydowana poprawa jakości i radości życia — ogólnego samopoczucia.

Stare dobrze poukładane związki mogą w okresie tego tranzytu przeżyć chwilę załamania. Jako że Wenus władczyni znaku Wagi znajdzie się na polu partnera w przeciwnego Barana. Któraś ze stron może chcieć przeżyć coś niesamowitego, nowego ożywczego, jednym słowem poromansować.  Przeciwności się przyciągają. Tak więc wszystkie Byki i Wagi a nawet Ryby mają szansę na coś bardziej konkretnego niż tylko kwiatki i czekoladki, oraz miłosne zapewnienia, a smakowanie w romantycznej scenerii. Koniec ” rycerza i zakonnicy” . W czasie gdy Wenus będzie w znaku Barana, zasady precz.. Ciało i jego libido przemówi dość wyraźnie i głośno. Impuls który pojawi się przy aspekcie koniunkcji Wenus do Urana. Może nam dać nieźle zaszaleć i namiesza na tyle konkretnie, że przy kolejnym tranzycie, gdy Wenus przeniesie się do znaku Byka, możemy mieć w sobie, zasiane nie tylko nowe pomysły.

Dla osób którym romanse nie w głowie ani nie czekają na miłość ani przygodę , o ile coś ich nagle nie zaskoczy w tym względzie, poczują świerzy wiosenny przypływ energii, zachwycą się życiem, w pozytywneym znaczeniu wybudzą się „snu zimowego” , staną się bardziej konkretne i radosne w swojej twórczej ekspresji.